MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

MOTORÁCKÁ ŠKOLKA BRUSLENÍ

Fotka ze společného bruslení dětí s rodiči ze závěrečné hodiny Podzimního kurzu

Fotka ze společného bruslení dětí a rodičů ze závěrečné hodiny jednoho z kurzů

SEZONA 2022/2023

PODZIMNÍ KURZ 2022

Přihlašování na podzimní kurz 2022 pro děti ročníku 2014-2017 začne v pondělí 8.8. Přihlašování provádějte na mail motorackabruslicka@seznam.cz ve formátu: jméno a příjmení dítěte, rok narození. Kurz bude obsahovat 10 lekcí za 1200 Kč. Předběžně začneme bruslit v neděli 11.9. Bližší info zašleme v srpnu.

V plánu máme podzimní, zimní a případně jarní kurz.

Platba

Platba 1200 Kč proběhne v hotovosti na první hodině v prostorách střídačky na druhé ledové ploše. Prosíme rodiče o zaplacení přesné a celé částky! Pokud budete chtít potvrzení o platbě pro pojišťovnu, nahlaste tuto informaci při platbě na první hodině. Vrácení peněz je možné po individuální domluvě.

Co s sebou?

S sebou si vezměte lyžařskou nebo hokejovou helmu, nepromokavé oblečení, rukavice, nejlépe tkaničkové brusle a nezapomeňte také na pití (vodu).

Broušení bruslí

Broušení bruslí zajišťuje pan Kašpárek v brusírně na druhé ledové ploše - tel. 606 733 820. Dětem stačí na bruslích vytvořit malý žlábek, aby zvládly zabrzdit.

Pro aktuální informace prosím sledujte webové stránky Motorácké brusličky, kde budou zveřejněny seznamy přijatých dětí - https://motorackabruslicka.estranky.cz/

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Čelikovský