PARTNEŘI WEBU
  • Výsledkový servis

    SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
    LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
    SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
    TÝM:všechny BEN CEB HAV JIH KAD KLA LTM MST PRE PRO SLA SUM TRE UNL
    VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
    • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
    • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
    KoloDatumDomácíHostéSkore
     
    52 st 17.2.2016 Č.Budějovice Benátky n/J 1:4
    52 st 17.2.2016 Havířov Jihlava 1:5
    52 st 17.2.2016 Kladno Prostějov 8:7
    52 st 17.2.2016 Přerov Slavia 3:4
    52 st 17.2.2016 Ústí n/L Třebíč 1:0
    52 st 17.2.2016 Šumperk Kadaň 3:0
    52 st 17.2.2016 Litoměřice Most 3:2sn
     
    47 po 15.2.2016 Prostějov Havířov 3:1
     
    51 so 13.2.2016 Slavia Šumperk 4:3
    51 so 13.2.2016 Benátky n/J Kladno 3:2sn
    51 so 13.2.2016 Kadaň Ústí n/L 4:6
    51 so 13.2.2016 Prostějov Přerov 3:2
    51 so 13.2.2016 Jihlava Č.Budějovice 4:2
    51 so 13.2.2016 Most Havířov 4:7
    51 so 13.2.2016 Třebíč Litoměřice 5:3
     
    50 st 10.2.2016 Jihlava Most 1:3
    50 st 10.2.2016 Č.Budějovice Kladno 6:2
    50 st 10.2.2016 Havířov Třebíč 1:2
    50 st 10.2.2016 Šumperk Prostějov 1:2p
    50 st 10.2.2016 Litoměřice Kadaň 3:2sn
    50 st 10.2.2016 Přerov Benátky n/J 5:3
    50 st 10.2.2016 Ústí n/L Slavia 3:4sn
     
    49 po 8.2.2016 Most Č.Budějovice 4:2
    49 po 8.2.2016 Benátky n/J Šumperk 0:3
    49 po 8.2.2016 Třebíč Jihlava 4:2
    49 po 8.2.2016 Prostějov Ústí n/L 5:4p
    49 po 8.2.2016 Kadaň Havířov 3:4
    49 po 8.2.2016 Kladno Přerov 3:4p
    49 po 8.2.2016 Slavia Litoměřice 5:4sn
     
    48 so 6.2.2016 Ústí n/L Benátky n/J 4:0
    48 so 6.2.2016 Litoměřice Prostějov 2:5
    48 so 6.2.2016 Šumperk Kladno 3:5
    48 so 6.2.2016 Havířov Slavia 3:0
    48 so 6.2.2016 Most Třebíč 3:2
    48 so 6.2.2016 Jihlava Kadaň 2:0
    48 so 6.2.2016 Č.Budějovice Přerov 2:4
     
    47 st 3.2.2016 Třebíč Č.Budějovice 4:5
    47 st 3.2.2016 Benátky n/J Litoměřice 3:2sn
    47 st 3.2.2016 Kadaň Most 1:5
    47 st 3.2.2016 Kladno Ústí n/L 2:3p
    47 st 3.2.2016 Slavia Jihlava 1:3
    47 st 3.2.2016 Přerov Šumperk 3:2p
     
    42 ne 31.1.2016 Most Přerov 1:4
     
    46 so 30.1.2016 Č.Budějovice Šumperk 2:0
    46 so 30.1.2016 Ústí n/L Přerov 2:3
    46 so 30.1.2016 Litoměřice Kladno 3:1
    46 so 30.1.2016 Havířov Benátky n/J 1:2sn
    46 so 30.1.2016 Třebíč Kadaň 6:1
    46 so 30.1.2016 Jihlava Prostějov 3:1
    46 so 30.1.2016 Most Slavia 6:5sn
     
    45 st 27.1.2016 Benátky n/J Jihlava 3:2
    45 st 27.1.2016 Slavia Třebíč 4:2
    45 st 27.1.2016 Prostějov Most 2:1
    45 st 27.1.2016 Kladno Havířov 5:2
    45 st 27.1.2016 Kadaň Č.Budějovice 3:4
    45 st 27.1.2016 Šumperk Ústí n/L 3:4sn
    45 st 27.1.2016 Přerov Litoměřice 3:4sn
     
    44 po 25.1.2016 Č.Budějovice Ústí n/L 8:3
    44 po 25.1.2016 Jihlava Kladno 2:4
    44 po 25.1.2016 Most Benátky n/J 1:4
    44 po 25.1.2016 Třebíč Prostějov 1:2
    44 po 25.1.2016 Kadaň Slavia 3:4p
    44 po 25.1.2016 Havířov Přerov 3:4p
    44 po 25.1.2016 Litoměřice Šumperk 2:5
     
    43 so 23.1.2016 Slavia Č.Budějovice 2:0
    43 so 23.1.2016 Kladno Most 3:2
    43 so 23.1.2016 Ústí n/L Litoměřice 3:1
    43 so 23.1.2016 Benátky n/J Třebíč 4:1
    43 so 23.1.2016 Prostějov Kadaň 3:5
    43 so 23.1.2016 Havířov Šumperk 6:5
    43 so 23.1.2016 Přerov Jihlava 2:4
     
    42 st 20.1.2016 Třebíč Kladno 3:2
    42 st 20.1.2016 Jihlava Šumperk 5:1
    42 st 20.1.2016 Č.Budějovice Litoměřice 9:4
    42 st 20.1.2016 Kadaň Benátky n/J 4:2
    42 st 20.1.2016 Havířov Ústí n/L 4:3
    42 st 20.1.2016 Slavia Prostějov 4:5
     
    41 so 16.1.2016 Kladno Kadaň 6:1
    41 so 16.1.2016 Benátky n/J Slavia 3:4
    41 so 16.1.2016 Ústí n/L Jihlava 3:4
    41 so 16.1.2016 Litoměřice Havířov 1:3
    41 so 16.1.2016 Přerov Třebíč 4:2
    41 so 16.1.2016 Šumperk Most 2:3p
    41 so 16.1.2016 Prostějov Č.Budějovice 3:4sn
     
    40 st 13.1.2016 Jihlava Litoměřice 0:1
    40 st 13.1.2016 Most Ústí n/L 3:2sn
    40 st 13.1.2016 Třebíč Šumperk 4:3sn
    40 st 13.1.2016 Kadaň Přerov 3:4p
    40 st 13.1.2016 Slavia Kladno 4:2
    40 st 13.1.2016 Prostějov Benátky n/J 6:2
    40 ne 10.1.2016 Č.Budějovice Havířov 4:2
     
    39 so 9.1.2016 Slavia Přerov 4:3
    39 so 9.1.2016 Benátky n/J Č.Budějovice 4:1
    39 so 9.1.2016 Prostějov Kladno 3:4p
    39 so 9.1.2016 Kadaň Šumperk 3:2p
    39 so 9.1.2016 Most Litoměřice 1:4
    39 so 9.1.2016 Třebíč Ústí n/L 3:1
    39 so 9.1.2016 Jihlava Havířov 2:4
     
    38 st 6.1.2016 Č.Budějovice Jihlava 3:2
    38 st 6.1.2016 Havířov Most 4:1
    38 st 6.1.2016 Kladno Benátky n/J 2:1
    38 st 6.1.2016 Ústí n/L Kadaň 2:0
    38 st 6.1.2016 Šumperk Slavia 1:4
    38 st 6.1.2016 Přerov Prostějov 5:3
    38 st 6.1.2016 Litoměřice Třebíč 4:3p
     
    37 po 4.1.2016 Třebíč Havířov 1:4
    37 po 4.1.2016 Kladno Č.Budějovice 3:0
    37 po 4.1.2016 Slavia Ústí n/L 2:4
    37 po 4.1.2016 Kadaň Litoměřice 3:0
    37 po 4.1.2016 Přerov Benátky n/J 0:1
    37 po 4.1.2016 Most Jihlava 3:2sn
    37 po 4.1.2016 Prostějov Šumperk 3:4sn
     
    36 st 30.12.2015 Č.Budějovice Most 8:2
    36 st 30.12.2015 Jihlava Třebíč 3:2p
    36 st 30.12.2015 Havířov Kadaň 4:0
    36 st 30.12.2015 Šumperk Benátky n/J 2:1p
    36 st 30.12.2015 Přerov Kladno 4:5
    36 st 30.12.2015 Litoměřice Slavia 1:2
     
    35 po 28.12.2015 Třebíč Most 0:5
    35 po 28.12.2015 Slavia Havířov 1:4
    35 po 28.12.2015 Prostějov Litoměřice 5:2
    35 po 28.12.2015 Kladno Šumperk 6:2
    35 po 28.12.2015 Přerov Č.Budějovice 5:3
    35 po 28.12.2015 Kadaň Jihlava 3:2sn
     
    34 út 22.12.2015 Č.Budějovice Třebíč 6:2
    34 út 22.12.2015 Litoměřice Benátky n/J 1:3
    34 út 22.12.2015 Ústí n/L Kladno 6:5
    34 út 22.12.2015 Šumperk Přerov 1:2
     
    35 so 19.12.2015 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
     
    34 pá 18.12.2015 Havířov Prostějov 0:2
    34 st 16.12.2015 Jihlava Slavia 6:5sn
     
    36 út 15.12.2015 Ústí n/L Prostějov 3:4
     
    34 po 14.12.2015 Most Kadaň 3:4
     
    33 so 12.12.2015 Slavia Most 4:1
    33 so 12.12.2015 Kladno Litoměřice 4:7
    33 so 12.12.2015 Benátky n/J Havířov 1:2
    33 so 12.12.2015 Kadaň Třebíč 4:1
    33 so 12.12.2015 Šumperk Č.Budějovice 2:5
    33 so 12.12.2015 Přerov Ústí n/L 4:2
    33 so 12.12.2015 Prostějov Jihlava 6:5
     
    32 st 9.12.2015 Most Prostějov 0:3
    32 st 9.12.2015 Jihlava Benátky n/J 3:1
    32 st 9.12.2015 Třebíč Slavia 1:2
    32 st 9.12.2015 Č.Budějovice Kadaň 4:2
    32 st 9.12.2015 Litoměřice Přerov 3:1
    32 st 9.12.2015 Ústí n/L Šumperk 3:4
    32 st 9.12.2015 Havířov Kladno 5:6
     
    31 po 7.12.2015 Benátky n/J Most 2:4
    31 po 7.12.2015 Kladno Jihlava 5:2
    31 po 7.12.2015 Ústí n/L Č.Budějovice 1:4
    31 po 7.12.2015 Šumperk Litoměřice 0:3
    31 po 7.12.2015 Přerov Havířov 4:1
    31 po 7.12.2015 Prostějov Třebíč 2:3p
    31 po 7.12.2015 Slavia Kadaň 2:3p
     
    30 so 5.12.2015 Třebíč Benátky n/J 1:2sn
    30 so 5.12.2015 Šumperk Havířov 4:2
    30 so 5.12.2015 Litoměřice Ústí n/L 2:6
    30 so 5.12.2015 Č.Budějovice Slavia 4:2
    30 so 5.12.2015 Kadaň Prostějov 3:2sn
    30 so 5.12.2015 Most Kladno 0:3
    30 so 5.12.2015 Jihlava Přerov 3:1
     
    29 st 2.12.2015 Benátky n/J Kadaň 3:4
    29 st 2.12.2015 Prostějov Slavia 3:2
    29 st 2.12.2015 Šumperk Jihlava 6:2
    29 st 2.12.2015 Přerov Most 4:0
    29 st 2.12.2015 Ústí n/L Havířov 5:6
    29 st 2.12.2015 Kladno Třebíč 4:3
    29 st 2.12.2015 Litoměřice Č.Budějovice 2:3sn
     
    28 po 30.11.2015 Jihlava Ústí n/L 4:1
    28 po 30.11.2015 Most Šumperk 3:2
    28 po 30.11.2015 Č.Budějovice Prostějov 4:2
    28 po 30.11.2015 Třebíč Přerov 5:4p
    28 po 30.11.2015 Kadaň Kladno 3:5
    28 po 30.11.2015 Slavia Benátky n/J 3:1
    28 po 30.11.2015 Havířov Litoměřice 3:4
     
    27 so 28.11.2015 Kladno Slavia 3:5
    27 so 28.11.2015 Benátky n/J Prostějov 2:3
    27 so 28.11.2015 Ústí n/L Most 5:1
    27 so 28.11.2015 Litoměřice Jihlava 0:2
    27 so 28.11.2015 Šumperk Třebíč 2:1sn
    27 pá 27.11.2015 Havířov Č.Budějovice 1:3
    27 čt 26.11.2015 Přerov Kadaň 5:3
     
    26 st 25.11.2015 Č.Budějovice Benátky n/J 4:1
    26 st 25.11.2015 Šumperk Kadaň 3:1
    26 st 25.11.2015 Havířov Jihlava 1:4
    26 st 25.11.2015 Kladno Prostějov 5:2
    26 st 25.11.2015 Litoměřice Most 2:0
    26 st 25.11.2015 Ústí n/L Třebíč 5:0
    26 st 25.11.2015 Přerov Slavia 5:2
     
    25 so 21.11.2015 Slavia Šumperk 5:4p
    25 so 21.11.2015 Benátky n/J Kladno 3:6
    25 so 21.11.2015 Kadaň Ústí n/L 4:2
    25 so 21.11.2015 Prostějov Přerov 3:4sn
    25 so 21.11.2015 Třebíč Litoměřice 2:3p
    25 so 21.11.2015 Jihlava Č.Budějovice 4:2
    25 so 21.11.2015 Most Havířov 2:9
     
    24 st 18.11.2015 Havířov Třebíč 2:3
    24 st 18.11.2015 Jihlava Most 2:0
    24 st 18.11.2015 Č.Budějovice Kladno 9:7
    24 st 18.11.2015 Litoměřice Kadaň 2:3p
    24 st 18.11.2015 Ústí n/L Slavia 1:2
    24 st 18.11.2015 Šumperk Prostějov 6:2
    24 út 17.11.2015 Benátky n/J Přerov 3:4
     
    23 po 16.11.2015 Benátky n/J Šumperk 3:0
    23 po 16.11.2015 Třebíč Jihlava 2:3
    23 po 16.11.2015 Most Č.Budějovice 4:2
    23 po 16.11.2015 Kadaň Havířov 2:5
    23 po 16.11.2015 Kladno Přerov 5:3
    23 po 16.11.2015 Slavia Litoměřice 6:2
    23 po 16.11.2015 Prostějov Ústí n/L 3:4sn
     
    22 so 14.11.2015 Č.Budějovice Přerov 1:2
    22 so 14.11.2015 Šumperk Kladno 1:6
    22 so 14.11.2015 Litoměřice Prostějov 5:2
    22 so 14.11.2015 Havířov Slavia 5:3
    22 so 14.11.2015 Ústí n/L Benátky n/J 6:3
    22 so 14.11.2015 Jihlava Kadaň 7:5
    22 so 14.11.2015 Most Třebíč 2:6
     
    21 st 11.11.2015 Třebíč Č.Budějovice 2:3sn
    21 st 11.11.2015 Prostějov Havířov 1:4
    21 st 11.11.2015 Benátky n/J Litoměřice 2:3sn
    21 st 11.11.2015 Kadaň Most 8:2
    21 st 11.11.2015 Šumperk Přerov 2:3
    21 st 11.11.2015 Kladno Ústí n/L 6:2
    21 st 11.11.2015 Slavia Jihlava 1:2
     
    20 po 9.11.2015 Třebíč Kadaň 4:3
    20 po 9.11.2015 Jihlava Prostějov 2:1
    20 po 9.11.2015 Č.Budějovice Šumperk 7:0
    20 po 9.11.2015 Most Slavia 6:7sn
    20 po 9.11.2015 Ústí n/L Přerov 3:1
    20 po 9.11.2015 Havířov Benátky n/J 3:2sn
    20 po 9.11.2015 Litoměřice Kladno 2:1sn
     
    19 so 31.10.2015 Kladno Havířov 5:2
    19 so 31.10.2015 Benátky n/J Jihlava 1:2
    19 so 31.10.2015 Prostějov Most 4:2
    19 so 31.10.2015 Kadaň Č.Budějovice 3:1
    19 so 31.10.2015 Přerov Litoměřice 5:7
    19 so 31.10.2015 Slavia Třebíč 1:2sn
    19 čt 29.10.2015 Ústí n/L Šumperk 4:2
     
    18 st 28.10.2015 Most Benátky n/J 6:3
    18 st 28.10.2015 Jihlava Kladno 4:2
    18 st 28.10.2015 Třebíč Prostějov 4:2
    18 st 28.10.2015 Č.Budějovice Ústí n/L 6:2
    18 st 28.10.2015 Litoměřice Šumperk 5:3
    18 st 28.10.2015 Havířov Přerov 0:3
    18 st 28.10.2015 Kadaň Slavia 1:2p
     
    17 so 24.10.2015 Kladno Most 5:3
    17 so 24.10.2015 Benátky n/J Třebíč 2:4
    17 so 24.10.2015 Ústí n/L Litoměřice 5:3
    17 so 24.10.2015 Šumperk Havířov 5:2
    17 so 24.10.2015 Přerov Jihlava 3:2
    17 so 24.10.2015 Slavia Č.Budějovice 2:4
    17 so 24.10.2015 Prostějov Kadaň 5:2
     
    16 st 21.10.2015 Třebíč Kladno 0:3
    16 st 21.10.2015 Most Přerov 3:2
    16 st 21.10.2015 Jihlava Šumperk 7:3
    16 st 21.10.2015 Havířov Ústí n/L 6:4
    16 st 21.10.2015 Slavia Prostějov 1:2
    16 st 21.10.2015 Kadaň Benátky n/J 4:1
    16 st 21.10.2015 Č.Budějovice Litoměřice 4:3sn
     
    15 so 17.10.2015 Kladno Kadaň 3:5
    15 so 17.10.2015 Ústí n/L Jihlava 3:4
    15 so 17.10.2015 Šumperk Most 2:3
    15 so 17.10.2015 Benátky n/J Slavia 3:1
    15 so 17.10.2015 Přerov Třebíč 2:5
    15 so 17.10.2015 Litoměřice Havířov 4:3sn
    15 so 17.10.2015 Prostějov Č.Budějovice 4:2
     
    14 st 14.10.2015 Most Ústí n/L 5:2
    14 st 14.10.2015 Jihlava Litoměřice 10:1
    14 st 14.10.2015 Třebíč Šumperk 2:3sn
    14 st 14.10.2015 Prostějov Benátky n/J 3:2
    14 st 14.10.2015 Slavia Kladno 2:3sn
    14 út 13.10.2015 Č.Budějovice Havířov 0:5
    14 út 13.10.2015 Kadaň Přerov 5:1
     
    13 po 12.10.2015 Most Litoměřice 2:3
    13 po 12.10.2015 Třebíč Ústí n/L 3:5
    13 po 12.10.2015 Jihlava Havířov 2:0
    13 po 12.10.2015 Benátky n/J Č.Budějovice 5:0
    13 po 12.10.2015 Prostějov Kladno 1:4
    13 po 12.10.2015 Kadaň Šumperk 4:3
    13 po 12.10.2015 Slavia Přerov 2:1
     
    12 so 10.10.2015 Kladno Benátky n/J 7:2
    12 so 10.10.2015 Litoměřice Třebíč 2:4
    12 so 10.10.2015 Havířov Most 4:3
    12 so 10.10.2015 Č.Budějovice Jihlava 4:1
    12 so 10.10.2015 Šumperk Slavia 0:6
    12 so 10.10.2015 Přerov Prostějov 2:3
    12 so 10.10.2015 Ústí n/L Kadaň 6:3
     
    11 st 7.10.2015 Benátky n/J Přerov 5:1
    11 st 7.10.2015 Třebíč Havířov 2:4
    11 st 7.10.2015 Most Jihlava 5:6sn
    11 st 7.10.2015 Kadaň Litoměřice 2:1
    11 st 7.10.2015 Slavia Ústí n/L 7:1
    11 st 7.10.2015 Prostějov Šumperk 3:4p
    11 st 7.10.2015 Kladno Č.Budějovice 3:4p
     
    10 so 3.10.2015 Č.Budějovice Most 3:2
    10 so 3.10.2015 Havířov Kadaň 3:1
    10 so 3.10.2015 Litoměřice Slavia 2:6
    10 so 3.10.2015 Šumperk Benátky n/J 2:6
    10 so 3.10.2015 Přerov Kladno 1:2sn
    10 so 3.10.2015 Ústí n/L Prostějov 2:3sn
    10 so 3.10.2015 Jihlava Třebíč 2:1
     
    9 st 30.9.2015 Benátky n/J Ústí n/L 2:6
    9 st 30.9.2015 Třebíč Most 3:2
    9 st 30.9.2015 Přerov Č.Budějovice 2:0
    9 st 30.9.2015 Kladno Šumperk 3:0
    9 st 30.9.2015 Kadaň Jihlava 3:2
    9 st 30.9.2015 Slavia Havířov 5:1
    9 st 30.9.2015 Prostějov Litoměřice 3:1
     
    8 po 28.9.2015 Přerov Šumperk 3:5
    8 po 28.9.2015 Jihlava Slavia 2:4
    8 po 28.9.2015 Č.Budějovice Třebíč 3:6
    8 po 28.9.2015 Most Kadaň 1:2sn
    8 po 28.9.2015 Litoměřice Benátky n/J 4:2
    8 po 28.9.2015 Ústí n/L Kladno 3:6
    8 po 28.9.2015 Havířov Prostějov 3:1
     
    7 so 26.9.2015 Kladno Litoměřice 4:3sn
    7 so 26.9.2015 Prostějov Jihlava 0:2
    7 so 26.9.2015 Kadaň Třebíč 1:0
    7 so 26.9.2015 Benátky n/J Havířov 4:0
    7 so 26.9.2015 Šumperk Č.Budějovice 1:3
    7 so 26.9.2015 Slavia Most 6:1
    7 pá 25.9.2015 Přerov Ústí n/L 6:4
     
    6 čt 24.9.2015 Šumperk Ústí n/L 2:3
    6 st 23.9.2015 Třebíč Slavia 1:7
    6 st 23.9.2015 Jihlava Benátky n/J 2:4
    6 st 23.9.2015 Č.Budějovice Kadaň 3:2
    6 st 23.9.2015 Most Prostějov 1:2sn
    6 st 23.9.2015 Havířov Kladno 2:1sn
    6 st 23.9.2015 Litoměřice Přerov 7:6
     
    5 so 19.9.2015 Kladno Jihlava 3:1
    5 so 19.9.2015 Přerov Havířov 3:2
    5 so 19.9.2015 Benátky n/J Most 4:2
    5 so 19.9.2015 Šumperk Litoměřice 2:5
    5 so 19.9.2015 Ústí n/L Č.Budějovice 2:3p
    5 so 19.9.2015 Slavia Kadaň 3:2sn
    5 so 19.9.2015 Prostějov Třebíč 4:1
     
    4 st 16.9.2015 Třebíč Benátky n/J 2:1
    4 st 16.9.2015 Most Kladno 4:5
    4 st 16.9.2015 Č.Budějovice Slavia 4:1
    4 st 16.9.2015 Jihlava Přerov 2:3sn
    4 st 16.9.2015 Kadaň Prostějov 7:2
    4 st 16.9.2015 Havířov Šumperk 1:5
    4 st 16.9.2015 Litoměřice Ústí n/L 5:4sn
     
    3 po 14.9.2015 Benátky n/J Kadaň 5:2
    3 po 14.9.2015 Přerov Most 4:1
    3 po 14.9.2015 Šumperk Jihlava 4:5p
    3 po 14.9.2015 Kladno Třebíč 1:2sn
    3 po 14.9.2015 Ústí n/L Havířov 7:4
    3 po 14.9.2015 Prostějov Slavia 2:3sn
    3 po 14.9.2015 Litoměřice Č.Budějovice 5:4sn
     
    2 so 12.9.2015 Kadaň Kladno 4:2
    2 so 12.9.2015 Havířov Litoměřice 6:2
    2 so 12.9.2015 Slavia Benátky n/J 2:0
    2 so 12.9.2015 Jihlava Ústí n/L 4:1
    2 so 12.9.2015 Most Šumperk 8:2
    2 so 12.9.2015 Třebíč Přerov 3:1
    2 čt 10.9.2015 Č.Budějovice Prostějov 7:2
     
    1 st 9.9.2015 Benátky n/J Prostějov 1:0sn
    1 st 9.9.2015 Havířov Č.Budějovice 2:5
    1 st 9.9.2015 Litoměřice Jihlava 1:4
    1 st 9.9.2015 Ústí n/L Most 3:1
    1 st 9.9.2015 Šumperk Třebíč 2:3sn
    1 st 9.9.2015 Přerov Kadaň 3:2
    1 st 9.9.2015 Kladno Slavia 3:2sn

    Četnost výsledků

    výhry domácíchremízyvýhry hostí
    1:02x
    1:0sn1x
    2:09x
    2:17x
    2:1pp1x
    2:1sn3x
    3:06x
    3:119x
    3:217x
    3:2pp3x
    3:2sn11x
    4:04x
    4:114x
    4:224x
    4:37x
    4:3pp1x
    4:3sn4x
    5:02x
    5:15x
    5:211x
    5:310x
    5:4pp3x
    5:4sn3x
    6:13x
    6:210x
    6:33x
    6:42x
    6:53x
    6:5sn2x
    7:01x
    7:11x
    7:23x
    7:31x
    7:41x
    7:51x
    7:61x
    8:23x
    8:31x
    8:71x
    9:41x
    9:71x
    10:11x
    0:12x
    0:23x
    0:36x
    0:52x
    0:61x
    1:211x
    1:2pp2x
    1:2sn7x
    1:36x
    1:412x
    1:53x
    1:61x
    1:71x
    2:39x
    2:3pp7x
    2:3sn9x
    2:412x
    2:57x
    2:65x
    2:91x
    3:412x
    3:4pp7x
    3:4sn7x
    3:57x
    3:63x
    4:54x
    4:5pp1x
    4:62x
    4:72x
    5:62x
    5:6sn1x
    5:71x
    6:7sn1x
     

    Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.