Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Venas: Matouš Venkrbec se rozhodl v 35 letech ...
Už zase? On končí kariéru tak nějak periodicky. To nic proti němu. Jen takový štulec.
 
 
 
Reakce na alkac: V Budějovicích jsi strávil necelé tři s...
Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
24.05.2024, 12:00
 
Před šampionátem jsem ( asi poněkud z opatrnosti) zde nezpochybňoval nábor(sic) varského Beránka. Ale ty otazníky, stran jeho angažování, tam z mé strany byly. Nyní musím říci, že jsem obdobně jako mnozí jiní, vařil z vody.
Beránek překvapil a je součástí závěrečných bojů, po boku toho nejlepšího v našem teamu, včetně Červenky a "kanadských" hvězd.
Kde by nás napadlo, že posadí Vožucha, Fleka, či stále ještě našeho Kondela.
Kéž bychom se jednou dočkali takového výrazného posunu u našeho, dle mého typově podobného, Beránka Martina. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.05.2024, 11:36
 
Reakce na Venas: Matouš Venkrbec se rozhodl v 35 letech ...
V Budějovicích jsi strávil necelé tři sezóny a zahrál sis i Tipsport extraligu. Jak vzpomínáš na tohle angažmá?
"Byl to vrchol mé kariéry. Považuji za velkou čest a štěstí, že tehdy Václav Prospal a Aleš Totter ukázali na mě a do Budějovic mě přivedli. Byla to pro mě obrovská škola. Vinny (Václav Prospal) mi ukázal úplně jiný level přístupu k hokeji. Opravdu jsem si užíval každý den, kdy jsem mohl být součástí této organizace. To bylo samozřejmě dáno i spoluhráči a tím, jak jsme v prvním roce soutěž válcovali. Bylo to skvělé období."

A on už ten možný konec Padre naznačoval v nějakém dřívějším letošním rozhovoru. Za mě velká škoda, že mu úplně nedrželo zdraví, protože jinak si myslím, že tu mohl hrát i déle a patrně by ani nekončil už v 35ti. Každopádně na mě působil vždycky dojmem fajn borce, tak snad se mu bude v hokejovém důchodu dařit.
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
24.05.2024, 11:10
 
Matouš Venkrbec se rozhodl v 35 letech ukončit profesionální kariéru. Smajlík

odkaz
 
 
 
Jak se mu směje. Smajlík odkaz
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...uff! :)) *2*...
uff uff. Bylo to drama. ... a už to můžu říct Roberte? - taky dobrý Smajlík
 
 
 
Tak já to hokejové dění sleduji tak po očku . Hraji daleko důležitější zápas , sice ve třetí třetině prohrávám , ale věřím , že to otočím.
Naše hra se mi líbí, je to něco jiného než pod Jalonenem a Pešánem . Věřím , že ten titul již konečně dáme. Je jen škoda, že u toho přímo na ledě není Kondel . Má to ale i pozitiva , ta rvačka o něj nyní asi nebude, alespoň v NHL . Tam půjde až za rok , od nás. Po povedené letní přípravě. Pro samotného Kondela je to poznání , že musí hrát v prvních pětkách a být lídrem týmu . Na to má , toho se mu u nás dostane a on to ví.
Letní posily se mi líbí . Čekám ještě dva beky , ten Grman by byl asi OK. Útok by také jednoho hráče asi potřeboval. Na zahájení EL se těším a doufám , že to bude má šedesátá sezóna v hledišti.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
24.05.2024, 09:54
 
Mě se včerejší výkon líbil. Kompaktně zahrál celý tým. Já myslím, že Amíci neměli za celé utkání jediné přečíslení. Bylo tam dost nepříjemných střel, ale Dostál byl jako žula. Moc se mě líbil. Žádné rozlítané pohyby, pekelná soustředěnost na každý puk. Top zákrok byl hlavně po té Boldyho střele přes hráče, kterou vykopl na poslední chvíli. Jinak je vidět, že z Gudase jde respekt. Hodně hráčů se ho bojí což je dobře pro nás. Nikdo se nechce před dovolenou zranit Smajlík . Tým drží pohromadě. Možná se může opakovat takové malé Nagano kdy to gólman zavře. Tak že Švédy dáme na nájezdy Smajlík Ta Švédská obrana budí respekt.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
24.05.2024, 08:37
 
Reakce na zbyna-ck: A Standa Bednařík na tribuně za stří...
Že to byl Bedna? Tak se mi to nezdálo :-D

Co se hráče zápasu týká, tak by jich museli vyhlásit hned několik. Dostál a Gudas jsou jasný, ale já bych přidal i zebry. Protože jen díky nim měl ten hokej takovej drajf a náboj, zbytečně se to nekouskovalo vyloučeníma, prostě po dlouhé době pořádnejj chlapskej hokej! Smajlík Smajlík
 
 
 
Jestli jsme se báli před MS o Kondela, že se předvede a bude o něj rvačka skautů, tak by mě zajímalo zděšení ve Varech 😂, neb Beránek hraje naprosto bez respektu a velmi dobře....
 
 
 
Reakce na mcdavid: Nádherný zápas *2* osobně bych vypí...
Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
23.05.2024, 23:32
 
Reakce na ppepino77: Ale jinak Rulík je hroznej suchar :...
Jsem říkal, Pešán 2, ale s větší kvalitou Smajlík
 
 
 
Ale jinak Rulík je hroznej suchar Smajlík
 
 
 
Pecka, super Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.05.2024, 23:21
 
Klobouk dolů
 
 
petpelpetpel | Prachatice
Reagovat
23.05.2024, 23:14
 
Gudas, dle mého hráč zápasu.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
23.05.2024, 23:10
 
Nádherný zápas Smajlík osobně bych vypíchl posun oproti posledním rokům v našem pohybu, díky čemuž u nás během celého turnaje ubyly fauly...zároveň bych se chtěl omluvit Berankovi, že jsem zpochybňoval jeho nominaci

Celkově ta bojovnost a k tomu i hokejová kvalita, no radost pohledět Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
23.05.2024, 23:00
 
Smajlík
 
 
23.05.2024, 22:53
 
A jdeme na Švédy.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Co nám řekla nejnovější posila, útočník Matej Kašlík?

Další plaketu jako poděkování za podporu v sezoně 2023-24 předal obchodní manažer Petr Míšek zástupcům společnosti CR sklo (Zimní...

60. narozeniny slaví bývalý útočník Motoru Antonín Slach. V A týmu hrál ve 3 sezonách (1982-85), sehrál celkem 23 zápasů,...

Další poděkování za partnerství v uplynulé sezoně přivezl provozní ředitel Motoru Petr Sailer do společností Nicotrans, Domitruck...