MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
Sportovní ředitel Akademie ČH Vedoucí Akademie ČH


David Čermák, licence "A"
d.c@hcmotor.cz


Mgr. Milan Dančišin, licence studující "A"
dancisin@hcmotor.cz

JUNIOŘI

Hlavní trenér juniorů Asistent trenéra juniorů Vedoucí týmu juniorů


Bc. Karel Herr, licence studující "A"
herr@hcmotor.cz


Jan Trummer st., licence "A"
trummerst@hcmotor.cz


Bohumil Lidral
lidral@hcmotor.cz

DOROST A+B

Hlavní trenér Asistent trenéra Asistent trenéra


Mgr. Milan Dančišin, licence studující "A"
dancisin@hcmotor.cz


Rostislav Kadlec, licence "B"
kadlec@hcmotor.cz


Lukáš Chaloupka, licence "B"
chaloupka@hcmotor.cz

9. třída

Hlavní trenér Vedoucí týmu


Filip Hejda, licence "B"
hejda@hcmotor.cz


Stanislav Jelínek
standa@slim.cz


SPECIALIZOVANÉ FUNKCE

Trenér brankářů Akademie ČH Skaut Kondiční trenér


Stanislav Hrubec, licence "B"
hrubec@hcmotor.cz


Mgr. Ladislav Kolda, licence "A"
kolda@hcmotor.cz


Bc. Petr Červený
cerveny@hcmotor.cz
Fyzioterapeutka Mentální kouč Skladník/kustod


Mgr. Andrea Veselá
a.chalupova@gmail.com


Mgr. Lukáš Mareš
mares@hcmotor.cz


Bohumil Lidral
lidral@hcmotor.cz