PARTNEŘI WEBU
 • Diskusní fórum


  Vložení příspěvku do fóra
  Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
   

   pamatovat   

  prosím nevyplňovat

  Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
  Další diskuse: 
   
  SpeederSpeeder | České Budějovice
  Reagovat
  28.4.2017, 06:19
   
  Reakce na Pankváč: Važ slova, alespoň pro příště. S prav...
  Zajímavý je, že na výjezdech to tempo udržet jde i se stejnýma bubeníkama. Buben se ale rozhodně nemá nechat strhnout skandováním. Kdyby rytmus udrželi, udržel by se celej pokřik.

  Včera to byl pěknej kvapík. Z kraje jsem měl trochu de ja vu, když my jsme hráli a zvonili na tyč a finové dávali góly, ale naštěstí se u repre zatím nákaza syndromu HZSN90 nepotvrdila.
   
   
   
  Pokud odchazi kvuli problemum s trenerem, nebudou to ptoblemy, ale PROBLEMY. Idealni angazma v dojezdovy vzdalenosti. No nic no. A i kdyby tu zustal uz jenna rok. Pri trose stesti by to stacilo.
  To je takovej mistni folklor. Uklidnovat se a obhajovat sami sobe odchody nekterych hracu tim, ze by na to stejne uz nemeli a vlastne pro nas nejsou dost dobri. U Straky se to dalo pomerne snadno. U Nouzy velice tezko. Takovych hracu v prvni lize moc neni. Snad pujde zkusit treba Nemecko a nebude souperem v dresu Kladna nebo treba Jihlavy.
   
   
   
  Nějak se to tady začíná rozpadat. To jádro =M= už bez 55 prakticky není. A jestli bude v kabině blbý vzduch , tak to potěš.

  Souhlas s quakem , Viktor byl něco jako teď Nouza. Tahoun!
  Ach jó
   
   
  PankváčPankváč | Netolice
  Reagovat
  28.4.2017, 01:13
   
  Reakce na Drew: Já budu asi pár dnů pozadu, kdy se tu ře...
  Važ slova, alespoň pro příště. S pravou stranou kotle taky nejsem dvakrát spokojený a to hlavně z toho důvodu, že tam stojím. Ale pořád jsme tam my, skupina lidí, která se to snaží rozeřvat. Proto mě možná trošku se*e, když nazýváš pravou stranu marnou i přes veškerou naší snahu Smajlík

  Co se týče zrychlování tempa pokřiku ,,Motor", toho je si snad vědom každý, kdo tam stojí. Bubeníci se kolikrát snažili tempo udržet v normálu, ale lidi si stejně jeli podle svýho.

  Dle tvého názoru jsme blbí. Mám nápad - příští sezonu to můžeš napravit. Přijď si stoupnout před kotel a zkus tam - při pokřiku ,,Motor" - udržet rytmus. Není to tak jednoduchý, jak si myslíš Smajlík Pokud naučíš kotel poslouchat buben, budu ti vděčný Smajlík
   
   
  KaulKaul | Ústí nad Labem
  Reagovat
  28.4.2017, 01:12
   
  Reakce na VojtaS.: Však nikdo neříká, že nemá v ČB profe...
  Bylo by to na delší debatu, ale v lidech je většinou zakořeněna mylná představa, že ti "komedianti" nic jiného nedělají, než se válí, chlastaji, večer na jevišti ze sebe něco vyblejou a berou neskutečný balíky za to nic. Ve skutečnosti je kultura, potažmo divadlo na regionální úrovni největší popelkou. Každý rok je skutečným bojem o přežití, holou existenci. Platy herců hluboko pod celostátním průměrem, neb společenský význam tohoto povolání se příliš neliší od dob Tylových. Žiju v Ústí nad Labem (bohužel), kde je úplný ho*vno, a na radnici sedí (podle toho, kdo je právě u vesla) hodně lidí jako Ice cream, kteří vidí v divadle velkou přítěž, a lidi v něm považují za parazity, obtížný hmyz, který jenom užírá z městského, nebo krajského rozpočtu. Když nedávno zcela reálně hrozilo zavření divadla, stalo se něco naprosto neočekávaného, lidé se radnici vzepřeli, uspořádali petiční akci za záchranu divadla, která svým významem přerostla i hranice kraje, a velmi mnoho lidí i z jiných měst divadlo podpořilo. Pomohli divadlo zachránit, alespoň pro tuto chvíli. A to se stalo v městě, které je považováno za naprosto nekulturní. Lidé si uvědomili, že se z divadlem (krásná historická budova) loučit nechtějí. Nic jiného, co by stálo za řeč tady vlastně nemáme. Naopak, když se v lednu uvažovalo o zrušení hokejového Slovanu, vůbec nikoho to nevzrušilo. Na hokej tady už dávno p*dí, nejsou to Budějce. Jenom poznámka, divadlo bez subvencí samo o sobě nemůže existovat nikde na světě. Ani v Budějovicích, ani v New Yorku. Promiň, že jsem se rozepsal tak obšírně (možná blbě). Je to přece jen hokejové fórum, přísahám, že o divadle sem už nenapíšu nic. To, že hájím divadlo mi vůbec nebrání, abych měl rád sport a dále fandil našemu Motoru
   
   
  LukyMCBLukyMCB | Motor
  Reagovat
  28.4.2017, 00:03
   
  Pokud tu jsou hráči, kteří mají probém s trenérem, tak tu prostě budou hrát ti, kteří ten problém nemají. Kdybych to tak měl dělat v práci, tak odcházím každý dva týdny...
   
   
  pubipubi | volyně
  Reagovat
  28.4.2017, 00:00
   
  Jsem rád, že jsme vyhráli i pro vynikající diváky, chválí budějovické fanoušky Jakub Voráček

  odkaz
   
   
  quakquak | =M= FANATIC
  Reagovat
  27.4.2017, 23:59
   
  Reakce na Motoráci.cz: Můžeš si být jist, že někteří hrá...
  Patřím k těm, kdo tu opakovaně vyjadřovali trenérovi podporu. Pokud bych ale měl volit mezi trenérem a Tomášem Nouzou, byla by ta volba poměrně jednoduchá. Pamatuju si dobu, kdy odcházel Vanta Hübl. Říkalo se, že to není hráč pro play off a že nám nebude chybět. Realita pak ukázala, jak moc byl tenhle předpoklad mimo. Byl bych rád, kdybychom neudělali podruhé stejnou chybu. Jasně, Tomáš má svůj věk, ale jsem si jistej, že má pořád Motoru hodně co dát. Je pro mě těžký si představit tým bez něj. Bohužel, počet hráčů, kteří mají s trenérem problém není zanedbatelný...
   
   
   
  Reakce na Motoráci.cz: Můžeš si být jist, že někteří hrá...
  Že maji hráči problém s koučem problém není. Vlk, Růžička, nebo i Zábranský nebudou hodní taťkové se kterýma nemají hráči problém a funguje to dobře.
   
   
   
  Reakce na tuppu: Nouzy by byla škoda. Na druhou stranu t...
  Můžeš si být jist, že někteří hráči mají problém s koučem. Není jich málo.
  To není žádná kachna, ale holý fakt.
   
   
  pakanenpakanen | Český Krumlov
  Reagovat
  27.4.2017, 23:06
   
  Já bych nechal Tondovi volnou ruku. Uvidíme, jak si to poskládá a co s tím pak vyvede. Pokud Nouzík odejde, je to škoda, ale nedá se nic dělat. Udělal nám tu hodně radosti a zaslouží velký dík. Dnešní hokej byl super, já seděl téměř na tom samém místě jako při baráži a jelikož ji mám ještě pořád v živé paměti, tak jsem mohl porovnávat. A ten rozdíl je teda neskutečný. Co se týká atmosféry, tak to bylo oproti zápasům =M= určitě horší - to jednak proto, že kotel se přesunul dolů za plexisklo a jednak proto, že tam vůbec nebyli chlapci v černém. Gaučáci začali fandit spíš až ve druhé a třetí třetině. Ale nebylo to zase tak špatné, jak to asi opět vyznělo z TV. Za mě dneska super zážitek. Spravil jsem si chuť.
   
   
  tupputuppu | ČB
  Reagovat
  27.4.2017, 22:56
   
  Nouzy by byla škoda. Na druhou stranu to, že odejde kvalitní hráč nebo hráči není problém v případě, že za ně přijdou adekvátní náhrady.

  To zda mají někteří hráči problém s koučem, neumím posoudit. Spíš mi přijde, že "problém" je v tom, že Tonda vyžaduje poměrně značnou disciplínu, což hráčům, kteří mají na ledě rádi určitou volnost, nemusí vyhovovat. Dokonce si říkám, zda třeba odchod Pepy Straky neměl zrovna tuhle příčinu.
   
   
  27.4.2017, 22:54
   
  Přesně stejnej názor na Nouzíka jako já. Pokud odejde, díky za vše. Určitě by ještě platný byl. Ale roky prostě nezastavíš.
   
   
   
  Pokud 55 skončí, tak mu děkuji za výborné výkony v dresu Motoru. Letos mu bude 35, před 2 lety byl o třídu nad ostatními v soutěži, letos už "jen" kvalitní nadprůměrný hráč. Ještě rok by určitě platný byl, pro mě je každopádně jedním ze symbolů Motoru od roku 2013.
  Obměna kádru je celkově potřeba a přišla by i v případě postupu. Se zatím oznámenými změnami jsem spokojen, mimo jiné ukazují, že vedení chce postoupit a nespokojí se s hráči průměru WSM ligy.
  Diskuse o divadlu je pořád dokola - jeho příznivci poukazují na jeho nenahraditelnost, prospěšnost, význam, ale adekvátní vstupné nejsou ochotni zaplatit a nechávají si ho dotovat od těch ostatních. Socialismus v Evropě už dosáhl té míry, že to vypadá jako normální.
   
   
  vodopadekvodopadek | České Budějovice
  Reagovat
  27.4.2017, 21:58
   
  tak konecne doma z hokeje.. toz dobre to bylo Smajlík prvni tretina super.. druha horsi, a treti zase lepsi.. kazdopadne rozdil mezi pralesem a narodakem je propastnej.. sice se to zase obcas mr(d)alo v rohach ale jinak super. tesim se na dalsi zapasy. Ohledne naseho tymu jsem taky o "55" slysel ze tu nejspis skonci Smajlík Ten by mi tu chybel hodne..
   
   
  27.4.2017, 21:56
   
  Reakce na zmetek: A co vlastně řekl, že chodí hodně lidí...
  jo sorry tys to psal já to přehlíd Smajlík
   
   
  27.4.2017, 21:55
   
  Reakce na zmetek: A co vlastně řekl, že chodí hodně lidí...
  A taky říkal, že se tým trochu změní. Alespoň jsem z toho pochopil, že ty změny nebudou úplně kosmetický
   
   
  27.4.2017, 21:54
   
  Reakce na Hukh: Myslím,že Nouza chce jednoznačně hrát Ex...
  A co vlastně řekl, že chodí hodně lidí, mužstvo že se obmění a že jsme hráli dobrý zápas s extraligistama, ale pohořeli jsme na Jihlavě. Nic jsem v tom rozhovoru neshledal zajímavého.

  Dejvas, nevím jakou stranu myslíš tou pravou, ale podle mě je slabší ta barevná část o bubenících ani nemluvě. Neni to pravidlem ale občas se tam dostane k bubnování nějaká osoba která všechno strašně zrychluje bylo to vidět i slyšet při posledním utkání s Pardubicemi.
   
   
  27.4.2017, 21:50
   
  Reakce na VojtaS.: Koukám, aby nakonec nemusel Stavjaňa ...
  Víš v tomhle já prostě nevidím důvod s ním polemizovat. Zažil jsem si situaci, kdy mě trenér nestavěl při fotbale v soutěži o kýbl nudlí. Byl jsem pěkně nas.ranej a skončil tam. Tady je to druhá nejvyšší soutěž. Ale je to v podstatě to samý. Každej trenér si prostě staví manšaft. Rosol možnost měl. Bohužel netrénoval. Nechal to běžet samo od sebe. Předváděli jsme (občas) dobré výkony, ale k postupu by to nedotáhl ani za nic. Tečka. Teď má možnost Tonda. Teprve letos si bude stavět tým. Letos mě přesvědčil, že určitý systém do hry dostat dokáže, nyní mu dejme šanci to ukázat s týmem, kterej si vybere. Mimochodem poslouchali jste mezi první a druhou třetinou reportáž o Kometě? Sýkora (bývalý kouč Plzně a jeden z lidí co má hlavu na správným místě) tam říkal, že hlavní rozdíl mezi Kometou letos a Kometou z předešlých let byl ten, že letos jim konečně někdo vysvětlil, že na vrchol vede cesta přes naprosto dokonalou a neprostupnou obranu. Na vlastním stadionu přestali bláznit a začali prostě hrát zodpovědně. To jenom pro ty, kteří budou zase vyčítat to že někdo ty kluky nutí bránit. že nedáme gól je trochu jiná věc s tímto nesouvisející Smajlík
   
   
  mikešmikeš | Veselí nad Lužnicí
  Reagovat
  27.4.2017, 21:45
   
  Reakce na VojtaS.: Ber to, jak uznáš za vhodné. ;)...
  Já to myslel tak, že se buď přiznáš že jseš troll, nebo že jseš komouš, nic mezi.

  Ale OK.
   
   
  Zobrazit od data:
  Počet příspěvků na stránku:

  Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

  Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

   
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
   Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
   
   
  nábytek
  | posilovací stroje
  | matrace
  | nábytek
  | matrace
  | umělý kámen