HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
30.09.2022, Petra Bicková

CEB - OLO 1:2p - Motor ztratil zápas v prodloužení

České Budějovice přivítaly na svém ledě Olomouc. Zápas přinesl mnoho vyloučení, ale o to méně branek. Na první gól čekali diváci až do 38. minuty, kdy skóre otevřel Milan Gulaš. Olomouc ale ve třetí třetině vyrovnala a zápas šel do prodloužení, ve kterém se radovali hosté. Výhru hostům vystřelil Jiří Ondrušek.

Nástup do utkání byl z obou stran opatrný, šancí zaznamenaly oba týmy poskromnu. Do velké šance se ve třetí minutě dostal olomoucký Kunc, kterému na poslední chvíli zabránil v zakončení Roman Vráblík. Další vzrušení přinesly až přesilové hry, ale ani z nich v první dvacetiminutovce gól nepadl.

Ve druhé části se opět hodně vylučovalo. Velké vzrušení přišlo ve 37. minutě, kdy se trefil v přesilové hře Vojtěch Tomeček. Jeho gól ale nebyl po přezkoumání videorozhodčím uznán z důvodu kopnutí. Diváci v Budvar aréně tak dál čekali na první branku zápasu. Čekání prolomil ještě ve stejné přesilové hře kapitán Milan Gulaš, kterému přihrál na hůl Lukáš Pech. Diváci v hale tak mohli konečně zajásat. Stav se již do konce třetiny nezměnil a do Motor šel do kabin s jednobrankovým vedením.

V poslední třetině se povedlo soupeři vyrovnat. Autorem branky byl David Škůrek, který prostřelil dosud stoprocentního Hrachovinu. Motoru se nepovedlo vrátit do vedení a základní hrací část tedy o vítězi nerozhodla.

Prodloužení se hrálo ve formátu tři na tři. Pak byl ale vyloučen Valský a v závěru prodloužení se trefil Jiří Ondrušek, který vypálil od modré a dostal puk za záda domácího gólmana. Motor ze zápasu s Olomoucí tak bere pouze bod.

Sociální sítě

Před áčkem běžela naše mládež! Běhu Jihočeských nadějí se zúčastnilo více než sto malých motoráků. Celkově pak dnešní běžecký den...

Motoráci se dnes zúčastnili Běhu jihočeských nadějí ?????>??? #hcmotor #behjihoceskychnadeji

OHLAS ??? | Motoru na výhru v Plzni stačil jediný gól. O utkání pohovořil obránce Pavel Pýcha. ??

Mikuláš Hovorka zaznamenal svůj první gól v sezóně. Brankář Dominik Hrachovina se zaskvěl čistým kontem. Motor tak po důsledném...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
Banes Motor České Budějovice
Mountfield HK