PARTNEŘI WEBU
  • Redakce webu

O provozování webu se stará společnost eSports.cz, která spravuje internetové stránky drtivé většině hokejových klubů. Redaktoři mají tuto práci především jako koníček a často ji berou jako možnost, jak nastartovat svoji novinářskou kariéru. Redaktoři webu hcmotor.cz jsou pravidelně oceňováni na každoročních srazech spolupracovníků firmy a vybraní z nich se účastní velkých mezinárodních akcí reprezentace.

FunkceJménoV redakci od roku
    ŠéfredaktorMiroslav Mayer2007
    RedaktorMatěj Mayer2008
    RedaktorMichal Špírek2008
    RedaktorPavel Kortus ml.2011
    RedaktorMichal Heřman2012
    RedaktorJaroslav Pešek2013
    RedaktorFilip Kortus2014
    Redaktor mládežeKarel Svoboda2015
    Redaktor mládežeMarek Baloun2015
    Redaktorka mládežeDenisa Józsová2015
    Redaktorka mládežeAnežka Vacíková2015

FunkceJménoV redakci od roku
    Video + grafika, statistikMartin Mayer2015
    Fotograf, statistikRobert Straka2003
    FotografPavel Kacerovský

Ocenění:

2003Redakce – 1. místo v kategorii Nejlepší redakce roku; Antonín Vansa – 1. místo v kategorii Redaktor roku
    2004Tomáš Kučera – 1. místo v kategorii Redaktor roku, cena za přínos pro firmu a nejlepší článek (CEB-VSE 4:4: Nečekané z mrtvých vstání)
    2005Tomáš Kučera – uveden do „Síně slávy“; Tomáš Zetek – 2. místo v kategorii Objev roku, 2. místo v kategorii Mládežník roku; Antonín Vansa – 5. místo v kategorii Redaktor roku
    2006Roman Šperňák – 1. místo v kategorii Mládežník roku; Tomáš Zetek – cena za přínos pro firmu
    2007Redakce – 1. místo v kategorii Nejlepší redakce roku, 1. místo v kategorii Skokan roku; Radek Papáček – 1. místo v kategorii Mládežník roku, 3. místo v kategorii Objev roku; Tomáš Zetek – 2. místo v kategorii Nejlepší redaktor, 2. místo v kategorii Nejlepší on-line přenosy
    2008Redakce – 2. místo v kategorii Nejlepší redakce roku; Tomáš Zetek – 1. místo v kategorii Nejlepší redaktor roku; Miroslav Mayer – 3. místo v kategorii Mládežník roku
    2009Miroslav Mayer – 1. místo v kategorii Mládežník roku
    2010Miroslav Mayer – 2. místo v kategorii Mládežník roku
    2012Pavel Kortus – 5. místo v kategorii Nováček roku
    2013Redakce – 2. místo v kategorii Skokan roku; Michal Špírek a Michal Heřman – cena za nejlepší článek (Tak určitě, jdeme zápas od zápasu aneb souboje hokejistů s rozhovory)
    2015Redakce – 3. místo v kategorii Skokan roku; Tomáš Kučera – cena za nejlepší článek (Nový objev: V Československu chytal brankář s maskou dřív než v NHL!)

Redaktoři na reprezentačních akcích:

2007Tomáš Zetek – Mistrovství světa (Moskva, Rusko)
    2008Tomáš Zetek – Mistrovství světa (Quebec, Kanada)
    2010Michal Heřman – Euro Hockey Tour (Stockholm, Švédsko)
    2011Roman Šperňák – Mistrovství světa žen (Caen, Francie)
    2012Miroslav Mayer – Mistrovství světa juniorů (Edmonton/Calgary, Kanada)
    2013Michal Špírek – Euro Hockey Tour (Helsinky, Finsko)
    2014Lukáš Dvořák – Euro Hockey Tour (Stockholm, Švédsko)
    2015Matěj Mayer – Mistrovství světa žen (Rouen, Francie), statistik na Mistrovství světa (Praha, Česká republika); Jaroslav Pešek – statistik na Mistrovství světa (Ostrava, Česká republika)
    2016Matěj Mayer – Mistrovství světa (Petrohrad/Moskva, Rusko); Miroslav Mayer a Tomáš Kučera – Světový pohár (Toronto, Kanada); Pavel Kortus – Euro Hockey Tour (Helsinky, Finsko); Filip Kortus – Euro Hockey Tour (Finsko, Rusko)