ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.11.2017, 01:47
 
Reakce na Drew: Trochu černě to vidím, to je fakt, prame...
Přemýšlel jsem, zda má vůbec smysl reagovat...

Já jsem rád, že po období vlády mrzké lůzy, jsou ve vedení klubu lidé, kteří tam jsou. Ti kluci něco dokázali a nemám vůbec pochybnosti o tom, že co dělají, dělají v zájmu Motoru. Nejsou bez chyb, mohou se ve svém úsudku mýlit, udělat rozhodnutí, která se ex post mohou jevit jako špatná. Ale jsem si jist, že konají v dobré víře a s jasným cílem dostat klub tam, kam svou tradicí i diváckým zájmem patří.

Představa, že Standa Bednařík jen sedí u počítače, čte co si myslí lidi na fóru a podle toho řídí klub, je naprosto směšná a absurdní. Kdo je podle tebe ten hlas lidu? Jak velký vzorek příznivců Motoru je tohle fórum? Do BA chodí v průměru víc než 5.000 diváků. Lidí, kteří sem píší, jsou desítky, max pár stovek. A často s velmi protichůdnými názory. Jak Standa pozná, které jsou ty správné? Znát názory skalních fanoušků (za ty se většina lidí, co sem píše, dá považovat) je dobré, feedback je součástí vedení firmy (klubu). Ale je to jen malý střípek. Jak si ten údajný Bednovo populismus představuješ? Že je slepej, hluchej, hloupej a čeká, až nějaký rozumbrada na fóru napíše, že ho na to co produkujeme nebaví koukat a pak jde a vyhodí trenéra? To přece nemůžeš myslet vážně!

Vedení navíc není jen pan Bednařík, na chodu klubu a rozhodování se podílí víc lidí. Mezi nimi jsou kluci co vyhráli několik extraligových titulů, mistři světa, vítěz Stanley cupu, chlap, který dal v NHL kolem 150 gólů... Mysliš, že ti všichni hokeji nerozumí a tak musí čekat až jim fanoušci napíšou co mají dělat?

Za sebe mohu jen do puntíku podepsat Kohyho poslední odstavec. Jsem rád, že ve vedení jsou právě lidi jako je Standa Bednařík a doufám, že se nenechá (a nenechají) otrávit nějakými zamindrákovanými frustráty. Protože ty Drewe žádný fanoušek nejsi! Jen vytrvalý kydač hnoje. Vyjeď si seznam svých příspěvků a přečti si je. 5 let plných negativismu, frustrace a nářků na to, jak je vše na hovno. Možná bys měl navštívit nějakého psychologa. A snad i jiného specialistu, protože pokud tobě plní kaverózní tělíska krví hokejové dění, tak nám normálním chlapům to způsobujou ženský... Smajlík

Ignore list +1...
 
 
 
Reakce na Ojlers: Ještě abys nutil ty hlásná troubo! 11 ...
Prve jsi psal, že si tu lidi mají myslet to, co píšu. Teď zase "ještě, abys je nutil"... Máš v tom solidní hokej Smajlík

Ale chápu, že hledat v příspěvcích někoho evidentně zapšklého logiku, je nesmysl. Dobrou!
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Stálo to za to si založit kvůli tomuhl...
Ještě abys nutil ty hlásná troubo! 11 minut ti to trvalo cekal jsem do peti. Bez a porad Bednovi at pujci jihlave co je napadne. V baráži se to bude strašně moc hodit. Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Ojlers: Ten stud za vlastní se Vsetínem sis mo...
Stálo to za to si založit kvůli tomuhle výkřiku nick? Smajlík Mně je jedno, co si kdo myslí, já píšu to, co si myslim já, a nikomu svůj názor nenutím.
 
 
 
Reakce na Drew: Trochu černě to vidím, to je fakt, prame...
Ten stud za vlastní se Vsetínem sis moh odpustit to bylo jinak. Ale jinak souhlasim těch názorových otoček a vysvětlit to lidem bylo už hodně. Potřebujeme tah na branku a ne jenom něco vysvětlovat a houby z toho. Mám obavy že etraliga potřebujeme jiný tah na branku. Co ale chtít když napíšeš a za deset minut máš odpověď od Kohyho že vsechno je jinak a máme si vsichni myslet co Kohy protože on ví. Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Trochu černě to vidím, to je fakt, prame...
A jak by sis to představoval? Že po letní přípravě řekne GM, že se mu zdála pitomá, ale trenér si za ní stojí, tak je to na něm? Jsou věci, které se prostě do novin říkat nemohou, jako je třeba zasévání pochybností do týmu od generálního manažera. To mi přijde jako absurdní představa.

Můžu ti s čistým svědomím říct, že Bedna rozhodně nereaguje na to, co říkají lidi, ten proces je spíš opačný. Velmi často říká něco, co se záhy začne říkat i mezi lidmi.

A já naopak doufám, a může si o tom kdokoli myslet cokoli, že Bedna bude tady v tom klubu působit co nejdéle, protože pro mě je to v hokeji naprosto výjimečný člověk. Lidsky nebývale na výši, zároveň se zásadními znalostmi toho, jak by měla fungovat úspěšná firma, se schopnostmi ji řídit po stránce ekonomické (všiml sis těch černých čísel ve finanční bilanci a rostoucích částek v rozpočtu?) a díky hokejové minulosti i sportovní. Takových je sakra málo a můžeme si gratulovat, že jeden takový je v našem klubu.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
21.11.2017, 22:23
 
Reakce na -Tom-: Tim chci říct, že ty to vidíš, ostatně ...
Trochu černě to vidím, to je fakt, pramení to z mojí stupňující se nedůvěry směrem k našemu vedení. To je proces zhruba dvou let který se dovršil událostmi z posledních měsíců. A není to tím odvoláním trenéra, jak si tady určitě spousta lidí bude myslet, je to spíš obecnou prezentací problémů. Ještě na začátku září Bednařík tvrdil, jak velký kus jsme ušli v letní přípravě na sezonu, jak se spousta věcí zlepšila a jdeme správnou cestou kupředu. O 2 měsíce později se dozvíme, že prý měl o té přípravě už v průběhu pochybnosti. Taky jsme se dozvěděli, že se společně s trenérem dohodli na užším kádru kvůli úspoře peněz, možným posilám v lednu a novému pravidlu 17+1 a teď se zase najednou dozvídáme, že to bylo pouze rozhodnutím trenéra a dokonalý velikán Standa se udivoval, proč máme tak malou konkurenci a trenérskému týmu to vyčítal.

Podobných podivností je v jeho vyjádřeních více. Ono stačí jenom občas poslouchat, co si myslí a o čem si povídají lidi a to samé si pak přečteš v rozhovoru s Bednaříkem. Davy nadšeně tleskají, protože náš vůdce říká to, co chceme v danou chvíli slyšet a je pochválen za výborné názory a otevřenost. Tady se nejvíce řeší hráči a trenéři, ale já popravdě budu považovat za nejlepší krok to, až Bednařík jednou odejde (pokud vůbec) a přenechá svou pozici někomu, kdo si stanoví cíl a půjde za ním a nebude se řídit podle toho, co si myslí lidi.

To přizdisráčství je tady asi zakořeněno, vrcholem byl zápas se Vsetínem. Takovej stud za "vlastní" lidi jsem na stadionu možná nikdy nezažil. Jejich fanoušci řvou na celý náměstí je*at Motor, řvali to i před zápasem a několik lidí z našich řad spustí po konci zápasu zdravíme Vsetín ... Nevím, co berou za drogy, ale musí být hodně dobrý. Místo nadávek a posměšků jsme je vypravili domů ještě s pochvalou. Hnus, ostuda.

Takže závěrem, nevěřím tomu, že tohle je cesta do extraligy a že budeme úspěšní. To ale neznamená, že se to stát nemůže nebo že přestanu fandit jako doposud. Spousta věcí se mi hodně nelíbí až přímo příčí, ale není to zase takový extrém a dá se přes to přenést. Na stadionu do toho budu pořád dávat všechno, nejsem jako někteří zde, kteří vyhrožovali víkendovou jízdou na kole místo hokeje, protože je tam Stavjaňa. Asi si připadali strašně drsně, jak bojují proti největšímu zlu, které "nový" Motor potkalo a pravděpodobně se jim u toho ještě ztopořil penis.

Tak zase zítra a pokuste se to Kladnu co nejvíc znepříjemnit, včetně urážek, to je úplně fuk. Je to náš soupeř, který brání našemu snu, nikoli váš teplý kamarád.
 
 
PrstPrst | ≡ M ≡
Reagovat
21.11.2017, 22:14
 
Reakce na fanda objektivní: Pockej, to chces rict ze nec...
Ale jó, chodím. I když určitě né tak často jako dřív (rodinný život). Ale zachtělo se mi utratit na hokeji tak o litra víc, tak beru rodinu. :-)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
21.11.2017, 21:52
 
Reakce na MB2013: Pro pobavení doporučuji Chomutovský de...
tvl bezúročně na deset let... to se radnice pomátla ne? ještě by ty splátky mohly bejt každej rok vyšší, než předchozí rok, ať je to úplnej výsměch Smajlík Třeba když bude dluh 100 mega, tak začít tím, že zaplatí ani ne 100 tisíc první rok a pak každej rok dvojnásobek předchozího akorát při inflaci, kterou jde čekat, dostanou tak půlku reálný hodnoty Smajlík
 
 
 
Pro pobavení doporučuji Chomutovský deník: "Jako se někdy stává, že nejmilejší dítko dostane nejvíc sladkostí, hokejoví Piráti sklízejí více výhod". Dle vyjádření náměstka primátora na tom, že dluh rozloží bezúročně na deset let, vlastně vydělají Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 21:34
 
Reakce na Drew: Máš pravdu, je to od nás přímo ďábelskej...
Tim chci říct, že ty to vidíš, ostatně jako vždy, moc černě. Ďábelskej plán je to přece od našeho vedení, jak jim straaaaašně moc pomáháme a taháme je do play off Smajlík Smajlík
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
21.11.2017, 21:30
 
Reakce na -Tom-: 1) za top hráče dostaneš nějakou korunu...
Máš pravdu, je to od nás přímo ďábelskej plán jakej svět neviděl.
 
 
21.11.2017, 21:23
 
Reakce na Paav: Já na tom taky, nic špatnýho nevidím. Je...
Omlouvám se, ale reakce měla být na Drewa.Popletl jsem to.
 
 
 
Reakce na zdcart: Dukla v současné době hraje jinou sou...
Já na tom taky, nic špatnýho nevidím. Jen jsem sem dával odpověď z úst GM Bednaříka na tu otázku proč.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 20:49
 
Reakce na Drew: Varianty 3 a 4 mě napadly hned a pravděp...
1) za top hráče dostaneš nějakou korunu, za hráče na hraně sestavy nikoliv
2) hráče na hraně sestavy do WSM rozhodně nepošleš, jedině zadarmo do druhý ligy, jako například Žáčka, Marka, Prokeše atd. Motor je platí a hrajou jinde. Forma stř.starů je řekl bych i pro klub zajímavá.
3) nějak si protiřečíš, jak už u tvých příspěvků býva zvykem. Povídáš tu pohádky o souhře a o tom jak na tom má bejt Dukla do nejhůř. Tak v tom případě konáme ale zlo a mělo by se ti to líbit ne?Když tam naše hráče necháme sehrát a v tom nejlepším jim je vezme přece.
 
 
julasjulas | České Budějovice
Reagovat
21.11.2017, 20:43
 
Zítra budu mít jednu permice na stání volnou. Za jednu dvanáctku. Jediný problém je v tom, že na zimák dorazím asi pět minut po začátku.
 
 
 
Sestřh : odkaz
 
 
21.11.2017, 20:35
 
Do Jihlavy "posila" z alpský ligy kde si to loni Pepe vodil. Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Dle onlajnů fanoušci Dukly vypískali sv...
Dukle v poslednich zapasech jako by dochazely sily. Postradal jsem u nich tu zarputilost a vuli z drivejsich zapasu. Mozna je to jen docasnej pokles formy... Divaci tam dnes byli opravdu slabi, ale jak by to vypado u nas, kdybysme za 3 zapasy dali 1 gol?
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
21.11.2017, 20:21
 
Reakce na MrPesi: Tak máš několik variant . 1. snaha p...
Varianty 3 a 4 mě napadly hned a pravděpodobně budou i reálné. Že Dukla nemá prachy na hráče je jejich problém a pořád nevidím jediný důvod, proč bychom jim měli pomáhat. Zájem našeho klubu je, aby na tom byla Jihlava co nejhůř a my co nejlíp, jiná varianta snad ani nepřipadá v úvahu. Proto mi nepřijde moudré pouštět své stavební kameny sestavy zrovna jim. A pokud o ně jinde nebyl zájem, tak aspoň zůstanou tady a souhra bude ještě lepší, v tom není jediný problém. Hráče na hraně sestavy můžeme pustit třeba jinam do WSM.

Já být manažer Motoru a přijít mi taková nabídka od Jihlavy, tak se jim vysměju a popřeju jim hodně smůly v hledání hráčů a dubnový sestup. Jen ať nás všichni nesnáší, zatím jsme u ostatních tak maximálně za posránky a za ty hodný. A to je mi krajně nesympatické, každý úspěšný klub v současnosti musí mít spoustu lidí, kteří ho nesnáší, jinak je něco špatně. Jsem zvědav, jestli se to tady někdy změní, ale za Bednaříka to asi nebude.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| posilovací stroje
| matrace
| nábytek
| matrace
| umělý kámen
 
Sociální sítě

Zítra nás čeká utkání proti kladenským Rytířům! #CEBvKLAhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Zítra nás čeká další šlágr, ve kterém se utkáme s kladenskými Rytíři! #CEBvKLA

Zítra nás čeká další těžké utkání! Tentokrát proti Kladnu. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Starši dorost v Rusku - 1. dil youtu.be/nzvxZKnI5Jg?a