MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
21.01.2023, Michal Špírek

Drančák prokázal famózní formu. Proti Chomutovu pomohl pěti asistencemi

Dorostenci Motoru vládnou skupině o účast v play-off. Další body si připsali i z ledu Chomutova. Za zmínku jistě stojí bodová potence Samuela Drančáka z posledních zápasů. V pátek pomohl dorostu třemi body při výhře 4:2 s Litvínovem. Proti Chomutovu měl prsty v každém gólu a zapsal rovnou pět asistencí. A povedenou sérii korunoval v neděli za juniorku - gól a tři přihrávky při výhře týmu 4:2.
Ohlasy po zápasu
Milan Dančišin (trenér Motoru): Stejně jako v Litvínově, i v Chomutově jsme se dostali do vedení a vedli jsme prakticky po celý zápas. Jenomže soupeř čtyři minuty před koncem vyrovnal na 3:3, v té době byl řekl bych i lepší. Poté jsme přečkali oslabení, aby kluci následně ukázali obrovskou vnitřní sílu, šli si za vítězstvím a urvali celé tři body. Za to je chci pochválit. Řekli jsme si o cílech, kterých chceme dosáhnout a za těmi jdeme.
Sociální sítě

Dnes slaví sedmnácté narozeniny velký talent Motoru a také mládežnický reprezentant Samuel Drančák! Všechno nejlepší! ??

Dnes slaví sedmnácté narozeniny velký talent Motoru a také mládežnický reprezentant Samuel Drančák! Všechno nejlepší! ??

Úvodní vhazování nedělního duelu v Olomouci padne v 17:00??

Sestřih utkání

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc
HC Motor České Budějovice