Diskusní fórum
Vím, že ze zápasu bude i sestřih, ale to už s tou hudbou v pozadí místo randálu v hale není ono. Díky za odpověď.
Teď jenom doufám, že se dá do pořádku Květoň, Kolmann, Kříž a Žálčík. Byly by to obrovské ztráty.
Problém s Přerovem tkví v tom, že dneska hráli hokej. Dlužno dodat, že docela dobrej hokej. Když se chovasjí na ledě civilizovaně, je to slušnej mačaft.
Bláha dneska měl jít pod deku po první třetině a nemusel jsme prohrát vsazených 20 kaček na jedičku.
my to zazili poprve za x let tak i trener , ktery to vede prvni rok. Proste zvolili takovou taktiku , ale to neznamena , ze neumime hrat hokej prece. Vzdy to jsou sachy a my je hrali blbe
podle mne
. Přerov hrál dnes dobře a my ne až tak dobře, chyby v obraně byly strašidelný (možná chtěl Bohuna aby byl ten zápas dramatičtější). Měl jsem trochu strach, že jestli dnes prohrajeme, bude to v dalších zápasech hodně těžký. Jak jsme měli v 2. zápase smůlu, tak dnes štěstí. Nic jinýho jsme dnes navíc oproti Přerovu neměli. Doufám, že se dají všichni zranění dohromady, hlavně Kolmann a Kříž do obrany.
No a naší kluci asi jen "Na ledě bojovnost v hledišti chorály....." Takhle se bojuje v play off - do poslední vteřiny a díky za spontální nasazení Kváči. Kvalitní manšaft má vždycky eso v rukávu. =M= olé
S odstupem několika hodin musím uznat, že dnes Přerov hodně překvapil. Čekali jsme zakopaní s plnou polní a oni přijeli hbití hoši na ponících. Po tak vyhroceným víkendu dnes hodně kvalitní a důstojné vyvrcholení série.
A ještě si drobně dovolím nesouhlasit s Jirkou50F - podle mě Klimeš dneska v nájezdech neselhal. Naši kluci ty nájezdy jednoduše provedli fantasticky, to podle mě nešlo chytat.
Na druhou stranu, kvalita byla i u přerovských nájezdů. I když je Blažena neumí, tentokrát toho moc dělat nemohl a zejména Dostálkova koupačka byla hodna potlesku (byť v tu chvíli spíše infarktu)
budu strucny a poslu zase POUZE svuj nazor, pac mam o "krouzek"(o kolečko víc, né kroužek jako kroužek pz. autora) vic, ....
.. "los gaučos" ... v C5 jsme se snazili s klukama . trochu se to povedlo.... ale cela arena je lepsi... kazdopadne dekuji Quakovi z druhe strany za podporu!
... ale k veci: Chtel bych dneska podekovat Zubrum, ze hrali opravdu hokej z plneho hrdla... hrali ho proste ze vsech sil a bojovali za svuj Prerov a za to je velmi cenim... Nasledne bych chtel moc podekovat nasim klukum, ktery to nezabalili ani za jednoho neprizniveho stavu co dneska v BA panoval a furt se rvali za motor!... nadhernej zapas!
Dalsi "vede" kterou cchci rict... kdyby Prerov hral hokej kazdej zapas jako ten dnesni a nehralo to "rezani" jak bylo zminovano i z jejich strany, tak si myslim ze je to v tuto chvili 3:3! :( a jedeme do Prerova jeste jednou!
= = = Zase na druhou stranu mozna by nebyla sila = fyzicka ale to nemuzeme vedet!
Tohle je MoooToooR!!!! Hoši Děkujem!
Karma je svině
Ještě, že měli kluci v nájezdech nervy někde jinde než my na tribunách
Těch pár volných dní se bude moc hodit. Díky za postup
A nejsmutnější na tom je, že vy upřímně věříte tomu, že je všechno v pořádku a že je to dobrý, takhle jako o tu extraligu bojovat. Leč ta úroveň předváděné hry je slabší, když vám přestanou v případné baráži (kdyby náhodou) pískat prouhatci každej zápas 2-3 přesilovky 5 na 3 (když je to zrovna potřeba), extraligový mančafty, i ty v hnoji se topící Vary a Koněpůle, vás smáznou rozdílem třídy.
Toť vše, se*u na vás, jdu domů - mňau
Rovněž sympatické vyjádření jejich trenéra trochu napravuje celkově pokažený dojem
Myslím si, že kdyby se Přerov prezentoval celou sérii hokejem jako dneska, určitě neurve pouze jednu výhru.
Velká poklona fans Přerova (těm normálním co sem na forum nechodili brečet a nelili jen tak pro nic za nic pivo z balkonu do kotle hostí) Dalo se s nima v Přerově normálně mluvit, zastavovali nás na ulici a zdravě popichovali. "Zdravíme Přerov" mělo dneska skutečně odpodstatnění.
Doufám, že na semi budou zdravý Kříž s Kollmanem. Dívat se na Bohunu je při vší úctě k němu infarktová záležitost (na Zíbáka si už zvykám...).
Těším se (doufám) na Slávku.
Přerov dneska hrál opravdu hokej, palec nahoru. Několikrát zaslouženě vedli po pěkných akcích i parádních trefách. Tu jednu tyčku/břevno slyším ještě teď. Ještě, že s tímhle hokejem ze základní části přišli až teď. Zřejmě angažovali toho Rosola na konzultace, ale naštěstí pozdě
Docela rad bych si,po opadnutí emocí,přečetl zhodnocení série od přerovského trenéra. Kdyby hráli jak dneska,slo by to u nas podobně jako na Kladně. Zpětně musí tu "svoji tvrdou hru" vidět jako chybnou taktiku.
Jinak uz nikdy nechci zažít u hokeje to co při vyrovnání na 5:5
A v neposlední řadě klobouk dolů před dnešním Přerovem. A zároveň
za hodnocení jejich trenéra po zápase. Takhle to má vypadat po sérii - bez emocí. (P.S. nasazení Kváči na třetí nájezd ukázalo, že i trenéři mají koule a nejenom hráči :D)
Pokud si Přerov z dneška vezme poučení pro další PO, fakt je nikomu nebudu pak závidět. Ukázali, že nakonec ten zvláštní element bude pan Goiš a když ten neprovokuje a nehraje "tvrdě", tak Přerov umí hrát hokej. A opravdu nás místy dost drtil. Teď už jen orazit a počkat na koho narazíme dál, ale hlavně nadále s pokorou, pánové! Ať už jdeme v semi na kohokoli !
Gratulace a podekovani klukum, bojovali, makali, neni moc co vytknout
jen ta naše obrana je opravdu dost hrozná a těch přečíslení dneska bylo až moc.
Obrovská gratulace Motoru postupu a velká gratulace Zubrům, že dnes hráli to co v základní části a to hru zvanou hokej. Kdyby to hráli celé PO, nevím, nevím...
V neposlední řadě gratuluji všem co přežili všechny infarkty a věřím, že kardiaků dnes přibylo...
Hoši děkujem!
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.



















zbyna-ck: Ondra byl na zemi už když byl puk za bránou, takže nešel na zem v reakci na tu střelu.
Vystřídání gólmanů na nájezdy mělo bejt asi od začátku, ale všech šest jich bylo odjetejch přepychově, což mi při tom tlaku na hráče moc hlava nebere
tveety: Pěkně jsi zkomolil Kolmanna
Kohy, příště si musíš dát větší řízek, tohle už nikdy!
Pinqíne, děkujeme za zájem a zvýšení sledovanosti streamu. Sponzoři budou nadšení. Je s podivem, že fans soupeře přišli sportovně pogratulovat, hráči si taky podali ruce a vše dobré, jen ty si musel zajít a opět se tady nekonečně ztrapnit. Ty, fanoušek jinýho týmu z jiný ligy. Až mi přijde, že je pro tebe horší představa naší výhry, než vaší prohry.