MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

STAŇ SE MOTORÁKEM

Foto z akce "Karneval na ledě", která probíhá každou sezonu

HOKEJOVÁ PŘÍPRAVKA

Hokejový klub Motor pořádá pro sezonu 2022/2023 celoroční nábor chlapců ročníku 2016 a 2017. Začínáme v pondělí 5. září od 16.15 na druhé ledové ploše (trénink 17.00-18.00). Přípravka je určena pro začínající děti nebo děti, které již mají s bruslením zkušenosti. Na ledě začínáme bez hokejky s úplnými základy bruslení tak, aby si děti vytvořily k ledu pozitivní vztah a pohyb na bruslích byl pro ně zábavou. S sebou si vezměte nepromokavé oblečení, rukavice, hokejovou nebo lyžařskou helmu, brusle a pití.

Tréninky probíhají na ledě dvakrát v týdnu a to převážně v pondělí večer a v sobotu dopoledne. Součástí týdenního programu je i všestranný trénink v tělocvičně, který probíhá ve čtvrtek odpoledne. Během sezony děti na ledě navštíví Mikuláš a čert nebo proběhne hokejový karneval v maskách.

Členské příspěvky v Přípravce činí na sezonu 4000 Kč. Při zaplacení příspěvku od nás dostanete hokejový set v celkové hodnotě 4000 Kč . Hokejový set zahrnuje holenní chrániče, kalhoty, vestu, chrániče loktů a rukavice. Pokud nedisponujete hokejovou helmou, můžeme Vám ji na sezonu zapůjčit. Tkaničkové brusle máme k zapůjčení v omezených velikostech. Dětem budou zapůjčeny i tréninkové motorácké dresy, které můžete vidět na fotografii níže.

Mikuláš a čert dohlíželi během tréninku na děti

Nábor do hokejové přípravky probíhá celoročně dle rozpisu tréninků. Více informací na stránkách přípravky.

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Čelikovský