MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
30.09.2022, Petra Bicková

CEB - OLO 1:2p - Motor ztratil zápas v prodloužení

České Budějovice přivítaly na svém ledě Olomouc. Zápas přinesl mnoho vyloučení, ale o to méně branek. Na první gól čekali diváci až do 38. minuty, kdy skóre otevřel Milan Gulaš. Olomouc ale ve třetí třetině vyrovnala a zápas šel do prodloužení, ve kterém se radovali hosté. Výhru hostům vystřelil Jiří Ondrušek.

Nástup do utkání byl z obou stran opatrný, šancí zaznamenaly oba týmy poskromnu. Do velké šance se ve třetí minutě dostal olomoucký Kunc, kterému na poslední chvíli zabránil v zakončení Roman Vráblík. Další vzrušení přinesly až přesilové hry, ale ani z nich v první dvacetiminutovce gól nepadl.

Ve druhé části se opět hodně vylučovalo. Velké vzrušení přišlo ve 37. minutě, kdy se trefil v přesilové hře Vojtěch Tomeček. Jeho gól ale nebyl po přezkoumání videorozhodčím uznán z důvodu kopnutí. Diváci v Budvar aréně tak dál čekali na první branku zápasu. Čekání prolomil ještě ve stejné přesilové hře kapitán Milan Gulaš, kterému přihrál na hůl Lukáš Pech. Diváci v hale tak mohli konečně zajásat. Stav se již do konce třetiny nezměnil a do Motor šel do kabin s jednobrankovým vedením.

V poslední třetině se povedlo soupeři vyrovnat. Autorem branky byl David Škůrek, který prostřelil dosud stoprocentního Hrachovinu. Motoru se nepovedlo vrátit do vedení a základní hrací část tedy o vítězi nerozhodla.

Prodloužení se hrálo ve formátu tři na tři. Pak byl ale vyloučen Valský a v závěru prodloužení se trefil Jiří Ondrušek, který vypálil od modré a dostal puk za záda domácího gólmana. Motor ze zápasu s Olomoucí tak bere pouze bod.

Sociální sítě

Dorostenci Motoru se opět zúčastní Memoriálu Jana Marka v Jindřichově Hradci!

Před 55 lety Motor po 5 sezonách postoupil zpět do ligy! Po výhře v Trenčíně vypukla na jihu Čech obrovská radost, v ten večer...

Právě dnes je to 55 let ode dne, kdy Motor dokázal po 5 sezonách konečně v roce 1968 postoupit zpět do nejvyšší soutěže! Po výhře...

REPORT ?? | Junioři porazili Porubu v druhém utkání 4:3 po prodloužení a vedou 2:0 na zápasy. ??

×
×
Dnes v 18:15 | U20
HC RT TORAX Poruba
HC Motor České Budějovice