15.04.2015, Klub

Odehrál se poslední turnaj sezóny SLIM CUP 2015

ČESKÉ BUDĚJOVICE — O velikonoční neděli, dne 5.4.2015, se na II. ledové ploše konal turnaj hráčů ročníků 2008 a mladších.
Zúčastnilo se ho 6 týmů: HC Českobudějovičtí Lvi, HC Sparta A+B, HC Karlovy Vary a HC Motor České Budějovice A+B. Po obětavých výkonech všech družstev se nakonec z vítězství radovali Českobudějovičtí Lvi, kteří ve finále porazili HC Motor České Budějovice B.
Turnaj byl před samotnými finálovými duely zpestřen individuálními soutěžemi. Soutěž o nejrychlejšího hráče, v níž bojovali vždy 2 z každého týmu, těsně vyhrál hráč Sparty Oliver Vaňha před druhým Vojtou Jelínkem z HC Motor České Budějovice.
Ze soutěže trenérů ve střelbě na přesnost si trofej odnesl domácí trenér Denis Mařík.
Za HC Motor A a B tedy nastoupili tito hráči:
Švarc, Smejkal - Bárta, Bartuška, Blažek, Čečetka, Dvořak, Hojgr, Janovský, Jelínek, Kaiseršot, Komzák,
Kouba,Král J., Mařík, Plášilová, Přech, Šťastný, Velek, Weinpold, Gruber, Holub, Vincík, Máče

Ceny vítězům přišli předat: člen správní rady HC Motor České Budějovice, Milan Šesták a hráči A týmu ČEZ Motor České Budějovice, Martin Heřman a Radek Prokeš.