Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kerschlic00: Nevím jestli jsem jen blbě hledal...
Oni udělají schválně orgán, kterej ty podněty dává, ale místo toho, aby dělal to, co má - chránil zdraví hráčů tím, že bude dodatečně trestat nebezpečný zákroky, tak chrání rozhodčí tím, že dají Douderovi dodatečnej trest za simulování.
 
 
 
Nevím jestli jsem jen blbě hledal, ale v zápise DK k 22. kolu jsem našel jen tresty pro hráče Vítkovic a Plzně. To jako fakt? Kachyňa tady za nezaviněný trefení hlavy dostane dva zápasy a za faul na Vopelku ta guma z Jihlavy nedá ani zápas? A i když si nemyslím, že to byl na Kachyňu faul, tak podle metru toho vocasa by to taky nějakej zápas asi sneslo, ale to by ty tresty nesměl losovat na kole štěstí, že jo. Ale tak hlavně že jsou s ním kluby spokojený.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
28.11.2023, 10:57
 
Reakce na Jeníček: Jestřabi přerušili dlouhou šňůru Poru...
Jo, pěkně mě nasr... Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
27.11.2023, 20:22
 
Jestřabi přerušili dlouhou šňůru Poruby a odváží z Kravař tři body.. Ďolík dvě branky vítězů.
 
 
 
Moc nerozumím tomu, proč dnes Chlubna hraje v Litkach. Aby se zranil?
 
 
BromikBromik | Trhové Sviny
Reagovat
27.11.2023, 19:34
 
Neví někdo jak je na tom hráč motoru ze zápasu s Litvínovem ?
 
 
 
Reakce na Paav: Hráči týdne v extralize: Hrachovina kouz...
Máme skvělou brankářskou dvojici. Na tom se dá stavět.
 
 
 
Hráči týdne v extralize: Hrachovina kouzlil, dařilo se obránci z Boleslavi
odkaz
 
 
Tomisko1980Tomisko1980 | České Budějovice
Reagovat
27.11.2023, 16:06
 
Reakce na Venas: Přišlo mi to do mailu jako permanentkář...
Moc díky....taky jsem to ted našel Smajlík Smajlík
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
27.11.2023, 15:53
 
Reakce na Tomisko1980: Zdar...nevíte náhodou ten promo k...
Přišlo mi to do mailu jako permanentkáři, jestli je to teda stejný.
Kód: motor23
 
 
Tomisko1980Tomisko1980 | České Budějovice
Reagovat
27.11.2023, 14:57
 
Zdar...nevíte náhodou ten promo kód na Lucii zítra? Já to včera nepochytil....díky
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
27.11.2023, 13:23
 
Reakce na evoorg: Mně se metr rozhodčích nelíbil, ale kd...
S tím metrem naprosto souhlasím a nutno dodat, že to je již celkem tradice, když píská Jeřábek.

Taky myslím, že faul na Vrábla byl spíš součtem předešlého.

Já bych ještě vypíchl, jak jsme byli nachystaní na rychlý otáčení hry Litvínova.. Vloni by z toho byly tak dvě přečíslení 2/1 za třetinu, letos je to jiný kafe.

Já jsem zvědavej, jestli Litvínovu nedochází dech (čekal jsem to spíše až v lednu), prakticky to hrajou na dvě útočný lajny, což dlouhodobě moc nejde.

Chápu, že jim chybí Sukel a Kudrna, ale i tak jsem moc zvědavej jestli to Kašičkové vydrží.. protože ten IT nemají vůbec malej a náchylnost ke zranění tam je.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
27.11.2023, 12:14
 
Reakce na MrPesi: Za mě první také jasná 5+OK nebo spíš ...
TéHáčko už není. Myslím...
 
 
BromikBromik | Trhové Sviny
Reagovat
27.11.2023, 10:19
 
Reakce na MrPesi: Hrát se dá s každým i v Třinci. Dobrý ...
Snad nás vožuch nebude moc trestat Smajlík Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.11.2023, 09:51
 
Hrát se dá s každým i v Třinci. Dobrý každý bod. Kladno to chce porazit v základním čase. Navíc tam máme ještě odložený zápas ve Vítkovicích. Chtělo by to ještě 5 bodů ať máme zase 20 za druhou část sezóny. Je to pořádně vyrovnané pořád koukám dolů. Ale pokud budeme hrát s takovým nasazením tak body musí přicházet. Já doufám, že do 8 místa budeme.
 
 
BromikBromik | Trhové Sviny
Reagovat
27.11.2023, 09:06
 
Reakce na Franta_CB: Je to tak, též souhlas s @=M=Dědek....
Taky byla chyba jak se psalo že měly na začátku zápasu nastavit hranice rozhodčí a zdálo se že čekali kam až to zajde
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
27.11.2023, 09:05
 
Mně se metr rozhodčích nelíbil, ale když nic jiného, tak oceňuji to, že byl celý zápas konzistentní. Jedinou výjimku v tomhle směru paradoxně představovalo to vyloučení před naším vstřeleným gólem, kdy tam litvínovskému neprošel drobný háček, přičemž si myslím, že tenhle "faul" byl odpískanej spíš proto, že v posledních minutách se tam už nasčítal větší počet podezřelých zákroků ze strany soupeře a sudí už se prostě neodhodlali odpustit jim i další. A bráno touhle optikou lze asi říct, že Litvínov tak trochu poškozenej byl, ale na druhou stranu je třeba říct i to B a tím je to, že Litvínov se tempa zápasu (doslova) držel právě tím, že mu bylo ve vlastním pásmu odpouštěno spousta přidržování, hrazd pod tělem a nedovolených bránění, díky kterým jsme nedokázali úplně ideálně zúročit naši fyzickou a rychlostní převahu, tj. že soupeř z nastaveného metru sudích profitoval více a déle než my.

Co se samotného zápasu týče, v podstatě bych jen opakoval hodnocení z minulých zápasů. Dobrý výkon všech čtyř lajn, z nichž bych tentokrát asi nejvíce vyzdvihl tu čtvrtou, u níž je největší škoda v tom, že mladým v ní chybí chladnokrevnost v zakončení. Třeba Chlubna se v předbrankovém prostoru orientuje výborně a dokáže se dostat k dorážkám či si individuálně vytvořit zajímavou příležitost, ale pak to zadrbe nepřipravenou střelou do hrudníku brankáře. Ten by nějakej náhoďák či haluz potřeboval jako sůl.

Co se nějakých negativ týče, zmínil bych hlavně střídání ve druhé třetině, kdy máme střídačky daleko a opakovaně se nám stává, že necháváme vlastní beky ve štychu tím, že útočníci odevzdají puk a jdou střídat, zatímco beci to nestíhají a jsou z toho pak celkem často zámky v našem pásmu. Tam si myslím, že je třeba naše herní pojetí trochu upravit a buď více využívat možnosti vystřídat v situacích, kdy jsme hluboko v pásmu soupeře, tj. zrychlit naši rotaci a nebo prostě musíme zlepšit kontrolu kotouče na útočné polovině a neodevzdávat jej tak lacino, abychom měli čas celou pětku protočit.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Za mě první také jasná 5+OK nebo spíš ...
Je to tak, též souhlas s @=M=Dědek. Ale, já při tom kašemlýnku na modré též na první dobrou prohlásil, že nechtěl, při opakovačce jsem to hodně rychle překvalifikoval na "nechtěl se vyhnout" tzn, hrál hráče bez puku. Že to přehnal věděl hned a omlouval se už pár vteřin poté. Že je to v rychlosti a že to oba hlavní napoprvé vyhodnotí blbě jako já na tribuně je ok. Ale proč se ku..a, obecně každej malér ( a tohle malér byl ) nevyhodnotí hned u videa, když tu techniku máme? Neplály by zbytečné emoce a bylo by to ku prospěchu všech. Kecy o kouskování hry neberu. Jinak k zápasu - poctivě odbruslené, zblokované, klobouček dolů. Při té divočině nahoru dolů ke konci druhé třetiny mi přišlo, že jsme už zatavenější než soupeř, ale ve třetí už to o5 neplatilo. Řeknu to tak, že Litvajz hrál výborně a odjel s prázdnou, přetlačili jsme to na naši stranu. Kdybychom rupli, smeknu též.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
27.11.2023, 08:59
 
Reakce na MrPesi: Za mě první také jasná 5+OK nebo spíš ...
Případná ztráta zrovna Vopelky by byla myslím dost citelná, protože hra třetí lajny v současném složení zatím nevoněla žádnému ze soupeřů a i včera mi přišlo, že zejména v první třetině byla dost možná naší nejnebezpečnější formací. Navíc je asi jasné, kdo Vopelku případně nahradí... Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.11.2023, 08:32
 
Reakce na =M=Dedek: Já měl teda z čárovejch chvilkama os...
Za mě první také jasná 5+OK nebo spíš trest ve hře. 2 minuty výsměch. Druhý zákrok vypadal v prvním momentě, že se Kaše chce vyhnout pak po opakovaných záběrech to buď nestihl nebo nechtěl. Myslím, že se Kachyňovi na konci zápasu omlouval. Kachyňa byl i na děkovačce tak to snad bude ok. Vopelka vypadal hůře. Je to škoda, protože útoky vypadaly velice dobře teď.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 28:00 Petrásek (Placek, Remeš; 5/5), 55:52 Petrásek (Kříž, Hoch; 5/5), rozh. náj. Sochor – 16:53 M. Beneš (M....

Branky a nahrávky: 26:13 Mařík (Lev; 4/5), 43:05 Nedorost (Hečko, Mařík; 5/5) – 21:00 Poizl (5/5), 23:25 V. Blažek (5/5), 29:17...