Přípravka - rozpis tréninků
AKTUALITY:
V pondělí 15. dubna proběhne informační schůzka ke konci sezony a začátku letní přípravy od pondělí 13. května do konce června. Trenér přijde pro rodiče mezi střídačky na první ploše. Prosím o účast všech rodičů.
V sobotu 20. dubna se bude jednat o poslední trénink v
této sezoně, kdy si společně rodiče zabruslí s dětmi. Na led můžou jít s dětmi
další tři rodinný příslušníci. Rodiče si mezi sebou v jedné třetině mohou
zahrát i hokej.
Po konci sezony budou mít děti cca tři týdny volno a v první polovině května začne letní příprava, která potrvá do konce června. Letní příprava probíhá vždy v tělocvičně, venku nebo na speciálním povrchu na druhé ploše.
DUBEN 2024 |
||
---|---|---|
úterý 2. dubna | 17.30-18.30 | I. plocha |
čtvrtek 4. dubna | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink |
neděle 7. dubna | 13.15-14.15 | I. plocha |
čtvrtek 11. dubna | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink |
pondělí 15. dubna | 17.30-18.30 | I. plocha - Informační schůzka s rodiči na začátku tréninku |
čtvrtek 18. dubna | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink |
sobota 20. dubna | 16.15-17.15 | I. plocha - Společné bruslení rodičů s dětmi |
Tréninky uplynulých měsíců:
BŘEZEN 2024 |
||||
---|---|---|---|---|
neděle 3. března | 10.00-11.00 | II. plocha | ||
pondělí 4. března | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 7. března | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 9. března | 09.00-10.00 | II. plocha | ||
sobota 16. března | 09.30-10.30 | II. plocha | ||
pondělí 18. března | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 21. března | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
neděle 24. března | 13.15-14.15 | II. plocha | ||
pondělí 25. března | 17.15-18.15 | II. plocha - přátelské utkání se Soběslaví | ||
pátek 29. března | 17.00-18.00 | I. plocha - doplněný trénink |
ÚNOR 2024 |
||||
---|---|---|---|---|
čtvrtek 1. února | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 3. února | 08.30-09.30 | I. plocha | ||
pondělí 5. února | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 8. února | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 10. února | 10.30-11.30 | II. plocha | ||
pondělí 12. února | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
pondělí 12. února | 16:30-18:00 | Beseda s R. Helštýnem ve VIP prostorách klubu | ||
čtvrtek 15. února | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink |
||
sobota 17. února | 08.45-09.45 | II. plocha | ||
pondělí 19. února | 17.30-18.30 | II. plocha - KARNEVAL NA LEDĚ | ||
čtvrtek 22. února | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 24. února | 08.45-09.45 | II. plocha | ||
pondělí 26. února | 17.30-18.30 | II. plocha |
||
čtvrtek 29. února | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink |
LEDEN 2024 |
||||
---|---|---|---|---|
úterý 2. ledna | 14.30-15.30 | I. plocha | ||
čtvrtek 4. ledna | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 6. ledna |
09.30-10.30 | II. plocha | ||
pondělí 8. ledna | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 11. ledna | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 13. ledna | 9.45-10.45 | II. plocha | ||
pondělí 15. ledna | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 18. ledna | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 20. ledna | 09.45-10.45 | II. plocha | ||
pondělí 22. ledna | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 25. ledna | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
neděle 28. ledna | 16.00-17.00 | I. plocha | ||
pondělí 29. ledna | 17.30-18.30 | II. plocha |
PROSINEC 2023 |
||||
---|---|---|---|---|
sobota 2. prosince | 09.30-10.30 | II. plocha | ||
pondělí 4. prosince | 17.30-18.30 | II. plocha - MIKULÁŠ A ČERT NA LEDĚ | ||
čtvrtek 7. prosince | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 9. prosince | 08.45-09.45 | II. plocha | ||
pondělí 11. prosince | 17.30-18.30 | II. plocha - INFORMAČNÍ SCHŮZKA S RODIČI BĚHEM TRÉNINKU | ||
čtvrtek 14. prosince | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
pondělí 18. prosince | 17.30-18.30 | II. plocha - BRUSLENÍ RODIČŮ S DĚTMI | ||
čtvrtek 21. prosince | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 23. prosince | 09.45-10.45 | II. plocha |
LISTOPAD 2023 |
||||
---|---|---|---|---|
čtvrtek 2. listopadu | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 4. listopadu | 09.00-10.00 | II. plocha | ||
pondělí 6. listopadu | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 9. listopadu | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 11. listopadu | 08.30-09.30 | I. plocha | ||
pondělí 13. listopadu | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 16. listopadu | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 18. listopadu | 10.15-11.15 | II. plocha | ||
pondělí 20. listopadu | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 23. listopadu | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 25. listopadu | 08.30-09.30 | II. plocha | ||
neděle 26. listopadu | 10.30-11.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 30. listopadu | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink |
ŘÍJEN 2023 |
||||
---|---|---|---|---|
pondělí 2. října | 17.15-18.15 | II. plocha - INFORMAČNÍ SCHŮZKA S RODIČI BĚHEM TRÉNINKU | ||
čtvrtek 5. října | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
neděle 8. října | 10.00-11.00 | II. plocha | ||
pondělí 9. října | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 12. října | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink |
||
sobota 14. října | 10.00-11.00 | II. plocha | ||
pondělí 16. října | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
čtvrtek 19. října | 17.15-18.15 | Tělocvičny ZŠ Grünwaldova - suchý trénink | ||
sobota 21. října | 11.15-12.15 | I. plocha | ||
pondělí 23. října | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
sobota 28. října | 10.15-11.15 | II. plocha | ||
pondělí 30. října | 17.30-18.30 | II. plocha |
ZÁŘÍ 2023 |
||||
---|---|---|---|---|
pondělí 4. září | 17.00-18.00 | II. plocha - začátek náboru | ||
neděle 10. září | 11.45-12.45 | II. plocha | ||
pondělí 11. září | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
středa 13. září | 17.30-18.30 | I. plocha - týmové focení | ||
sobota 16. září | 10.15-11.15 | II. plocha | ||
pondělí 18. září | 17.30-18.30 | II. plocha | ||
sobota 23. září | 10.15-11.15 | II. plocha | ||
sobota 30. září | 9.45-10.45 | II. plocha |