Pavel Pýcha, asistent trenéra HC České Budějovice: Odehráli jsme celkem solidní utkání. Zápas jsme začali vlažněji, ale pak jsme už byli celou první třetinu lepší. Ve druhé třetině se hráči malinko uspokojili a místo abychom vedli 4:0, tak jsme dostali gól na 3:1. Takže druhá třetina nevyzněla pro nás tak dobře. Ve třetí třetině jsme hned na začátku dali gól a to už zápas úplně rozhodlo a pak už jsme ho dohrávali v klidu.

DNES HRAJEME DOMA! | Po Dynamu dnes do Budvar arény zamíří @hcspartapraha! Přijďte podpořit naše kluky na cestě za dalším domácím...

Po 4 letech bude Motor hrát doma ve žlutých dresech. Vůbec poprvé v extralize a po 36 letech v nejvyšší soutěži!

Start sezony se Motoru doma náramně podařil! iFortuna.cz rozdávala puky a dárky v soutěžích, fandilo se a vyhrálo se ??Najdete se...

Start sezony se Motoru doma náramně podařil. Najdete se na videu, které ukazuje atmosféru prvních duelů?