MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
19.05.2015, Tisková zpráva

2015-16: Permanentky, vstupenky a exkluzivní ”Klub 1928”

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Skvělá sezona s barážovým vrcholem skončila teprve nedávno, ale ta další na sebe nenechá dlouho čekat. Zájem o předprodej permanentek každým rokem roste a přesně to je cílem Motoru. Permanentkáři letos oproti těm, kteří si budou kupovat jednotlivé lístky, ušetří ještě víc, než v uplynulém ročníku.

Cenová politika

V sezoně 2014-15 sehrál ČEZ Motor České Budějovice doma 38 soutěžních zápasů, kdo si loni koupil permanentku k stání, zaplatil za zápas 37 Kč, k sezení pak vyšlo jedno utkání na 58 Kč. Takový člověk také viděl 137 gólů Motoru a zažil spoustu nezapomenutelných okamžiků. "Návštěvnost v uplynulé sezoně opět rostla, momentálně jsme třetím nejnavštěvovanějším týmem ze druhých nejvyšších soutěží v celé Evropě. Pro příští ročník chceme podobný trend udržet, proto jsme se rozhodli s cenami hýbat jen minimálně a opět zejména s přihlédnutím k tomu, kolik budeme přispívat na provoz mládežnických celků," popsal základní parametry ticketingové strategie generální manažer Stanislav Bednařík. Oproti předchozí sezoně klub už nyní oznamuje ceny vstupenek na případné vyřazovací boje. "Když budou fandové znát ceny dopředu, zjistí, že je pro ně mnohem výhodnější zakoupit si permanentku, a to i v případě, že nenavštíví všechny zápasy," vysvětluje Bednařík.

Základní ceny permanentek vzrostly o 300 Kč, ale lonští celosezónní permanentkáři a držitelé vstupenek na úvodní dvojzápas play-off s Benátkami nad Jizerou mají nárok na slevu 200 Kč! Hodnoty vstupenek na základní část se pak zvedly o 10 korun. Ale služby pro návštěvníky se také výrazně vylepší. "Komfort diváků zlepší samozřejmě nejvíc multimediální kostka, která bude nově instalována v hale a jejíž provoz také zvýší klubu náklady. Po loňských zkušenostech zejména z baráže musíme také vylepšit pořadatelskou službu," zdůvodňuje mírné navýšení cen Bednařík.

Prémiový klub 1928

Novinkou je premiový "Klub 1928" pro zvláště oddané fanoušky, jehož členství zajistí držitelům vlastní místo na stadionu, rychlý přístup k občerstvení, exkluzivní suvenýry a v neposlední řadě i možnost být hodně blízko hráčům Motoru i mimo led. "Rozhodli jsme se ještě vylepšit loňský projekt pro srdcaře, kteří se v uplynulé sezoně mohli účastnit i akcí s hráči, dokonce závěrečné rozlučky se sezonou, kde měli možnost si s hokejisty dokonce zasportovat. Název prémiového klubu odkazuje na rok, kdy byl původní klub AC Stadion založen," vysvětluje nový projekt marketingový ředitel Tomáš Kučera. Sedadlo v hale si samozřejmě mohou fandové vybrat dle libosti (ale samozřejmě musí být volné), speciální výdejní místo jejich občerstvení pak bude díky tomu, že nebude nutné platit, velmi rychlé. Unikátní dresy bez reklam pak členové obdrží podobně jako v uplynulé sezoně přímo na ledě od Romana Turka a spol.

Seznam benefitů prémiového "Klubu 1928":

-    Permanentka na sezonu 2015-16
-    Kupon na "párek" a nápoj při každém zápase sezony 2015-16
-    Čestný certifikát "Klub 1928“ s podpisy hráčů a vedení klubu
-    Speciální dres "Klub 1928"
-    Speciální šála "Klub 1928“
-    Pozvánky na speciální akce pro členy prémiového "Klubu 1928"
-    Zveřejnění jména v sekci "Klub 1928“ na hcmotor.cz
-    Zveřejnění jména na tabuli cti ve Fanshopu

Začátek prodeje

Prodej permanentek odstartuje 25. května ve 13 hodin, od 14 do 15 hodin budou permice vydávat i hráči Motoru David Gába, Roman Vráblík a David Kuchejda. Stávající místa budou mít permanentkáři rezervována do 8. července. Rezervaci stačí potvrdit mailem na klub@hcmotor.cz. Prodej permanentek bude probíhat vždy v pondělí od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin a ve středu od 13 do 17:30. A ve dnech přípravných zápasů od 15 hodin. Aktuální přehled volných míst najdete ZDE.

Permanentky na sezonu 2015-16

Permanentní karta je nadále platná pro všechny domácí přípravné zápasy, domácí zápasy v základní části 1. ligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play-off, play-out či baráže.

Kategorie / TypZákladní cena
Klub 192810000 Kč
I. kategorie3000 Kč
II. kategorie2500 Kč
III. kategorie (stání)1700 Kč
Fanklub1550 Kč

Loňští celosezónní permanentkáři (fyzické osoby) a lidé, kteří se prokáží vstupenkou na úvodní dvojzápas play-off s Benátkami nad Jizerou, mají slevu 200 Kč!

Permanentky na případnou baráž 2016

Kategorie / TypZákladní cena
I. kategorie1320 Kč
II. kategorie1200 Kč
III. kategorie (stání)960 Kč

Ceny vstupenek na základní část v sezoně 2015-16

Kategorie / Typ1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kateogie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
Základní cena140 Kč120 Kč100 Kč80 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letzdarma (bez nároku na sedadlo)

Ceny vstupenek na play-off či baráž v sezoně 2015-16

Kategorie / Typ1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kateogie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
Základní cena220 Kč200 Kč180 Kč160 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letnemají vstup zdarma

Sociální sítě

Svěřence Jaroslava Modrého čeká před startem extraligového ročníku celkem devět přátelských utkání s atraktivními soupeři...

Václav Svach, Ivan Lytvynov a Jakub Čížek za sebou mají maturitní zkoušku ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Tradiční poděkování za podporu v uplynulé sezoně se nemohlo vyhnout ani společnosti Hoch a synové 1899! Děkujeme za podporu a...

O Motoru, o dětství, plánech a samozřejmě i o tom, jaké to je být synem slavného rodiče, jsme si na dálku povídali s...