MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-4-29" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
29.04.2021, 22:58
 
Reakce na Haberman44: Z bláta do louže... Pokud to tak ...
Nemyslím si...
 
 
 
Reakce na ppepino77: 22:00 – Hrachovina v Motoru Spekulo...
Z bláta do louže...
Pokud to tak bude.
 
 
 
Reakce na Hic_sum: Zkusím hodit dvojtip do pléna: nepřij...
22:00 – Hrachovina v Motoru
Spekulovalo se o možném příchodu Marka Mazance, za České Budějovice ale nakonec nejspíš bude chytat Dominik Hrachovina. Když naposledy působil v Liberci, stal se nejlepším gólmanem soutěže.
 
 
 
Reakce na sta: Ahoj lidi, dopadlo to tak jak mělo, tak z...
Krom dnešní první třetiny jste hráli celou sérií perfektně, ta dnešní třetina rozhodla. Jak jsem psal níže, hrát se čtvrtá, tak jste šli do EL. Kladno bylo rozhodně dobrý soupeř, ale....
Pokakali jste si to sami. Vést 2:0 na série a nevyužít toho je jen vaše chyba. To že pruhatci v celé sérii věděli co dělají je věc druhá. Rozhodně jste hráli dobré finále a nemáte se zač stydět. Škoda no...
 
 
stasta | Jihlava
Reagovat
29.04.2021, 21:55
 
Ahoj lidi,
dopadlo to tak jak mělo, tak zpátky na zem. Mančaft se z půlky rozpadne, je čas po dobu výstavby haly zkusit složit nový. Hala se stavět bude, ale asi skromněji a do té doby nemá cenu o postupu přemýšlet.
Vám ať vedení dobře posílí, užijte si léto a na podzim - snad- zase na hokej do ochozů a jako důchodce se spoustou času si na ELH k vám rád zajedu. Mějte se.
 
 
játrojátro | Ujčík je anál svazu
Reagovat
29.04.2021, 21:51
 
Reakce na Haberman44: Vůbec s tebou nehodlám vést konver...
klidně si tu kádruj, mě jsi ukradenej. Moudrého neurazíš, jen pobavíš, tak pokračuj kreaturo Smajlík
 
 
 
Reakce na jatro: nechci se ho zastávat, ale asi jseš váž...
Vůbec s tebou nehodlám vést konverzaci, dobrou noc soudruhu.
Pro příští půlrok zas stačilo...
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.04.2021, 21:40
 
Za mě palec nahoru pro Jágra, že si uvědomuje, jak moc se občas ztrapňuje. Přiznat si takovou věc, asi neni lehký. Ale on už i reaguje ze svýho FB profilu na příspěvky v idnesu, Sportu a podobně. To by dle mýho takovejhle člověk vůbec dělat neměl.
 
 
jatrojatro | Ujčík je anál svazu
Reagovat
29.04.2021, 21:38
 
Reakce na Haberman44: Asi tak. O tom to všechno je. To...
nechci se ho zastávat, ale asi jseš vážně magor (nebo, jak tu již někdo naznačoval, ti opíchalo manželku půl republiky). On dělá maximům pro svůj klub. Tahat do toho rodinu může jen "modrá zamindrákovaná nula". Kdyby tohle pro svůj klub dělali všichni (teď to není kritika na Motor, aby jsi zase neměl svůj oblíbený výstřik) Smajlík
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Možná ho bude soudit Bůh ,ale pro s...
Asi tak.
O tom to všechno je.
To je i odpověď pro Marsche.
Jágr bude táhnout i v šedesáti, to jméno je prostě silný reklamní artikl, ale ta jeho přebehlická povaha, kdy je schopný podepsat smlouvu klidně i s ďáblem (komoušema a jim podobným), i když ještě před pár lety prd elkoval ODSce, to je prostě hnůj...
Ten člověk je schopný pro vlastní zájem prodat i vlastní mámu,sic obrazně, ale asi tak...
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
29.04.2021, 21:32
 
Zkusím hodit dvojtip do pléna: nepřijde Graňák ani Hrachovina. Dával by mi větší smysl Bartošák.
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
29.04.2021, 21:21
 
Reakce na Hubl26: Jágr „Hlavní důvod, proč hraju hokej...
Možná ho bude soudit Bůh ,ale pro svůj prospěch a slávu by se spojil klidně i s ďáblem.
 
 
 
Reakce na lindemann: Zámořští hráči se jim povedli, to j...
Ale možná stačily dva tři povedený příchody a zvedlo by se půl manšaftu a adaptovalo na tu ligu rychleji. Kladnu se to podařilo. Jeden Forman a jakej rozdíl udělal. A z vyčáchlýho Ďolíka žhavý zboží přestupního trhu. Fakt bych v létě neřekl, že naše největší posila bude Slováček. No ani po pěti kolech bych to neřekl.

No nic. Snad letos budeme mít na příchody šťastnější ruku.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Já si teda úplně nemyslim, že Kladno m...
Zámořští hráči se jim povedli, to je bez debat (není to prvně, co na cizince mají čich). Godla chytal parádně, ale být tuhle sezonu v Motoru, tak by extra čísla taky neměl. Pár hráčů bys letos našel i u nás, který bys neoznačil za pralesní.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
29.04.2021, 21:09
 
Jágr

„Hlavní důvod, proč hraju hokej, je, že mám zodpovědnost vůči klubu. Kdybych ji neměl, tak tady po tom ledě nelítám. Protože sám sebe ztrapňuju, dá se to tak říct," popisuje Jágr svoje pocity.

„Očekávám od sebe daleko víc, chci pomoct víc. A nemám na to. Ale vím, že když odejdu, tak odejde spousta partnerů. A možná klub zanikne. Takže já nemám na výběr. Ti lidi to ale nechápou. Ale mně je to víceméně jedno. Protože ti lidi, kteří to vědí, jsou za mnou. Jedinej, kdo mě bude v životě soudit, je bůh," dodává Jágr.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Neopomeň letošní covidovou sezónu ...
Kladno letos ekonomicky asi docela dobrý. Nebyl asi jinej klub, kterej by v průběhu sezony podepisoval velký sponzory. Pronájem maskota prostě vynáší. Otázka je, jeslti bude v týhle roli zajímavej i v 50...52...55.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Neopomeň letošní covidovou sezónu ...
Tak jasně, že v tom hraje plno proměnných od covidu v přípravě, diváků, nesestupový sezony či taktiky a už se v tom nemá smysl šťourat. Neřekl bych, že tenkrát mělo Kladno lepší tým než my loni. U nich bude záležet koho získají do brány, jelikož jejich GK moc oporami nebyli.
 
 
 
Já si teda úplně nemyslim, že Kladno mělo loni pralesní tým. Přivedli posily, který my jsme rozhodně neměli. Austin parádní sezona a neztratil se ani v KHL. ODonnell taky dobra sezona. Jágr taky nebyl pralesní hráč. Godla byl golman, kterej podržel. Stach taky přišel jako bodující ligovej hráč, byť letos nic moc.

I letos budou posilovat asi hlavně ze zámoří. Evropa bude už rozebraná.
 
 
 
Když teda bude Pecháč nechceme sem dotáhnout toho Formana? Smajlík
 
 
 
Reakce na lindemann: Tak Kladno si to s pralesním týmem ...
Austin a Godla byli dost klíčový hráči, bez kterých by tenkrát tolik bodů rozhodně nezískali a tihle dva hráči rozhodně nebyli v pralesním postupovým týmu. Navíc měli Strnada a Zikmunda, kteří tam byli taky dost důležití. A nakonec i ten JJ byl jejich dost klíčovým hráčem, zatímco letos byl jedním z mnoha hráčů, nikoliv opora, jak dost výstižně poznamenal Antoš. Každopádně gratulace postupujícímu, i když jsem to přál poraženým.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Již zítra nás čeká @HC_Plzen! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vyhrát proti Hradci Králové, to fanouška v Českých Budějovicích asi vždy potěší, že? Sestřih zde ??youtu.be/eC6D6BUM9zg

Právě před 40 lety odešel ve věku 52 let bývalý vynikající obránce Jan Lidral. V ČB 4 sezony, cca 20 zápasů, 3 góly. Člen...

Jméno Jaroslav Pouzar se v zápase nejvyšší soutěže objevilo přesně po 39 letech a 310 dnech! Syn slavného otce dnes debutoval ve...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Motor České Budějovice