MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

STAŇ SE MOTORÁKEM


Foto z akce "Karneval na ledě", která probíhá každou sezonuHOKEJOVÁ PŘÍPRAVKA

Hokejový klub Motor pořádá pro sezonu 2022/2023 celoroční nábor chlapců ročníku 2016 a 2017. Začínáme v pondělí 5. září od 16.15 na druhé ledové ploše (trénink 17.00-18.00). Přípravka je určena pro začínající děti nebo děti, které již mají s bruslením zkušenosti. Na ledě začínáme bez hokejky s úplnými základy bruslení tak, aby si děti vytvořily k ledu pozitivní vztah a pohyb na bruslích byl pro ně zábavou. S sebou si vezměte nepromokavé oblečení, rukavice, hokejovou nebo lyžařskou helmu, brusle a pití.

Tréninky probíhají na ledě dvakrát v týdnu a to převážně v pondělí večer a v sobotu dopoledne. Součástí týdenního programu je i všestranný trénink v tělocvičně, který probíhá ve čtvrtek odpoledne. Během sezony děti na ledě navštíví Mikuláš a čert nebo proběhne hokejový karneval v maskách.

Členské příspěvky v Přípravce činí na sezonu 4000 Kč. Při zaplacení příspěvku od nás dostanete hokejový set v celkové hodnotě 4000 Kč . Hokejový set zahrnuje holenní chrániče, kalhoty, vestu, chrániče loktů a rukavice. Pokud nedisponujete hokejovou helmou, můžeme Vám ji na sezonu zapůjčit. Tkaničkové brusle máme k zapůjčení v omezených velikostech. Dětem budou zapůjčeny i tréninkové motorácké dresy, které můžete vidět na fotografii níže.


Mikuláš a čert dohlíželi během tréninku na děti


Nábor do hokejové přípravky probíhá celoročně dle rozpisu tréninků. Více informací na stránkách přípravky.Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Čelikovský

Hlavní trenér přípravky
Tel. 776 631 602
Mail: celikovsky@mladezcb.cz

×
×
Dnes v 12:00 | U17
BK Havlíčkův Brod
HC Motor České Budějovice