Google kalendář
Outlook / Apple kalendář

1. kolo,  pátek 12.9., Budvar Aréna
České Budějovice B - SC Kolín
Branky a přihrávky domácích: 17. Turek (Jindra), 38. Bárta (Turek, Veselý), 43. Svoboda, 54. Svoboda (Beneš), 56. Turek. Vyloučení 2:3. Využití 1:0.
2. kolo,  neděle 14.9.
Příbram - České Budějovice B
Branky hostů: Šindler 2, Beneš, Veselý, Vlach. Asistence hostů: Koblasa 2, Svoboda, Vlach, Beneš, Bárta. Vyloučení: 7:9.
3. kolo,  pátek 19.9.
České Budějovice B - Kobra Praha
Branky a nahrávky: 34. Turek, 39. Pich (Šindler) - 26. Peroutka, 47. Peroutka (Velas). Vyloučení: 10:14, navíc Štádlík (D) a Schaver (H) 10 minut. Využití: 1:2.
4. kolo,  neděle 21.9.
Pardubice B - České Budějovice B
Branky a nahrávky hostů: Bárta (Pleml, Koblasa), Veselý (Jirků), Beneš (Svoboda). Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1.
5. kolo,  pátek 26.9.
Benátky nad Jizerou - České Budějovice B
Branky a nahrávky: 58. Tomíček (Šubrt), 60. Šubrt (Holas) - 14. Beneš (Veselý), 58. Beneš (Svoboda, Jindra). Rozhodčí: Lacina - Kopal, Žemlička. Vyloučení: 6:4, navíc Tomíček (BEN) 10 minut OT - Veselý (CBB) 5 minut + OK. Bez využití. Diváci: 65.
6. kolo,  neděle 28.9.
Nymburk - České Budějovice B
Branky a nahrávky hostů: Trummer (Veselý), Moudrý (Vlach, Trummer), Jindra, Plášil (Koblasa), Moudrý (Jirků), Trummer (Veselý, Jindra), Koblasa (Jindra) Veselý (Koblasa), Vlach.
7. kolo,  pátek 3.10., Budvar aréna
České Budějovice B - Pelhřimov
Branky a nahrávky: 5. Jindra (Rob), 51. Moudrý (Švamberk). Vyloučení: 8:11. Využití: 1:0.
8. kolo,  neděle 5.10.
České Budějovice B - J. Hradec
Branky a nahrávky: 17. Koblasa (Moudrý), 39. Veselý (Trummer), 51. Beneš, 55. Moudrý (Koblasa), 58. Jindra (Moudrý, Kříž) - 31. Tomšík (Tržil). Rozhodčí: Pražák - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Diváci: 100. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
9. kolo,  pátek 10.10.
Tábor - České Budějovice B
Branky hostů: Moudrý, Bárta, Švamberk, Vlach.
Asistence hostů: Bárta 2, Moudrý, Turek, Jindra.
Vyloučení: 7:9.
10. kolo,  pátek 17.10.
SC Kolín - České Budějovice B
Branka a nahrávky hostů: 38. Bárta (Švamberk, Kypta).
11. kolo,  neděle 19.10., Budvar Aréna
České Budějovice B - Příbram
Branky a asistence domácích: 15. Bárta, 29. Turek, 42. Pich (Turek), 51. Švamberk (Kypta).
12. kolo,  pátek 24.10.
Kobra Praha - České Budějovice B
Branky a nahrávky hostů: 7. Bárta (Jirků), 10. Jindra (Beneš), 13. Bárta (Bílek, Svoboda), 32. Bárta, 34. Moudrý (Pich, Švamberk), 40. Svoboda (Bárta), 48. Beneš (Bárta), 59. Svoboda (Bárta, Beneš).
13. kolo,  neděle 26.10.
České Budějovice B - Pardubice B
Branky a nahrávky domácích: 2. Bílek (Vlach, Šindler), 5. Bárta (Beneš), 23. Svoboda (Bárta, Beneš), 25. Bárta (Beneš), 28. Svoboda (Bárta, Beneš), 37. Moudrý (Pich), 38. Bárta (Beneš), 48. Bárta (Beneš).
14. kolo,  pátek 31.10.
České Budějovice B - Benátky nad Jizerou
Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Jirků, Jindra), 10. Jirků (Beneš), 28. Turek (Šindler), 39. Svoboda (Beneš), 48. Jindra (Jirků), 60. Turek - 22. Drahoš (Novák), 38. Bubeník (Šubrt), 44. Drahoš (Novák). Rozhodčí: Mertl S. - Mertl J., Němec. Vyloučení: 4:2. Využití: 2:1. Střely na branku: 24:20. Diváci: 35.
15. kolo,  neděle 2.11.
České Budějovice B - Nymburk
Branky a asistence domácích: 3. Beneš (Jirků), 18. Moudrý (Švamberk, Hakl), 45. Pleml (Beneš).
Vyloučení: 6:7.
16. kolo,  pátek 14.11.
Pelhřimov - České Budějovice B
Branky a nahrávky hostů: 17. Turek, 28. Švamberk (Šindler), 49. Turek. 54. Turek (Veselý), 57. Švamberk (Kypta, Moudrý).
17. kolo,  neděle 16.11.
J. Hradec - České Budějovice B
Branky a nahrávky hostů: 15. Moudrý (Jindra), 27. Beneš (Jindra), 33. Jindra, 36. Turek (Vlach), 41. Šindler (Švamberk), 45. Turek, 50. Pich (Svoboda), 59. Vlach (Turek).
18. kolo,  pátek 21.11.
České Budějovice B - Tábor
Branky a nahrávky: 20. Turek (Veselý, Kypta), 26. Moudrý, 31. Veselý (Vlach, Turek), 38. Svoboda (Šindler) - 13. Kálal (Hynek), 23. Pavlík (Kojetín). Vyloučení: 8:6. Využití: 1:1.
19. kolo,  pátek 28.11., Budvar Aréna
Branky a nahrávky: 44. Turek (Veselý, Vlach) - 34. Mrázová (Flídr, Musil). Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0.
20. kolo,  neděle 30.11.
Branky a nahrávky hostů: 10. Koblasa, 15. Bárta, 17. Jirků, 21. Beneš (Jindra), 33. Turek (Veselý), 34. Šindler (Švamberk), 35. Beneš (Jindra), 36. Pleml (Vlach), 46. Veselý (Turek), 51. Švamberk (Vlach, Pleml), 57. Turek (Koblasa).
21. kolo,  pátek 5.12.
Branky a nahrávky domácích: 13. Šindler (Vlach, Pleml), 19. Turek (Veselý), 29. Kypta (Turek), 41. Moudrý (Švamberk), 42. Šindler (Vlach), 60. Švec (Šindler, Vlach).
Vyloučení: 8:8. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 35.
22. kolo,  neděle 7.12.
Branky a nahrávky: 5. Jindra, 10. Šindler (Švamberk), 54. Švamberk (Koblasa, Kypta), 57. Veselý (Turek, Pařízek). Vyloučení: 6:9, navíc Turek (H) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 60.
23. kolo,  pátek 12.12.
Branky a nahrávky: 34. Veselý (Turek), 58. Šindler (Švamberk) - 15. Středula (Rovný), 60. Rovný (Staněk). Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Diváci: 60.
24. kolo,  neděle 14.12.
Branky a nahrávky hostů: 37. Turek z trest. střílení, 45. Turek (Veselý).
25. kolo,  pátek 19.12.
Branky a nahrávky: 9. Jindra (Jirků), 14. Švamberk, 51. Veselý (Pleml), 60. Veselý - 2. Šťastný, 28. Šťastný, 34. Zmek. Vyloučení: 6:7, navíc Jelínek (H) 5 + OK. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 40.
26. kolo,  neděle 21.12.
Branky a nahrávky domácích: 7. Švamberk (Šindler), 40. Bílek (Moudrý, Vlach), 47. Švec z trest. střílení, 50. Beneš (Švec, Štádlík) - 5. Janda (Brus, Písař), 58. Přílepek (Brus). Vyloučení: 7:6, navíc Plášil (D) 10 minut. Využití: 1:2. Diváci: 90.
27. kolo,  pátek 9.1.
Branky a nahrávky: 10. Bílek (Vlach), 15. Vlach (Bílek), 37. Veselý (Bílek), 53. Vlach (Veselý).
28. kolo,  pátek 16.1.
Branky a nahrávky hostů: 22. Vlach(Veselý), 44. Rob(Švamberk, Moudrý).
29. kolo,  neděle 18.1.
Branky a nahrávky domácích: 30. Veselý(Bílek).
30. kolo,  pátek 23.1.
Branky a nahrávky hostů: 2. Bárta (Veselý, Bílek), 14. Bárta (Švamberk, Plášil), 23. Šindler (Švamberk, Bárta), 30. Bárta (Jindra), 49. Švamberk (Plášil, Štádlík), 52. Bárta (Rob, Švamberk), 53. Veselý (Bílek), 54. Švamberk (Šindler), 58. Rob (Švamberk).
31. kolo,  neděle 25.1.
Branky a nahrávky domácích: 8. Bárta (TS), 42. Bárta (Jirků), 47. Rob (Jirků), 57. Moudrý (Jindra).
32. kolo,  pátek 30.1.
Branky a nahrávky: 11. Rovný (Šubrt), 42. Středula (Rovný, Šubrt), 46. Tomíček - 7. Bárta (Švec, Kypta), 31. Beneš (Bárta, Bílek), 48. Štádlík (Plášil), 56. Bílek (Bárta), 60. Bárta (Švamberk). Rozhodčí: Battěk - Rybáček, Marek. Vyloučení: 9:7, navíc Jirků (H) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 53.
33. kolo,  neděle 1.2., Budvar Aréna
Branky a nahrávky: 25. Šindler (Moudrý), 40. Beneš (Kypta), 48. Bárta (Jirků, Mayer), 50. Beneš (Bárta), 57. Bárta (Beneš) - 1. Kysela (Mikula), 44. Mikula.
Vyloučení: 3:7, navíc Procházka (H) 10 minut. Využití: 2:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2.
34. kolo,  pátek 13.2.
Branky a nahrávky: Kret 3, Jelínek - Rob (Švamberk), Rob (Moudrý, Beneš).
35. kolo,  neděle 15.2.
Branky a nahrávky hostů: 7. Bárta (Beneš), 17. Bárta (Beneš), 24. Kypta (Rob), 26. Kypta (Rob), 42. Švec (Plášil, Škopek), 57. Moudrý (Švamberk).
Vyloučení: 9:7, navíc Jindra (H) 10 minut.
36. kolo,  pátek 20.2.
Branky a nahrávky: 1. Bílek, 10. Šindler (Bílek), 19. Švec (Kypta), 26. Bílek (Rob), 57. Rob (Hakl) - 37. Drtina (Novotný), 47. Michel (Hájek), 49. Hynek (Kálal), 51. Michel (Novotný, Kálal). Vyloučení: 3:3, navíc Šindler (D) 10 minut. Vyzužití: 0:1. Diváci: 80.