Banes Motor České Budějovice


Nábor do hokejové přípravky

Hokejový klub Motor pořádá pro sezonu 2024/2025 celoroční nábor chlapců ročníku 2018 a 2019. Začínáme v pondělí 2. září 2024 od 16.45 na druhé ledové ploše Budvar arény. Tréninky budou od 17.30 do 18.30. Přípravka je určena pro začínající děti nebo děti, které již mají s bruslením zkušenosti. Na ledě začínáme bez hokejky s úplnými základy bruslení tak, aby si děti vytvořily k ledu pozitivní vztah a pohyb na bruslích byl pro ně zábavou. S sebou si vezměte nepromokavé oblečení, rukavice, hokejovou nebo lyžařskou helmu, brusle a pití.

Hokejová přípravka - rozpis tréninků

Tréninky probíhají na ledě dvakrát v týdnu a to převážně v pondělí večer a v sobotu dopoledne. Součástí týdenního programu je i všestranný trénink v tělocvičně, který probíhá ve čtvrtek odpoledne. Během sezony děti na ledě navštíví Mikuláš a čert nebo proběhne hokejový karneval v maskách.

Členské příspěvky v Přípravce činí na sezonu 5.000 Kč. Při zaplacení příspěvku od nás dostanete hokejový set v celkové hodnotě 5.000 Kč. Hokejový set zahrnuje holenní chrániče, kalhoty, vestu, chrániče loktů a rukavice. Pokud nedisponujete hokejovou helmou, můžeme Vám ji na sezonu zapůjčit. Tkaničkové brusle máme k zapůjčení v omezených velikostech. Dětem budou zapůjčeny i tréninkové motorácké dresy, které můžete vidět na fotografii níže.

Pokud by někdo potřeboval nabrousit brusle, je možno brusle brousit u pana Milana Kašpárka - 606 733 820 - II. hala, Budvar Aréna, ČB.


Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Čelikovský

Hlavní trenér přípravky
Tel. 776 631 602
E-mail: celikovsky@hcmotor.cz