Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
WagiWagi | LG
Reagovat
06.12.2023, 15:44
 
Reakce na fofana: Ono se asi moc nedá skočit na led z la...
Ano, na led se z tribuny nedá skočit, tak si prosím přečti můj první příspěvek. Když nehraje a to dost často, tak je mi platnej jak mrtvýmu zimník. To, že Gulaši byl na střídačče znamená, že v jakémkoliv dalším střídání si ho nemůže najít ... tady je další diskuze zbytečná, to je jak tady diskutovat o něčem s Kohym. Tímto příspěvkem zároveň odpovídám i Quakovi Smajlík
 
 
 
Reakce na quak: Přesně takhle to odborníci laikovi vysvě...
Přesně tak, mám pocit, že Hanzl se do toho stylu kterým se chceme prezentovat moc nehodí... Myslím si, že i Vopelka má před ním momentálně přednost, nicméně ten má fakt smůlu, v momentě kdy se do toho začal dostávat, přijde zranění, přesně jako minulý rok.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.12.2023, 15:32
 
Reakce na fofana: Štich a Gulaši nestačí? Kdyby se v pla...
Přesně takhle to odborníci laikovi vysvětlovali i na LG chatu. Smajlík Gulaši umí být hodně tvrdý a kdyby nebyl Štich marod, tak tam v neděli jako 7. bek ty 3 psojedpaka umravnil. Víc imho nepotřebujeme.

Útočník typu Tralmakse je jiný příběh, ten by se hodil a tenhle příchod se Kladnu povedl, tady s Wagim souhlasím. V této souvislosti je otázkou, zda není luxus držet Hanzla na tribuně a nezkusit ho raději vytrejdovat.
 
 
 
Reakce na wagi: Třeba to srovnají, v neděli jsem to ale ...
Ono se asi moc nedá skočit na led z lavičky nebo z tribuny Smajlík
 
 
wagiwagi | LG
Reagovat
06.12.2023, 15:07
 
Reakce na fofana: Štich a Gulaši nestačí? Kdyby se v pla...
Třeba to srovnají, v neděli jsem to ale neviděl.
 
 
 
Reakce na Wagi: Po zápase s Kladnem jsme vedli delší dis...
Štich a Gulaši nestačí? Kdyby se v play off mělo něco dít, prostě bude Štich 7. bek a srovná to. Dneska už podle mě nemá cenu mít podobných brousků víc.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
06.12.2023, 14:48
 
škoda, že už je v důchodu.

odkaz
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
06.12.2023, 14:47
 
Na fb jsem zahlédl že by měl být v nominaci i Kubík, ale už to opravili.. Tak těžko říct jestli to byla jen chyba, nebo se omluvil kvůli zranění, neví někdo jak na tom je?
 
 
BromikBromik | Trhové Sviny
Reagovat
06.12.2023, 14:43
 
Reakce na Wagi: Po zápase s Kladnem jsme vedli delší dis...
odkaz tenhle ujde ne ?
 
 
WagiWagi | LG
Reagovat
06.12.2023, 14:33
 
Po zápase s Kladnem jsme vedli delší diskuzi na LG foru, dlouhodobě tvrdím, že nám chybí tak dva tvrdí a zároveň použitelní hráči v týmu (Jáchym jím prostě i při svých parametrech není - samo co se týče tvrdosti, útočník je to skvělý, to samé třeba Hovorka). Je fajn, že se Toman jde zastat spoluhráče, ale jak to asi dopadne jsme viděli v neděli, přesto mu tleskám. Nakonec se alespoň o sebe postaral Guli a jednu tomu pablbovi máznul. Ale já bych chtěl vidět odvetu třeba jako Michalovce - Slovan a Heard vs Werek. Ano, hráče na ledě mají chránit rozhodčí, jenže ... Proto je třeba mít v kádru tvrďáka, alespoň jednoho, nejlépe dva. Žádného lobotomce, ale kluka, co hraje alespoň průměrně hokej a zároveň se nebojí přitvrdit/poprat. Z mého pohledu jde o dvě věci - až na nás takhle někdo vyrukuje v PO, tak to nebude dobrý. Druhá, daleko závažnější věc je pak zdraví hráčů, které je daleko více ohroženo jako v zápasech s Čechovským Kladnem. Jinak z Kladna se mi líbí Tralmaks, přesně ten typ hodně šikovného a navíc důrazného útočníka.

EDIT: co je platné, že máme Šticha, který většinou nehraje, ať z důvodu zranění nebo výkonnosti. Proto je potřeba mít takové(ho) hráče v základu.

EDIT2: jinak ale dodávám, že současný herní projev je velmi nadějný, tak snad nám to vydrží či ještě lépe bude gradovat Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
06.12.2023, 14:11
 
Reakce na MrPesi: Gratulace Mikulášovi k svátku a nomina...
Pokud něco v zápase pokazí, nevidím nic špatného na tom, když na to někdo poukáže. A to se samozřejmě týká jakéhokoliv hráče. Nicméně nominaci do prepre mu samozřejmě obrovsky přeju, neb suma sumárum udělal za ty necelé dvě sezony tady obrovský pokrok (a to ho ještě loni dost přibrzdilo zranění). Smajlík

Ad Dicktor Ch.: Sorryjako, ale ono je třeba říci i B, a to zde již rovněž několikrát zmiňovaný nešvar točníků plést se hráčům pod nohy. Budu působit v tomto směru působit sice již jako zaseklá gramofonová deska, ale ať si ta přechráněná pruhovaná banda občas pustí nějaké zámořské utkání. Třeba ten trest pro Macucha (2 zápasy stop) mi přijde úplně směšnej.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
06.12.2023, 13:46
 
Gratulace Mikulášovi k svátku a nominaci za reprezentaci. Už vidím ty pokřivené huby co ho pořád budou kritizovat. Pořád je to mladý kluk co hraje druhý rok extraligu. Chyby se najdou, ale za mě roste každým zápasem a v dalších sezónách může plnit i klíčovou roli při přesilovkách. Vidí to i Čihák nakonec i Rulík. Koukal jsem, že Rumcajs ze Sparty tam zase není.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Takže tu máme repre beka, kterýho tu...
Smajlík
 
 
hubl26hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
06.12.2023, 13:23
 
Mistr světa, vítěz a finalista Stanley Cupu a trojnásobný držitel President’s Trophy ROMAN TUREK bude uveden 14.12 do Síně slávy v O2 aréně. Smajlík

Velká gratulace 👏 Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
06.12.2023, 13:18
 
Takže tu máme repre beka, kterýho tu někteří chtěli poslat do 1.ligy Smajlík

Gratulace, rozhodně si to zaslouží, tak ať se daří Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.12.2023, 13:18
 
Reakce na Tveety: ad loga: Mně to tedy nepřijde zlý (por...
Přesně tak, je to jen propaganda. Připočtěme fakt, že iSport je dlouhodobě Prasošénovou hlásnou troubou a v neposlední řadě má Kmoníček po příchodu EET Fina do kasy vyčerpánu kvótu pro cizince. Takže je vidět, jak moc reálně počítá s návratem Mc Cormacka.
 
 
 
Sakra vy jste rychlíci.. Smajlík
 
 
 
Lidi, Hovorka v repre
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
06.12.2023, 13:15
 
Reakce na Hubl26: Tak z Motoru na druhém reprezentačním ...
Sakra, o vteřiny jsi byl rychlejší :-D
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
06.12.2023, 13:15
 
Hovorka do repre? No pecka 👍
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 12:03 Hečko (Mařík, Přibyl; 5/4), 22:53 Hřebejk (Nedorost, Šrámek; 5/5), 34:37 Mařík (Lev, Přibyl; 5/4) –...

Branky a nahrávky: 23:55 Kříž (Bystřický; 5/4) – 25:25 Hurt (Malínek, Polák; 5/4), rozh. náj. Hurt.