Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-3-2" |  vypnout filtr

Gratulace zúčastněným Motorakum na ledě i v hledisti v Přerově, a zitra to verim dokončíme

HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
02.03.2017, 22:25

Reakce na Liwy: Zdravim Vsechny. Zajima me, jaka byla c...
Rozhodně spodem přes Třebíč. My jeli včas, prostáli jsme u Bíteše jen 20 minut. Pozdějc to bylo už na hodinu a zejtra je pátek, to bude masakr.

LiwyLiwy | Č.B.
Reagovat
02.03.2017, 22:13

Zdravim Vsechny.
Zajima me, jaka byla ceste do Prerova dnes, co dalnice a jeji uzavirky dalo se to? Nebo jel nekdo bez dalnice? Jak dlouho se jelo.
Zejtra se chystame autem, tak laboruji jakou cestou to vzit. Dik za info a rovnou prilozim tipovacku na zitra:

2:2, (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0) a na najezdy rozhodne stesti rozhodne zmena golmanu na najezdech ovsem otazkou je jak Smajlík

jáchymjáchym | Budějce
Reagovat
02.03.2017, 21:59

Reakce na =M=fans: Z isportu : Jihočeši si i díky čistém...
Tsk to vypadá, že Přerov je pro nás jen svačinkou... Smajlík

CBBudvarCBBudvar | Jaroměř / Náchod ≡M≡
Reagovat
02.03.2017, 21:55

Ohlasy trenérů
Kamil Přecechtěl (HC ZUBR Přerov): Myslím, že jsme odehráli další dobré utkání. V první třetině jsme si vytvořili i poměrně kvalitní střelecké pozice, bohužel žádnou z nich jsme nevyužili. Druhá třetina byla vyrovnaná, už se trochu začala projevovat síla Budějovických a do třetí třetiny jsme vstoupili špatně. Už jsme se z toho nevzpamatovali, nebyli jsme schopní vytvořit žádný tlak, ani pozice a závěrečnou power-play jsme de facto ani neohrozili branku. Klukům se určitě nedá nic vytknout. Odvádějí maximum pro to, aby byl výsledek co nejlepší. Bohužel ještě třeba nemáme tak vyzrálé mužstvo, aby v těch rozhodujících fázích použilo přesně to, co se použít má.

Antonín Stavjaňa (ČEZ Motor České Budějovice): Obyčejně v takových zápasech, kdy se soupeři už dobře znají, nepadá hodně gólů. A tak to taky vypadalo. Domácí byli výborně takticky připravení. Nicméně nám se povedlo vydržet až do té poslední dvacetiminutovky, kdy domácím trošičku docházely síly a i z toho důvodu ty jejich akce nebyly tak plynulé a nedostávali se tak do vyložených šancí. Mohli jsme ještě odskočit, ale počítá se bod za vítězství. Zítra bychom to velice rádi zakončili, i když víme, že to bude velice těžké.

Z isportu : Jihočeši si i díky čistému kontu brankáře Petra Sváči připsali další těsnou výhru v sérii a Přerov porazili podesáté za sebou.

Reakce na Prst: V jakem pomeru? No doufam, ze pouze v ka...
Smajlík Smajlík

PrstPrst | ≡ M ≡
Reagovat
02.03.2017, 21:38

Reakce na fandovina: Tony, mám na Tebe dvě otázky. 1/ ko...
V jakem pomeru? No doufam, ze pouze v kamaradskem.

fandovinafandovina | České Budějovice
Reagovat
02.03.2017, 21:27

Reakce na Tony8385: Kváča si mi zdá nejistý, ale zatím m...
Tony, mám na Tebe dvě otázky.
1/ kolik mohlo být na dnešní utkání zápsáno do sestavy hráčů a v jakém poměru?
2/ kolik musí mít hráč odehráno zápasů, aby mohl případně nastoupit do baráže?

Třeba si odpovíš sám na otázku, proč se trenér rozhodl pro hráče, kteří dnes hráli...

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
02.03.2017, 21:12

Reakce na Salvelino: souhlas, potenciál má velkej a poro...
Pošli mi ten mail.

Reagovat
02.03.2017, 21:11

Dnes nemá smysl hodnotit jednotlivce. Výbornej playoff hokej z obou stran. Klobouk dolu před Přerovem, hráli na krev a neskutečně čistě. Měli jsme víc gólovejch šancí, z mýho pohledu zasloužená výhra.

Ať žije Motor!

SalvelinoSalvelino | Kaplice
Reagovat
02.03.2017, 21:08

Reakce na zdcart: K Vlčkovi.Před jedním zápasem v základ...
souhlas, potenciál má velkej a poroste. v EL se neztratí

Reakce na -tom-: Ten hráč dle mě extraligovej je ;) Vždy...
S tímhle naprosto souhlasím. Po kvalitní letní dřině by, myslím, ještě o dost "vyrostl".

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.03.2017, 20:49

Uvidíme kde příští sezónu budeme hrát. Cesta je dlouhá. Každopádně Vlček v jeho věku pomalu nahrazuje Pajiče. Mě se líbí. Je to hodně komplexní hokejista

tupputuppu | ČB
Reagovat
02.03.2017, 20:47

Neinformovanému pozorovateli by stav 3:0 na zápasy mohl připadat jako procházka, ale přestože je stav takový je to strašná dřina. Jako kopat tvrdý kamenitý pole tupou motykou. Přerov dře, klobouk dolů, dává do toho všechno. Přesto je vidět, že v takovýchto zápasech si nedokáže vypracovat příliš gólových šancí, už dva zápasy nedali gól po vypracované akci. My ale nejsme zas tak o mnoho lépe. Je pravda, že techničtí hráči jsou zranění (Ben, Mišo a Nouzík by byl docela rána), ale přesto jsem tak nějak nečekal, že třízápasový náskok si budeme budovat na 98% dřiny a 2% techniky. Sice se s Přerovem dal čekat boj, ale přeci jen nějakou lehkonohou rychlou akci bych očekával častěji. Bohužel jsme dost svázání nervozitou, puky nám uskakují, zpracování je klopotné a přesně to nás okrádá o možnost podniknout rychlý a nebezpečný útok. Dnes na střely podle hokej.cz 25:17.

Zítra má Přerov poslední šanci, navíc proti nim bude stát fakt osmého náročného zápasu ve dvou týdnech. Již dnes se mi zdálo, že v koncovkách posledních dvou třetin to na nich bylo vidět. Na nás bude ležet tíha posledního kroku. Snat to dáme.

02.03.2017, 20:44

K Vlčkovi.Před jedním zápasem v základní části s ním byl rozhovor v magazínu.Opravdu neměl natrénováno a se smíchem říkal, že , co je v Motoru je poprvé po dlouhé době v posilovně.Myslím si, kdyby prošel kvalitní letní přípravou, bude ještě lepší.

-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
02.03.2017, 20:39

Reakce na Speeder: Ty o něm píšeš jak kdyby to byl hráč ...
Skos to velkej je, ale proč to nezkusit? Očividně to je taky cesta, stejně jako se povedl Safranek ve Slavii, nebo Dostalek! Jen se toho nebat a dat klukum tu prilezitost. Oproti třebas Točíkovi, Gumanovi, Žáčkovi a dalším co máme podepsaný a platíme je.

pidlisnapidlisna | Motor
Reagovat
02.03.2017, 20:37

tak z přenosu jsem toho dneska moc neměl. Zkusil jsem dvoje připojení a kousalo se to celý zápas. Málokdy mám problémy ale dnes jo. Je divné, že to někomu jede a někomu ne. Na O2 mám kvalitní připojení a stejně to nejelo.

Reagovat

Ten hráč dle mě extraligovej je Smajlík Vždyť je mladej! Navíc je potřeba si uvědomit, že nemá natrénováno, hokej dělá jen po práci, když jezdí s odtahovkou, jak píšeš. To se hraje špatně potom. Myslím, že měl v letní přípravě dostat šanci už dávno, když si o ní několik let říká! Pak je spolupráce s Pískem, Táborem a dalšíma k ničemu, když tam posíláme jen my hráče co už nechceme Smajlík Dle mýho je na tom Vlček líp než třebas Mikyska.

Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
02.03.2017, 20:36

Oni hodně brání a bruslí, ale dopředu jsou jaloví. U nás jim tam napadlo úplně všechno z každý pološance. Na to, že hráli doma, tak se dostali do tlaku jedině v přesilovkách.

JirkaCVJirkaCV | Minimálnė 6. flek
Reagovat

Perfektní hra odzadu, Motor jednoznačně lepsi. Přenos za dvě mínus, ale sledovat to šlo. Tablet, android, 30 Mbps... Zdar Budějce!

Reagovat
02.03.2017, 20:34

Reakce na -Tom-: Vlček hraje famózně už několik let, boh...
Ty o něm píšeš jak kdyby to byl hráč pro extraligu. Smajlík V druhej lize vyčnívá spousta hráčů, ale ten skok do první je poměrně velkej. Rozhodně se ale zlepšil od začátku angažmá. Moc se mi nelíbil kondičně a drobnýma faulama. To už se celkem zlepšilo, když nemusí dřepět v odtahovce Smajlík

EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat

Někdo tady v komentářích kritizoval Hřebejka s Vakem, ale dle mého dnes naprosto nezaslouženě, oba dle mého dnes nejlepší zápasy v letošní sezóně, Hřebejk z hlediska forcheckingu i backcheckingu fantastický a při bránění náskoku hodně platný, Váček konečně úspěšný na buly, připravil sobě i ostatním několik zajímavých příležitostí a především konečně nebyl vzadu do počtu. Dále bych vypíchl Vlčka, který roste zápas od zápasu. Co se obránců týče, tak dnes všichni na výbornou, nicméně Novák byl ještě o level nad ostatními.
Obecně dnes zodpovědný výkon a dle mého zasloužená výhra, především ta poslední třetina byla co se týče toho, jak bránit výsledek v PO, naprosto ukázková, Přerov jsme nepustili absolutně k ničemu ...

Za třetí třetinu Smajlík Každou třetinou měl náš výkon stoupající tendenci. Ta třetí byla takticky parádně zvládnutá. Chyběl tomu jen druhej gól z těch šancí. Přerov se k nám vůbec nedostal, nevybavuju si ani žádnou pološanci. Byl to boj, ale je to tam Smajlík

02.03.2017, 20:33

Mě se přenos kousnul za celej zápas asi 2x. Z toho jednou o přestávce Smajlík .

02.03.2017, 20:32

Reakce na Tony8385: při našem vyloučení, tys byl klidne...
Když jsem viděl, jak to Přerov hraje, tak docela jo. Neudělali vůbec nic.

Od 2. třetiny jsme byli lepší, ale ta koncovka. Domácí byli ke konci úplně bezradní, tedy až na naše tradiční oslabení v závěru.
Ty nervy jsem si zklidňoval sázením live na Přerov, kurzy pěkně stoupaly.

Reagovat
02.03.2017, 20:29

Reakce na Mirda: Takové konec zápasu děs běs přenos se t...
Přesně u mne téměř celá třetí třetina byla jeden velký kous

Reakce na scipioo: Jakej nervák?...
při našem vyloučení, tys byl klidnej ?

-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
02.03.2017, 20:28

Vlček hraje famózně už několik let, bohužel, když jsem tu o něm psal už někdy před rokem a půl, tak mi Kohy napsal že se na něj bylo vedení podívat, že je nepřesvědčil, že by byl posilou a neni lepší než hráči co máme ... a ejhle, teď je to jeden z našich nejlepších útočníků. Tvořivej a kreativní hráč, jakej tu dlouho nebyl. Kdo hokej sleduje, i druhou ligu, tak ví že Vlček tam jednoznačně vyčníval. Proč už tehdá šel do Plzně a ne do Motoru nechápu.

Reakce na Motor27: Vlček a Heřman dnes famozní!...
Ještě bych pochválil i Babku.

02.03.2017, 20:26

Cenné vítězství a snad jsme udělali důležitý krok do semifinále.

zbyna-ckzbyna-ck | CKrumlov
Reagovat

Reakce na Tony8385: Super přenos a taktická výhra , až n...
však tady nikdo nic o zákrocích nepíše. Dneska normální zápas v tempu s důrazem. Nic neférovýho nebo za hranou se nestalo.

Vlček a Heřman dnes famozní!

JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat

...kvalitně, takticky odehraný zápas. Ta síla v tom manšaftu jééé! Smajlík

Reagovat

Tak ono dneska 10 tis sledujících a přenosu to dalo zabrat. Jinak ty kluci co to komentují jsou opravdu profíci a mají přehled. Možná by je mohl oslovit i Záruba . Jinak dneska jsme se rozjížděli pomalu, ale v třetí třetině už jsme byli lepší. Letos máme opravdu čtyři top obránce Novák,Mitch,Pavlin a Vráblo. Muška s Čendou taky nechybují. Proto dokážeme vyhrát i 1-0. Kváča neměl moc práce ale dneska taky super výkon. I ten Váček už ve třetí třetině zvyšoval tempo líbil se mě i Pajič. Doufám, že to Nouzík nebude mít zlomené to by byla obrovská ztráta. Čekal jsem od Přerova větší tlak, ale nic. Zítra by bylo dobré to ukončit a ušetřit nějaké síly. Všechny série to vypadá na rychlý konec. Smajlík

02.03.2017, 20:25

Jakej nervák?

Reagovat

zítra prosím uzávěrku Smajlík

Super přenos a taktická výhra , až na ten nervák na konci. Připadalo mi, že si to celkem v klidu hlídali. Přerov hrál docela čistě, nebuďme pořád ubrečení , je to PO, ale zákroky za hranou tam nebyli.

MirdaMirda | Č.H.
Reagovat
02.03.2017, 20:24

Takové konec zápasu děs běs přenos se to sekalo jak kráva.

02.03.2017, 20:23

No, ted jeste aby byl v pohode Nouza. Ale moc tomu neverim...

Tak nakonec skutečně o vítězi dnešního vyrovnaného utkání rozhodla jediná branka. Jejím autorem byl v 41. minutě Martin Heřman a to znamená, že favorizovaný Motor vede ve čtvrtfinálové sérii nad Zubry už 3:0 a míří do semifinále play-off WSM ligy.
Smajlík

Reagovat

Ideální 3:0, perfektní průběj série... Hlavně ať je Nouza v pořádku. Máme s nima víc práce, než Kladno s Ústím nebo Jihlava s FM, ale to nevadí, aspoň si nemůžeme dovolit nic vypustit a musíme hrát pořád naplno a koncentrovaně.

KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat

Říkal jsem, že máme nejtěžšího soupeře, dnešní výhra se cení, tak je zítra dorazit.
Hroznej přenos bych oželel, hlavně, aby Nouza byl v pořádku, ale moc pěkně to nevypadalo

Zprvu přenos paráda, ale druhou polovinu poslední třetiny už jsem si uhlodával prsty u onlajnů

02.03.2017, 20:20

No ten závěr se mi žvejkal šíleně. Málem jsem to roztřískal. Každopádně trpělivě odehranej zápas, i když ne moc hezkej.

02.03.2017, 20:18

Mě teda Tvcom běží naprosto luxusně. O kvalitě přenosu oproti našemu placenému přenosu netřeba polemizovat. V tomhle Přerov vede

Reagovat
02.03.2017, 20:16

tak reálně mají nějaké ambice jen Motor, Dukla a Kladno

Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat

Tohle je Motor na konci třetiny nás srazí buď hra v 6 nebo vyhozenej puk či faul..

Klasika, oslabení před koncem.

Reagovat
02.03.2017, 20:15

Hm super načasovaný oslabení.

Reagovat

vlastoooo...

To vypadá, že čtvrtfinále má Kladno a Jihlava jako lehčí trénink na semi. Ale až se ty dva potkají v semi, tak čekám pěknou bitvu.

Reagovat

Celej zápas ok, ale posledních 8 minut se mi to teda taky žvejká dost často.

Třebíč jsem čekal, že něco uhraje.

Reagovat
02.03.2017, 20:10

Jihlava si dává Frýdek v suchým triku, FM je dost odevzdanej. Vůbec se letos to playoff vyvýjí fakt zvláštně.

Koukám, že Jihlava a Kladno svoje soupeře pěkně válcujou..

mirdamirda | Č.H.
Reagovat
02.03.2017, 20:04

Mě to celkem běží občas se to laikne ale dobrý celkem přenos.

Reagovat
02.03.2017, 20:03

Chtělo by to dát uklidňující 2 branku.

Reagovat
02.03.2017, 20:02

Reakce na filip29: Přesilovka??? Mám to seklé, tak si ne...
no ze hry bys to nepoznal, i kdyby se to nesekalo Smajlík

Tak teď to začal být děs (přenos). Restart routeru nepomohl, tak se asi pomalu přesunu na onlajny Smajlík

Reagovat
02.03.2017, 19:56

Přesilovka??? Mám to seklé, tak si nejsem jist.

Reagovat
02.03.2017, 19:55

Reakce na =M=Dedek: 2 třetiny ok, ale teď je to tedy str...
Protože jsem se na poslední třetinu připojil.... Smajlík

2 třetiny ok, ale teď je to tedy strašný... Smajlík Smajlík To je opravdu senzace. TVcom jsou fakt neuvěřitelní diletanti.

PlatanPlatan | Protivín
Reagovat
02.03.2017, 19:50

Reakce na Speeder: Máme tam Šulka....
Omluva, já hlava děravá.

Reakce na filip29: Seklo se mi to asi 0,01 sec. před gól...
Mě taky. Bych se pos...

Reagovat
02.03.2017, 19:47

Seklo se mi to asi 0,01 sec. před gólem... Smajlík Pecka!!!!!

Reagovat

ten kluk byl dobrý kauf Smajlík

Reagovat
02.03.2017, 19:46

Reakce na Platan: Není to tak, že nemáme na soupisce mla...
Máme tam Šulka.

Reagovat

Vlček!!! Smajlík Ten chlap hraje fantasticky!

Reagovat

Reakce na MrPesi: Tak odstoupením Nouzíka se nám totálně...
Není to tak, že nemáme na soupisce mladýho a tak můžeme nasadit míň hráčů.

Reagovat
02.03.2017, 19:45

Jooooo

02.03.2017, 19:42

Reakce na Zbyna-CK: jedna přesilovka přijde. Chce to ji ...
Jo, v tom jsme dobry Smajlík

Reakce na Drew: To mi ani nepřipomínej, měl střílet o 2 ...
Vak s Hřebejkem jsou marný celou sezónu, tak proč by to mělo být jiné......

Reagovat
02.03.2017, 19:39

Reakce na Drew: Během jednoho střídání udělal Přerov 4 f...
jedna přesilovka přijde. Chce to ji chladnokrevně proměnit Smajlík

Reagovat
02.03.2017, 19:37

Reakce na mirda: To co zahodil Pišta to snad ani nejde,a...
To mi ani nepřipomínej, měl střílet o 2 vteřiny dřív a byl by to gól i při takhle špatným trefení. Neuvěřitelný co my zahodíme.

Reagovat

Tak odstoupením Nouzíka se nám totálně rozpadl každý útok, protože jako náhradníka tam vidím jen Suchánka. To taky není super tah. Kde je třeba Fronk? První gól bude asi zlomový tak snad ho vsítíme.

Reagovat
02.03.2017, 19:32

To co zahodil Pišta to snad ani nejde,a teďka Váček mohl taky zavěsit golem do kabin.

Reagovat
02.03.2017, 19:28

Během jednoho střídání udělal Přerov 4 fauly a nepískal se ani jeden. Těch háčků tam je tolik, stačí si vybrat. Rozhodně nehraje Přerov tak čistě, aby měl po 40 minutách 0 vyloučených.

Reagovat

Klobouk dolů před těma klukama, co to komentují. Opravdu dobrá práce Smajlík

Tak zatím jsme ti "padouši" my. Už podruhé na trestné a teď ještě krvák. To jsme ale velmi drsné baletky Smajlík

02.03.2017, 19:18

Osobně musím přenos z Přerova pochválit, je to zadarmo, na úrovni, s objektivním komentářem. Takhle bych si to představoval, namísto těch amatérů, co to dělají tady.

Reagovat
02.03.2017, 19:16

To je strašný jak to tam po sobě hážem.

Reakce na kellewan: Jako nechci bejt hnidopich, ale zatí...
Klasika. To se dnes vůbec pískat nebude. Já pochybuju, že tohle vůbec pruhovaný vidí..

Reagovat
02.03.2017, 19:10

Zatim teda máme nulovou střelbu z nebezpečnejch pozic. Motáme to furt kolem manťáků.

Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
02.03.2017, 19:08

Zdarec všem, nerozjel jsem to v pičítači, ale rozjel jsem to na mobilu....

Stačí zadat odkaz odtud, pustit v prohlížeči telefonu, stáhnout nabízenou appku z google play a pustit. Mě to takhle funguje, tak třeba někomu pomohu.

02.03.2017, 19:05

Jako nechci bejt hnidopich, ale zatím ve druhé třetině spousta malých háčků na nás a rozhodčí nic

Reagovat
02.03.2017, 19:02

Ty voe snad první icing ne?

Reakce na pidlisna: moc tomu nerozumím, zkusil jsem 2 př...
Mě se PITV načítala snad pět minut, ale rozběhlo se to plynule. V Edge, který jinak vůbec nepoužívám.

02.03.2017, 18:55

Tak bohužel Nouza už tam není tak asi nemocnice a dát na modlení.

Kváča si mi zdá nejistý, ale zatím mu to vychází. Těšil jsem se na Mazance, chybí mi tam Fronk, posadil bych Vaka. Ale je to věc trenérů, jen názor.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

60. narozeniny dnes slaví bývalý trenér Motoru Petr Rosol. Českobudějovický A tým trénoval ve 3 sezonách (2013-16), odkoučoval...

Rodák z Toronta se pro klubový web rozpovídal o tom, na co se v Česku těší, jak se zrodilo jeho angažmá na jihu Čech a vysvětlil...

Motoráci dnes trénovali v krásném prostředí Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou??! Areál nabízí sportovní využití...

Střípky ze včerejší autogramiády čerstvého mistra světa Jáchyma Kondelíka u @hochspalicek ????????. Pochlubte se, kdo z vás si...