ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
BejvalejfandaBejvalejfanda | Č Budějovice
Reagovat
19.3.2018, 21:37
 
Reakce na .Vox.: Mimochodem, když si stáhnete a pustíte ...
Zajímalo by mne, jestli jsi viděl taky nějaký zákrok ze strany Kladna, nebo hrajou podle tebe jak andílci? Tvoje jednostrannost je až nechutná.
 
 
JeníCzechJeníCzech | České Budějovice
Reagovat
19.3.2018, 21:36
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Low ny?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.3.2018, 21:36
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Děkuji, žes svým zvratkem mnoho zdejších jistě přesvědčil o oprávněnosti předsudků vůči kladenským fans a že je vlastně v poho přát někomu z Kladna zranění, když vy je lezete přát našim hráčům k nám na fórum. Pokud bych věřil, že jsi takové činnosti schopen, vzkázal bych ti nyní, abys před tím, než otevřeš hubu, zapnul mozek. Jo a kecy se píšou s tvrdým y na konci.
 
 
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Nevidím mezi tímhle odkaz a nefaulem Šticha žádnej rozdíl. Respektive jeden ano. T. Zelenka je od té doby na vozíku....
 
 
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Přijedeš zítra na jih Čech, internetovej hrdino?
 
 
císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
19.3.2018, 21:26
 
Reakce na Simis: Příspěvek porušil pravidla diskuzního f...
Skoš pod vlak PORODE z Jargofilií
 
 
SimisSimis | Louny
Reagovat
19.3.2018, 21:22
 
Příspěvek porušil pravidla diskuzního fóra a byl vymazán.
 
 
 
Reakce na .Vox.: Mimochodem, když si stáhnete a pustíte ...
Psal jsem to tu již dříve. Novák šel jasně po puku. Teprve cca tři desetiny sekundy před srážkou se přestal soustředit na puk a zpevnil postoj. Podle mne mu došlo, že dojde ke střetu. Logické rozhodnutí. Ten pohyb loktem je tam vidět ve stejnou chvíli, kdy Redlich trefuje přes Novákovu hokejku puk. Takže je otázka, zda se jedná o akci nebo reakci.

Podle logiky rozhodnutí dk bude zítra stačit, když během první rotace naši naskočí hlavama proti kladeňákům a budem těžce v pohodě, jelikož všichni z Kladna budou muset dostat TH a pak třízápasovou stopku.
 
 
vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
19.3.2018, 20:59
 
Reakce na fandimemotoru1928: Kdo neviděl tak tady oba po...
ja se musim smat :-) ten prvni: pomasirovanicko v predbrankovem prostoru, rozhodci na to cumi z pul metru a nic Smajlík asi si Jonak udelal trznou ranu sam.. mozna vyndal z kapsy kapesni nozicek.. a to druhy.. jasny pristrceni na mantinel, kdyby Novku zrakvil a odnesli ho na nositkach tak by asi teprv neco pisknuli.. Stich je pekna svi(n)e uz minule zapasy provokoval uz pri rozbrusleni.. vsimnul jsem si jak tam hokejkou popichnu nekoho z nasich to nevim kdo uz to byl.. tomu bych pripravil poradne strom aby vedel zac je toho loket Smajlík
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
19.3.2018, 20:51
 
Někdy ty fauly jsou prostě sporný. Asi se dá Filipovo zákrok trestat, ale někdy prostě ten hráč už nestihne uhnout a nemá šanci tomu zabránit. Podobně jako u mnoha faulů kolenem, kdy hráč se zapře, chce hrát tělo druhého hráče s pukem, který si ho na poslední chvíli všimne, uhne tělem, ale dostane to na koleno, které za sebou nechá. Pokud hráč nekouká před sebe a obzvlášť v prostoru modré čáry, tak si koleduje o malér.
 
 
 
Mimochodem, když si stáhnete a pustíte zpomaleně ten zákrok Nováka, tak je jasně vidět, že vůbec nechtěl hrát puk, ale dal ruku k tělu a vystrčil loket a úmyslně najel do hráče. Měl čas se na to připravit a tuto situaci takto zahrál zcela úmyslně. Zda je to faul či ne, nedokáži dost dobře posoudit.
Dle DK je.
A pokud takovéto situace mohou vést ke zranění hráčů, tak je třeba je asi trestat. Zdraví hráčů by mělo být vždy na 1. místě.
O Heřmanovi nemá cenu psát, tam je to jasné. Už jsem i psal, že po skončení 2. zápasu ještě fauloval Klozeho. A tento jeho zákrok, myslím, nebyl ani potrestán.
 
 
 
Někteří diskutující si asi neuvědomují, že toto není soud, ale fórum zcela zaujatých fanoušků. Když se podíváte na kladenské fórum, tak tam tyto situace, dle nich zcela objektivně, asi hodnotí úplně jinak. Jediné objektivní a závazné rozhodnutí má DK. A pokud se rozhodli, že budou podobné zákroky, třeba i exemplárně, tak jedině dobře a nám nezbývá nic jiného, než se s tím smířit.
 
 
KemirKemir | MOTOR
Reagovat
19.3.2018, 20:33
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNI: Byl nekdo od nas na zasedání...
jj rozlišení 6:8
 
 
FANDA OBJEKTIVNIFANDA OBJEKTIVNI | České Budějovice
Reagovat
19.3.2018, 20:26
 
Byl nekdo od nas na zasedání DK? Maji tam nejakej monitor?
 
 
 
Reakce na ro16ck: Hledat důvody ve všem kromě našich špa...
O tom tu snad nediskutujeme. Že bylo Kladno lepší ve třech ze čtyř zápasů se tu psalo a ještě bude psát dost. Co to mění na chybném rozhodnutí dk v případě Novákova zákroku mi však vážně uniká
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.3.2018, 20:17
 
Reakce na Hukoth: Oba dva s bídou na 2 minuty. Kladno h...
Naprosto souhlasím, je třeba zlepšit pohyb a půjde to, jen dodám, že by byla příjemná změna konečně střídat bez chyb
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
19.3.2018, 20:08
 
Reakce na fandimemotoru1928: Kdo neviděl tak tady oba po...
Oba dva s bídou na 2 minuty.

Kladno hraje čistějc než my. Logicky, po většinu zatim odehranýho času měli lepší pohyb, my tam pak máme zákroky hokejkama a těch nečistých máme prostě víc. Jasně, viděl jsem i pár nepotrestaných faulů Kladna, taky jsem byl nasranej, nic to ale nemění na tom, že větší počet vyloučení na naší straně plus mínus odpovídá.

Je to jenom o nás. Musíme lítat a obzvlášť na fauly holí si dát velkýho bacha. Teď už každej jeden může rozhodnout sérii.
 
 
 
Hledat důvody ve všem kromě našich špatných výkonů, to by nám šlo... Nehledejme chybu v Kladnu, DK nebo někde jinde. Přiznejme si, že na baráž nemáme a na ELH už vůbec nee. Všichni víme, jak šla kvalita našeho herního projevu dolu ... Smutné ale realita.
 
 
 
Reakce na bUd: Když jsem viděl ty znuděný varaky komento...
Tak ve Varech zatím není co slavit. Cíl před sezónou byl jasnej, postup do ELH, takže postup do baráže nic neznamená. Jen splnění půlky úkolu Smajlík
 
 
 
Ad Štich. U zákroku č.1 je vidět jadně úder rukama/krosček proti hlavě padajícího hráče. Tím se dk zjevně vůbec nezabývala a přešla rovnou k tomu, co z toho záběru opravdu není poznat. Taky způsob.

Zákrok č.2 na vyloučení rozhodně byl, na řešení před dk spíš ne. Ale jak jsem psal dříve, s ohledem na rozhodovací “metodiku” to asi za zkoušky stálo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| posilovací stroje
| matrace
| nábytek
| matrace
| umělý kámen
 
Sociální sítě

Motor ještě zabojuje o účast v baráži. Zvítězí zítra a přesune ještě sérii do @RytiriKladno? To uvidíme, zápas startuje v 17:30....

Motor má první bod v sérii! Na Kladně zvítězil 4:2! #KLAvCEB #PlayOff2018hcmotor.cz/zapas.asp?id=K…

Jedeme dál! Vlastimil Dostálek svůj slib dodržel a série se vrací na jih Čech. Z Kladna vezeme výhru 4:2! #KLAvCEB #PlayOff2018

Máme první výhru v sérii! @rytirikladno jsme porazili 4:2 a série se stěhuje do Budvar arény. #KLAvCEB #PlayOff2018 #JedineMotor