Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-3-14" |  vypnout filtr

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 23:09

Reakce na Hukoth: Fakt nevim, jestli to tak dělá běžně, ...
To byla fakt debi1ita, řešilo se to i u nás. Frajer si sjel kolem kuželky na střelu kam chtěl.

vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 23:05

je na nem videt jako by se bal schytat ranu.. taky jsem si toho vsimnul.. paradoxne a do souboju a bitek jde hlava nehlava Smajlík

kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 23:04

Půjde to, ale bude to hodně těžká a zřejmě i dlouhá série. Slávisti nejsou žádní nazdárci, kvalitní Razýmova práce je znát. My v tomto ohledu naštěstí nezaostáváme...

14.03.2017, 22:56

Fakt nevim, jestli to tak dělá běžně, ale dneska jsem fakt čuměl na Čajdovo styl blokování střel v oslabení. Zaklekne a otočí se zády ke střelci, tomu stačí si to potáhnout, objet ho a je v gólový pozici. Dneska to udělal 2x během 10 vteřin, poprvý z toho byla tutovka a podruhý gól.

No nic, jeden dvacetiminutovej blackout baráž nedělá. Venku hrajem líp než doma, já věřim, že to pude.

14.03.2017, 22:39

Chodí někdo na forum Jihlavy? Už tam řeší Pištu abych se tam zase došel pobavit?

tupputuppu | ČB
Reagovat
14.03.2017, 22:23

Tak zrovna přesilovky v téhle sérii reálně zas až takový problém nejsou, když jsme v nich de facto dali 4 góly z celkových 5 (oficiálně o jeden méně, neb včera gól padl vteřinu po návratu vyloučeného hráče). To je úspěšnost v sérii mírně nad 25 %, což je obstojné číslo. Pravda je, že po optické stránce jsou naše přesilovky nevalná podívaná.

Co je fakt problém, je naše produktivita, a to po celou sezónu. Na co jsou nám Nouzové, Chovani, Dostálci, Robové, Pavlini apod., když v zápasech dáváme nejčastěji 3 góly nebo méně. Chápu, že soupeři proti nám hrají zejména zabezpečenou obranu, ale stejně si myslím, že s kádrem, který máme, bychom měli být střelecky úspěšnější a ne končit pořád v rozích. Bohužel v naší hře je plno drobných nepřesností, které nejsou fatální (zpracování puku, časování přihrávky), ale stojí nás desetinky vteřiny a právě tyhle drobnosti nás tu a tam připraví o rozhodující pozici v zakončení.

Ta série bude hodně vyrovnaná, Slavie má velmi dobrého gólmana, zkušenou a poctivou obranu a méně zkušený útok. My máme velmi dobrého gólmana, dobrou obranu (dnes si vybrala slabší chvilky) a dobrý, leč málo produktivní útok. Z čehož vyplývá, že zápasy nebudou končit 6:5, ale na výhru budou stačit 3 góly. A při takové konstelaci se ty zápasy mohou zvrtnout ve prospěch kohokoliv a nějaká náhodná šmudla může mít velkou váhu. Viz Slavia s Třebíčí - 4 vyrovnané zápasy a výsledek 4:0. Tak se trochu obávám, že herně je ve většině přehrajeme, přestřílíme, ale efekt to mít nemusí. Bude to ještě dost náročné.

14.03.2017, 22:19

Dalo se čekat, že Slávie proti včerejšku něco změní.My jsme prochrápali druhou třetinu a ta bohužel rozhodla celé utkání.Nemyslel jsem si, že Slávii dáme na čtyři zápasy.Nějak bych to nedramatizoval dnešní prohru.V silách našeho mužstva je vyhrát jeden zápas v Edenu.(minimálně).Chce to být soustředěný celých šedesát minut a fárat celý zápas jako v pondělí.

pidlisnapidlisna | Motor
Reagovat
14.03.2017, 22:12

Reakce na Budějce: Aby toho dnes nebylo málo, tak o přes...
naprosto souhlas, ale dost jedinců bylo z něho nadšeno:-)

14.03.2017, 22:08

Dneska nejhorší výkon Bába a Škodovka.... to jak je školili ti mladíci v 2. třetině bylo až pro ostudu. Pišta i kdyby jel na prázdnou bránu, tak jsem přesvědčen, že to stejně veme do rohu. Smajlík Já bych se toho nebál. Když hrajeme tak jsme jasně lepší, máme tam hrozně moc tečí a je otázkou času kdy nám to tam začne padat. Do přesilovky bych vrátil Segeho jeho nahození je lepší jak Vráblova nebo Novkova pumelice metr od brány.

DejvasDejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
14.03.2017, 22:07

Troufl - Horáček na našem zápase tuším v Moště nebo Litoměřicích nebo Kaďanovi. Prostě tam někde na tom severu.

BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 22:04

Aby toho dnes nebylo málo, tak o přestávce se divákům vnucoval sám velký Pitomio. To bylo přesně to, co jsem po 2.třetině potřeboval vidět. Dělat si kampaň při utkání na zimáku si zatím asi netroufl nikdo.

Reagovat
14.03.2017, 21:50

Reakce na Drew: Je to playoff, kdo by třeba čekal po těc...
ano zvládneme, také věřím, ale Slavie v průběhu sezony prodá polovinu týmu, sebere všechno kdo jde kolem Edenu,aby měli s kým hrát, hraje dokonce za ně mlaďoch s mřížkou a my je doma nedáme? To jako sorry, ale takhle se za postup nebojuje. Nechápu, třeba proč nešl Vak na power-play, já myslel, že to bude rozdílový hráč před brankou, ale za celý zápas jsem ho tam neviděl, ten je zadarmo drahej, to a´t radši hraje Fronk.

KemirKemir | MOTOR
Reagovat
14.03.2017, 21:48

Reakce na Kaul: Ano, to jsem měl na mysli, ten poměr stř...
Přenos je v naprostém pořádku, Kohy Ti to rád vysvětlí. Včera jsem to poprvé a naposled zaplatil taťkovi. Jeho SMS po skončení: Ahoj,prenos spatnej, uz nikdy. Dekuji za pouceni.
To víš v 75 letech očekával nějakou kvalitu třeba jako je přenos zadara z Pre.

K dnešnímu dni, takhle se za Motor nebojuje.

DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
14.03.2017, 21:46

Reakce na Zbyna-CK: Mně to trochu připomíná první dva zá...
Je to playoff, kdo by třeba čekal po těch dvou vysokých domácích porážkách postup Chomutova a stalo se. Bylo by hezké vyhrát obě série 4:0, ale hodně nereálné. Asi by mě to mělo trochu hlodat, ale já zatím nejsem ani trochu nervózní, věřím, že tohle zvládneme.

14.03.2017, 21:45

Reakce na pidlisna: škoda druhé třetiny, ALE slávka nepř...
Presne tak, Slavii se povedla jedna tretina ze sesti. No, povedla, spis nam se hrube nepovedla, prestali jsme bruslit, chybel duraz. Proste jsme nehrali play off hokej. Bude to drina, ale jsme lepsi. Pokud budeme drit a bojovat, tak musime kvalitou Slavii udolat.

Přes Slavii se přejde,ale co s tímto přístupem a výkonem v baráži? Když napadala Slavia ve 2 lidech ve 2.třetině,tak Motor nevyjel ven.A poslední třetinu se stáhla,ne že Motor se nastartoval......No i zázraky se občas dějí....-)-)

Radim_CRadim_C | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 21:41

Tak v silách to určitě je.
Jen záleží, jak si to chlapci srovnají v hlavě.

Reagovat
14.03.2017, 21:40

škoda druhé třetiny, ALE slávka nepředvedla jinak zhola nic. Herně jsme na tom o dost lépe a nevěřím že ty puky Frodla budou trefovat věčně. V Praze věřím že to bude s naší strany ještě lepší a příští pondělí to doma ukončíme.

KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
14.03.2017, 21:37

Reakce na Amper_: No střely na branku 36:13 a prohrát to...
Ano, to jsem měl na mysli, ten poměr střel, 36:13, nebo kolik !? Ale my z toho dáme s bídou jeden, dva, nebo maximálně tři góly (to už je luxus), a na to se bude těžko vyhrávat. Začátek druhé třetiny, to byla série nepřesných vyhození, nahrávek přímo na hole soupeře, jako bychom Slavii vybízeli " pojdťe, dejte si taky gól", no a ono to tak taky dopadlo. Přenos, to je ostuda ostud. Kašlu jim na padesátikorunu, ale k nám, co nemůžeme být na hokeji v Budějcích moc často, protože jsme z daleka, je to kruté. Taky fandíme, a chceme být u toho aspoň takto. Od začátku sezóny se to se*e, a je to jako s tou naší produktivitou a přesilovkami, pořád stejné.

Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
14.03.2017, 21:26

Reakce na Drew: Hlavně klid, tak jsme holt prohráli prvn...
Mně to trochu připomíná první dva zápasy s Přerovem z loňska. První zápas přesvědčivě a v klidu, druhej zápas až příliš "na jistotu" a těsná prohra. Loni se z toho tým poučil a v Přerově předvedl dva výborný výkony. Tak snad to teď vezme stejnej směr.

Pořád si myslím, že to je v našich silách, ale musíme se vyvarovat výpadků, jako byla dnešní druhá třetina.

Reagovat
14.03.2017, 21:19

Sparta má problém.

Reagovat
14.03.2017, 21:17

Hlavně klid, tak jsme holt prohráli první zápas v playoff. Makáme dál, odehrajeme to poctivě jako v Přerově a přivezeme si domů 2 body, Motor!!!

Reagovat

Reakce na Ja1: A jeeeje včera jsme už byli v ELH a tet n...
Všiml jsem si tady pouze nespokojenosti s dnešním výkonem. Nikdo tady včera nepsal, že už jsme v ELH a dnes tady nikdo nepíše, že končíme. Tak zanech těch nesmyslů a šupej zpátky do školičky Smajlík

Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 21:10

A jeeeje včera jsme už byli v ELH a tet neuděláme ani semi. to je obrat tak pánové hlavně se s toho neposr*t!!!! Hlavně klid jeden zápas nedělá sérii Motoooor Smajlík Smajlík Smajlík

Zdravím.Pokud by měl někdo zájem jet 17. a 18.3. na Slavii,tak mám místa v autě.Vyjíždím z Třeboně cca v 15h.V případě zájmu se ozvěte na tel:728338798

Reagovat
14.03.2017, 21:02

Reakce na MARSCH: kursor: A to, co zmiňoval Amer a Kaut....
Přesně tak. Nemáme pohotovost v zakončení. Mnohokrát stačilo to nějak poslat na bránu, třeba backhandem a ten gólman by tam nebyl, ale my ne, my to musíme porovnat nebo ještě nahrávat do horšího úhlu.

Reagovat
14.03.2017, 21:01

Dnešní zápas se strašně těžko hodnotí. Vypadalo to, že to v pohodě zahrajeme, navážeme na včerejšek. Nic nenasvědčovalo tomu, že by nás Slávie měla potrápit.

Pak přišla druhá třetina. Kdyby to byla divadelní hra, tak napíšu, že jsem v druhé dějství autora absolutně nepochopil, protože se úplně změnil charakter hry, motivace jednotlivých person a celkově přístup k ději. Zkrátka druhá třetina byla strašidelně špatná a zaslouženě jsme jí projeli o 3 góly. Vůbec jsem ve druhý třetině nepochopil, proč jsme začali zakládat útoky dlouhýma přihrávkama "do brejku" místo do tý doby bezproblémovýho zavážení do pásma na hokejce.

Ve třetí třetině návrat k původnímu výkonu, ale nestačilo to. Dvě vyloučení v závěru mě taky zvedly ze sedačky, ale to nám zápas neprohrálo. Nebýt toho brutálního výpadku koncentrace ve druhý třetině, tak jsme hráli pohodovej zápas.

Jsem zvědav na výkon v Praze. Jestli navážem na tu dvacetiminutovku hrůzy nebo na těch zvývajících 100 minut, kdy jsme měli hru pod kontrolou.

kursor: A to, co zmiňoval Amer a Kaut. Pohotovost střelby. Hodně střílíme. Všechno cpeme na bránu. To se mi líbí. Ale každou střelu si strašně připravujeme a čekáme, až ji bude každej čekat. Včetně Frodla, kterýmu skončí v náručí. Ten poměr střel vypadal hrozivě, ale většina z nich aspoň v první polovině zápasu docela bez problému pro golmana.

jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 20:59

Prohra mrzí.Co jsme dělali ve druhý třetině nechápu.Jako by si Motor vzal volno a nechal hrát nějaké univerzitní profesory.Závěr dobrý.Škoda,že to tam nepadlo.
Dobrá facka uvidíme co si zní vezmem.Já doufám,že pochopíme,že sen se dá splnit jen poctivým přístupem!

SalvelinoSalvelino | Kaplice
Reagovat
14.03.2017, 20:54

Reakce na Vojta_: Jo ve druhý třetině byl ten blackout f...
párkrát padlo víc gólů v ZČ,ale od té doby pořád to samé. křeč, lítá to těsně vedle, do golmana, do posledního hráče atd a když je štěstí vyhrajem na max 3 kusy. to je pro EL fakt málo, když máme pořád jen wsm soupeře. a jakmile je slabá chvilka,kdy to tam napadá, je skoro po zápase..ikdyž vyjímky byly. netuším jak to změnit,snad to ví hráči nebo na to včas přijdou, protože na baráž,do které snad projdem, to bude málo

Reagovat
14.03.2017, 20:53

Příště se musíme vyvarovat výpadku, který nastal ve druhé třetině, to by s námi mohl vyhrát téměř kdokoli. Líbil se mi ale náš závěrečný nápor, to byla hezká pozvánka do Prahy. Doufám, že jedete všichni.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 20:51

Doufám, ze dnešní vychovna facka padne na urodnou pudu. Podceneni soupeře v druhé třetině nas stala zapas.Sice v powerplay hotel led,ale branka nepadla.Verim, ze se nam venku hraje lip.

No střely na branku 36:13 a prohrát to umí jen Motor a že jsme to kolikrát udělali v sezoně. bohužel z těch 36 střel je tak půlka na kterou Frodl viděl nebo nahození. 1. třetina byla vcelku dobrá, ikdyž tam to už také mělo styl "mr*áni po rozích". 2. třetinu snad ani nekomentovat, tak úplný výpadek celého týmu. V 3. třetině jsme se snažili ale proti Slavii, která to prostě zabetonovala už nešlo nic procpat. Nemůžu týmu upřít, že se o to vyrovnání snažili, ale to mr*ání po rozích už mě fakt sere.
Jinak trénovali se vůbec přesilovky? Mě to tak trochu nepřijde, dneska to mohl být zlom zápasu a my z toho né a né dát gol.
Snad v Pátek a v Sobotu bude opět Motor z prnvního zápasu a doma to pak ukončíme.

Do teď se docela dařilo na něj nereagovat...

motorovýmaniakmotorovýmaniak | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 20:39

Reakce na Pitriss: tak co motoraci porad myslite ze post...

14.03.2017, 20:30

Tak nevím, včera tady panovala všeobecná euforie, protože se vyhrálo, ale upracovanost, a ta neschopnost využívat šance, tam byly už včera. my opravdu u nich v pásmu odehrajeme většinu času v rozích, za brankou, u manťáků.Je to dřina, která mnoho efektu nepřináší.Chybí pohotovost ve střelbě, připravujeme se ke střele moc dlouho a z Frodla je pak hvězda, neboť na naše nedůrazné střely je připraven. Dnes jsem toho byl "díky" přenosu ušetřen, od vyrovnávacího gólu Slavie už to nešlo vůbec .Že už to při té naší produktivitě nedoženeme se dalo čekat.Když jsem viděl, jak Dukla vyřídila doma Kladno, stal jsem se poněkud pesimistickým. Vím, že jeden zápas ještě nemusí nic znamenat, ale i když play off má svá specifika, moc se nadřeme na gól, potřebujeme na jeden příiiš mnoho šancí, nehledě na to, že vstup do druhé třetiny byl dost strašný.

Vojta_Vojta_ | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 20:26

Reakce na Salvelino: opět šílená neproduktivita a do toh...
Jo ve druhý třetině byl ten blackout fakt pořádnej... škoda že nezůstal jen na netu Smajlík

julasjulas | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 20:21

Slávii stačila jedna třetina k tomu, aby vyhrála. Smutný je, že my jsme jim to v tý 2,třetině doslova darovali...:(

ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
14.03.2017, 20:19

Reakce na LukyMCB: Pokud onlajn nelže, tak na střely 36:...
Číslům z onlajnu bych moc nevěřil. Smajlík

Tak přátelé, vychladnout a v pátek v Edenu na značkách a Motor zase ve svých obrátkách

LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
14.03.2017, 20:13

Pokud onlajn nelže, tak na střely 36:13 to je teda síla... To se nesmí prohrát, ale v sezoně jsme to už několikrát předvedli.

Reagovat
14.03.2017, 20:12

opět šílená neproduktivita a do toho jeden hromadnej blackout..a je z toho to co je. tohle není prvně a asi to o něčem vypovídá. uvidíme co bude u nich. tohle je prostě prosranej zápas Smajlík Smajlík

Reagovat

Reagovat

Reagovat
14.03.2017, 20:11

Že to nebude 4:0 bylo jasný, ale že předvedem to co dneska... To jsem nečekal.
Tak snad v pátek zase bude hrát Motor.

VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat

Reakce na Dejvas: No nic, jedeme dál. V úterý se vydělá ...
Nic jim neplať, nech si poslat kód na další zápas zdarma a je to.

Reagovat
14.03.2017, 20:09

Hele, stream se pár vteřin po konci zápasu rozjel, hurá... A jdu se ožrat! Smajlík

Reagovat
14.03.2017, 20:08

No nic, jedeme dál. V úterý se vydělá na dalším plným domě. Akorát já budu zase řešit dilema, jestli těm amaterům zase nacpat padíka.

14.03.2017, 19:39

Reakce na Pitriss: to vypada ze si slavie s jihlavou zop...
Přesně!!! A ti místní hlupci pořád doufají a věří v baráž!!! Jen víc takových jako ty, ať jim tu pravdu ukážete... Smajlík Smajlík Smajlík

Jen nechápu proč měnil vítěznou sestavu

Reagovat
14.03.2017, 19:27

Reakce na VojtaS.: Tobě to už zase jede? Mně ne :o...
V klidu, už zase taky nejde, už tam mám hlášku o problémech serveru (že nelze načíst XML).
Jelo mi to po tom výpadku tak minutku

Trola nekrmit

Reagovat
14.03.2017, 19:26

Tvl, tak todle je děs a hrůza. Kohy, upřímně doufám, že kdyby se náhodou nepostoupilo, tak těm trotlům poděkujete za spolupráci... Smajlík Smajlík

Speeder: Časomíra na streamu by snad měla být synchronizovaná s tou časomírou v hale. Tedy přesněji měla by to být stejná data. Minimálně vteřina-vteřina a půl přesilovky ještě dobíhala.

S tim streamem už to ale zacíná být nehezký. Moc se mi popravdě nechce to reklamovat a odtrhovat Motoru od úst, když jde o pár drobných. Ale princip je princip.

jáchymjáchym | Budějce
Reagovat
14.03.2017, 19:22

Reakce na Pitriss: slaavieee slaaavieee vyhrajeeee :)) ...
Fotbalovou ligu snad. Tam bych jim to moc přál Smajlík

Reagovat

Reakce na VojtaS.: Dle zápisu ne, až vteřinu po skončení...
Tak to je divný, protože na časomíře ještě čísla byly, nehledě na to, že tam byla ještě prodleva než časomíru zastavil. No, to jedno

Horší je, že hrajem ho*no.

Jdi někam ty bambulo Smajlík

Reagovat
14.03.2017, 19:18

Stále nejede

14.03.2017, 19:15

Reakce na VojtaS.: Vsaď si ještě jednou, to otočíme. Kur...
Mě to stále nejede... Smajlík Přitom ten stream jel krásně i když jsem v Itálii... Smajlík

14.03.2017, 19:13

Profesoři hadr.....

Reagovat
14.03.2017, 19:10

Reakce na MARSCH: Jo no...strašní rutinéři bez důrazu v ...
Vsaď si ještě jednou, to otočíme. Kurz je teď 9. Smajlík Upřímně řečeno teď nevím, zda mám být víc nas*aný na výsledek, nebo na to, že opět nejede stream. Žil jsem v mírné naději, že si ho dnes platím naposledy... Smajlík

Mě taky ne Smajlík

Ach jo , takhle to vypustit.

Reagovat
14.03.2017, 19:04

Reakce na ajejej: Po Slavistickým golu to vypadlo a po g...

14.03.2017, 19:01

Po Slavistickým golu to vypadlo a po golu naskočilo. Nevím, zda mne to teda potěšilo Smajlík

Jo no...strašní rutinéři bez důrazu v tý druhý třetině...jako by to mělo jít samo...no mohla ta facka přijít třeba až další zápas a ne teď, kdy mám vsazeno. Smajlík

switchswitch | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 18:58

za stavu 3:1 pro Slávku holt někdo skočil na jističe ... se nedivím ...

dejvasdejvas | Na vzdálenosti nezáleží
Reagovat
14.03.2017, 18:57

Tak nám to dneska začíná protýkat mezi prsty. Druhou třetinu jsme ale začali špatně a říkali jsme si o to. Přestali jsme tvořit, zbavovali se puků a pustili Slávii do hry.

Reagovat
14.03.2017, 18:56

Reakce Sports-Online:

Dobrý den,
chyba je samozřejmě na naší straně a děláme vše proto, abychom ji vyřešili. Omlouváme se za způsobené problémy.

Tak to je šok. Smajlík

Reagovat
14.03.2017, 18:48

Tak koukám, že to vypadlo všem

Ono je to možná lepší, hrajeme pěkný prd.

Reagovat
14.03.2017, 18:47

Mrtví

Reagovat
14.03.2017, 18:46

To je od providera hezký, že je z gólu Slávie stejně nasranej stejně jako já, ale přenos kvůli tomu vypínat nemusel... Smajlík

Taky

taky nic

Ted hrajeme pěkný ho.no...

14.03.2017, 18:45

Reakce na VojtaS.: Taky vám hned po golu Slavie skončil ...

14.03.2017, 16:58

Reakce na MarekŠ: Mám dotaz. Chci se na dnešní hokej pod...
U mne po zaplacení okamžitě naskočí přenos, tak že ani žádný kod kdyby mi nepřišel, tak se nic neděje,
Přehrávám v Opeře.

MarekŠMarekŠ | Strakonice
Reagovat
14.03.2017, 16:48

VojtaS, Dejvas: díky pánové, už jsem na ten mail psal.

Reagovat
14.03.2017, 16:43

Já to kupuju až těsně před zápasem a přijde to prakticky ihned. Jednou se mi ale stalo, že mi přišel odkaz opožděně. Nejlépe to pořešíš, když hned teď napíšeš na info@sports-online.cz

Reagovat
14.03.2017, 16:41

odkaz

Potvrzovací e-mail chodí hnedka.

Reagovat
14.03.2017, 16:35

Mám dotaz. Chci se na dnešní hokej podívat v živém přenosu, zaplatil jsem, ale zatím nepřišel žádný potvrzovací mail, platba přitom prošla. Nemám s tím zkušenosti, tak se ptám, jak to chodí? Jestli třeba nějaký mail přijde až těsně před zápasem? Díky.

Lístek prodán "Zbyna-CK". Díky.

Reagovat
14.03.2017, 16:25

Reakce na Speeder: Ještě to bylo v přesilovce. Po zastav...
Dle zápisu ne, až vteřinu po skončení přesilovky. Statisticky to tedy využitá přesilovka nebude.

Reagovat
14.03.2017, 16:20

Reakce na FrankDrebin: Ahoj, po špatné domluvě s kolegou...
Psal jsem Ti email. Platí to ještě? Lístek bych bral Smajlík

Zdravím.Pokud by měl někdo zájem jet 17. a 18.3. na Slavii,tak mám místa v autě.Vyjíždím z Třeboně cca v 15h.V případě zájmu pište do zpráv.

Reagovat
14.03.2017, 14:58

Hoďte kontakt já se prvnímu po půl čtvrtý ozvu

Reagovat
14.03.2017, 14:57

Mhou někoho vzít na stání. Problém je ten, že dorazím na půl šestou nebo pár minut po. Pokud někdo chce, je to za kilčo...

Ahoj, po špatné domluvě s kolegou nám zbývá jeden lístek na dnešní zápas. Pokud by měl někdo zájem, napište na frankdrebin357@post.cz. Jedná se o sektor C5, cena 220,- Kč.

Samozřejmě upřednostňuji fandícího motoráka před nefandícím, při předání tedy proběhne ověření - nechť si tedy případný zájemce připraví choreo atp. Smajlík

pfuxpfux | České Budějovice
Reagovat
14.03.2017, 14:01

A ještě jedna věc na kterou se tu opomenula. Pozdrav Pepovi Strakovi.Když jsme vyvolávali jeho jméno Ježil se mi nejeden chlup. Díky všem. Smajlík

12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Plaketku jako poděkování za spolupráci (nejen) v sezoně 2023-24 od zástupců klubu převzal i pan Vlastimil Hoch starší, majitel...

Dnes se uskutečnil již 13. ročník benefičního turnaje @centrumbazalka v beach volejbale smíšených trojic a náš tým v čele s Jiřím...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Vojtěch Mrkvička. V A týmu odehrál 1 zápas v sezoně 2003-04, nebodoval....

Další plaketka jako poděkování za podporu v sezoně 2023-24 patří společnosti Tiskárna Protisk a rodině Štěchových. Děkujeme! ??