02.08.2002, Milan Dvořák

CEB-KřS 2:3: Další porážka v přípravě

Hokejisté HC ČB prohráli i ve druhém přípravném utkání, tentokrát s ruským týmem Křídla sovětů Moskva. Hosté vstoupili do utkání aktivněji, v 10. minutě prostřelil Hudáčka Tepljakov. Po první třetině odcházeli hráči do kabin za stavu 0:2, druhým ruským střelcem byl Dubkov. 600 diváků na stadionu v Jindřichově Hradci se poprvé zaradovalo ve 35. minutě, když se podařilo Šimánkovi snížit na 1:2. Krátce po začátku závěrečné části hry, ve 46. minutě, bylo srovnáno. Šťastným střelcem byl Jiří Novotný. Na hráčích Budějovic už začínala být patrná únava, a když v 49. minutě, inkasovali z hole Maximenka, bylo rozhodnuto. HC České Budějovice - Křídla Sovětů Moskva 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)