PARTNEŘI WEBU
 • Internetové přenosy

  Internetové přenosy z Budvar arény probíhají na http://sports-online.cz/wsm-liga/

  Pečlivě si zkontrolujte, zda jste při zakoupení vstupenky zadali správný e-mail a jestli není vaše emailová schránka plná!

  Jestliže Vám nedojde potvrzovací e-mail o platbě s heslem (password) obraťte se prosím na info@sports-online.cz, sem zašlete datum konání zápasu, název zápasu a variabilní symbol platby.

  K neodeslání automatického potvrzovacího e-mailu dochází v případech, kdy banky nezpracují požadavek na platbu v on-line režimu (např. Moneta). Vaše platba je však v systému evidována a na základě variabilního symbolu vám zašleme kód pro sledování.

  Technická podpora je dostupná vždy v den zápasu. V případě, že jste neobdrželi odpověď do 2 hodin před začátkem zápasu, zavolejte na číslo +420 777 150 309.

  K bezproblémovému sledování přímých přenosů se zabezpečením je třeba mít GARANTOVANOU rychlost připojení k internetu minimálně 3Mbit/s.

  V případě, že by došlo k výpadku hlavních vysílacích serverů StreamingVideoProvider.com, najdete na stránkách www.sports-online.cz v odkazu na sledovaný zápas ihned po případném výpadku banner s textem "Přímý přenos pokračuje ZDE". V případě, že se banner neobjeví a přenos nepojede, je třeba stisknout klávesy CTRL+R  (refresh prohlížeče ). Kliknutím na banner budete přesměrováni na záložní vysílání.

  Podrobné informace najdete na stránce: http://sports-online.cz/jak-koupit-vstupenku/