MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Motorácká bruslička

Fotka ze společného bruslení dětí s rodiči ze závěrečné hodiny Podzimního kurzu

Fotka ze společného bruslení dětí a rodičů ze závěrečné hodiny jednoho z kurzů


ZIMNÍ KURZ 2022 - KAPACITA NAPLNĚNA

Přihlašujte děti ročníku 2013-2017 na zimní kurz od ledna 2022. Na mail motorackabruslicka@seznam.cz zašlete celé jméno dítěte a datum narození. Kurz obsahuje 10 lekcí za 1000 Kč splatných na první hodině v prostorách střídačky na druhé ledové ploše. Bližší info budeme zasílat na mail v průběhu prosince vzhledem k vládním opatřením. První hodina je naplánovaná na neděli 2. ledna 2022.

Jarní kurz 2022

V plánu máme i jarní kurz, který by navazoval na zimní kurz. Přihlašování bude předběžně spuštěno počátkem února 2022. Sledujte prosím průběžně www stránky školky bruslení.

Platba

Platba 1000 Kč proběhne v hotovosti na první hodině v prostorách střídačky na druhé ledové ploše. Prosíme rodiče o zaplacení přesné a celé částky! Pokud budete chtít potvrzení o platbě pro pojišťovnu, nahlaste tuto informaci při platbě na první hodině. Vrácení peněz je možné po individuální domluvě.

Co s sebou?

S sebou si vezměte lyžařskou nebo hokejovou helmu, nepromokavé oblečení, rukavice, nejlépe tkaničkové brusle a nezapomeňte také na pití (vodu).

Broušení bruslí

Broušení bruslí zajišťuje pan Kašpárek v brusírně na druhé ledové ploše - tel. 606 733 820. Dětem stačí na bruslích vytvořit malý žlábek, aby zvládly zabrzdit.

Pro aktuální informace prosím sledujte webové stránky Motorácké brusličky, kde budou zveřejněny seznamy přijatých dětí - https://motorackabruslicka.estranky.cz/

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Čelikovský

Mail: motorackabruslicka@seznam.cz


Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bedřich Kouba. V ČB cca 6 zápasů, 2 góly. Ve 2. prodloužení Svazového poháru rozhodl o...

Máte rádi hokej, Motor a sledujete dění v klubu? Nedělá vám problém český jazyk? Láká vás sportovní novinařina? V tom případě...

Zítra se bohužel ještě hrát nebude... ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

21. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a momentálně hlavně co nejrychlejší uzdravení! ??