MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Scottiecz" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na alkac: Nouzič :( https://www.hokej.cz/nouza-ni...
On už tady dost naznačoval. Nechce se mu už odjíždět od rodiny. odkaz
 
 
 
Když rozhodčí sleduje hru s pukem, tak nemá moc šancí vidět sekeru jak prase na druhý půlce pásma. V tom druhém zákroku se to ten jihlavák snažil taky pěkně prodat, to mohlo rozhodčího od písknutí odradit.
Nezastávám se rozhodčích, jsou tam dva a alespoň jeden z nich každý z těch zákroků měl vidět, ale ne všechno je na ledě tak jasné jako na kameře z tribuny.
 
 
 
My tu máme rádi hráče co si sem přichází dohrát kariéru. A občas to i vyjde dobře Smajlík
Taky mě tři roky překvapily, čekal jsem dva.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Beze zkratky: Od Jandače jsem se hod...
Díky moc Smajlík
 
 
 
Reakce na Hubl26: Hezky otevřeně mluví o Jandačovi, že m...
A co ve zkratce tam bylo zajímavého?
 
 
 
Renda vs. Čenda. Kdyby tu mladší z nich zůstal, lidé by měli těžší rozhodování. Sice jeho odchod s anketou nemá co dělat, ale i tak mu to, myslím, přitíží. Za mě jednoznačně René.
 
 
 
Není to dotaz, dlouho to tam nebude Smajlík
 
 
 
Teď není proč to protahovat, klub je v mínusu za vyhraný i prohraný zápas.
 
 
 
Pořád je to jenom 3:0, ještě se neradujte Smajlík
 
 
 
Já si tak nějak nemyslím, že Beránek musí být nutně defenzivní. Gól dát umí, stačí k tomu dostat příležitost a třeba se chytne. Nedal jich už letos víc jak náš první centr? Nechtěl bych ho škatulkovat.
V kolika letech tu Gulaš postoupil ze třetí řady výš a jak se časem vyhrál Smajlík
 
 
 
Reakce na Jeníček: Souhlas s Tomem. Novotňák není žádný ...
Zrovna Skuhravý se mi tu líbil. Sice opět nejtrestanější hráč pralesa, ale u zadku to tu neměl. Bez něj by tu ta záchrana a desítka Berounu být nemusela.
Novák tu odehrál víc než jednu sezonu :-)
Novotný mě tím svým přístupem před každou sezónou - jedině Motor a následně podpis Plzni, pak odchod ven, dost zklamal. Lídr v kabině to být pořád může, na ledě mu moc nevěřím, na čtvrtou lajnu už nemá věk a na třetí a vyšší to není. Snad si to přečte, a ještě mi ukáže Smajlík
 
 
 
Tohle Vary nastartuje. Doufám. Venca by taky mohl dát nějaký ten gól, ne že bych mu ho nepřál.
 
 
 
Tak se vyblinkal, je ti líp?
 
 
 
Přítelkyně hokej nesleduje, ale Zárubův komentář před chvílí: “Lejno před brankou“ jí donutil zvednout oči od telefonu s docela tázavým výrazem Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Teď je každoročně doma podpisů nových s...
Zato u nás zveřejňují vyjednávané posily novináři. Tím se hráčům starají o nové smlouvy. Nevím, jestli se opravdu jedná nebo jednalo s Pechem, ale i kdyby ne, tak už má nabídku na příští rok od Sparty. Pokud bychom ho tu chtěli, budeme muset tu nabídku přeplatit.
Motor moc hráčů se kterými bude prodlužovat letos končící smlouvy mít nebude, počítám. Zase těch, co splnili co se od nich čekalo, tolik nebude.
 
 
 
Reakce na ro16ck: Díky za info. Ta Česká pošta :)- P...
Poslat to přímo poštou, myšleno Českou, tak už to je to v ČB dávno. Tohle poslali podepsat na Vysočinu, odtud se to vrátí do Prahy, pak to musí podepsat další členové komise a vrátit zpět do Prahy... Den tam, den zpátky, přijde to příští týden.
Že v klubu výsledek znají vůbec nepochybuji. Tím tichem je nejspíš také něco řečeno.
 
 
 
Reakce na Drew: Hlavně že třeba Voženílka Prospal nikam ...
Věřím, že ty se tam v tom offlinu zeptáš na věci na které ostatní nebudou mít klávesnici.
Na oblíbené hráče, na neměnnou taktiku, na skladbu týmu, na vysedávání zdravých hráči na tribuně a následnou hru s obránci v útoku, na jeho rezignaci a další podobné otázky. Odpovědi by mě také zajímaly, ale nemám na ty dotazy koule ani vhodnou volbou slov. Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Má se vracet Kovář, kterej by pod...
Ten Kovář, který patří houskovým knedlíkům?
 
 
 
Reakce na mrož: Doufám, že někdo pošle na svaz vyjádření...
Nešlo by to maličko konkrétněji? Na mém starém telefonu bych to hledal do rána. Díky
 
 
 
Reakce na Drew: Tohle může kluby fakt finančně položit. ...
No, znám paní co měla v únoru extrémně silnou chřipku, nemohla se jí zbavit skoro tři týdny. Podle průběhu jsme později všichni tipovali, že byla jedna z covidových pacientů ještě než se to sem dostalo oficiálně. Teď v říjnu byla pozitivně testována, marodila s lehčím průběhem. Tak nevím. Ty čtyři případy které zmiňuješ, mi přijdou tedy extrémně málo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...