PARTNEŘI WEBU
  • Vstupenky

Ceny vstupenek na základní část 2016-17

Kategorie / Typ1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kategorie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
    Základní cena140 Kč120 Kč100 Kč80 Kčpermanentní karty
    Děti do 130 cm / 6 letzdarma (bez nároku na sedadlo)

Ceny vstupenek na play-off 2017

Základní cena220 Kč200 Kč180 Kč160 Kčpermanentní karty
    Děti do 130 cm / 6 letstejné ceny jako dospělí

Na vyřazovací část nemají vstup zdarma děti do 130 cm a 6 let jako v základní části. Je to z důvodu výrazně naplněného hlediště, kdy v případě účasti dalších několika stovek dětí by byla ohrožena (nejen) jejich bezpečnost.

Ceny vstupenek na případnou baráž 2017

Základní cena250 Kč230 Kč210 Kč190 Kčpermanentní karty
    Děti do 130 cm / 6 letstejné ceny jako dospělí

Na baráž nemají vstup zdarma děti do 130 cm a 6 let jako v základní části. Je to z důvodu výrazně naplněného hlediště, kdy v případě účasti dalších několika stovek dětí by byla ohrožena (nejen) jejich bezpečnost.

Přejděte na více informací o permanentních kartách na hokejovou sezonu 2016-17.

Rozdělení kategorií vstupenek a permanentekSektory
    1. kategoriedlouhé strany (sezení)A2, A3, A4, C3, C4, C5
    2. kategorierohové sektory (sezení)A5, A6, B2, B4, B5, C1, C2, C6, C7, D1
     rohový sektor (sezení) - hosté
    A1
    3. kategoriesektory za brankami (sezení/stání)B3, D2 / D3, D4
    4. kategoriestáníD5
    Fanklubsektory za brankou (stání/sezení)D3, D4

• Prodej vstupenek na domácí utkání ČEZ Motor probíhá vždy v den utkání od 13 hodin.
    • Prodej vstupenek probíhá i internetovou rezervací - Bližší podrobnosti nalezenete zde.
    • Prodej vybraných vstupenek probíhá v době otvírací doby i ve fanshopu.
    • Informace o permanentních vstupenkách naleznete zde.

Prodej vstupenek na pokladnách Budvar Arény

Pokladna č. 1sektory A + B
    Pokladna č. 2sektory C1 až C3
    Pokladna č. 3sektory C4 až C6
    Pokladna č. 4sektor C7, sektory D a místa k stání

Bližší informace ke vstupenkám lze získat na telefonu +420 606 877 674 nebo na e-mailové na adrese klub@hcmotor.cz.

Držitelé průkazů ZTP/P - pouze vozíčkáři, mají na utkání 1. ligy hraná v Budvar Aréně, vyhrazen volný vstup s kapacitou 20 míst a dostávají vystavené speciální karty. Návštěvu zápasu organizované skupiny je nutné nahlásit nejpozději tři dny před začátkem utkání.

• na hromadné zakoupení vstupenek se slevy neposkytují
    • děti a studenti nemají nárok na slevu na jednorázovém vstupném
    • při koupi vstupenek nelze použít platební karty
    • rezervace vstupenek je možná pouze po internetu