Diskusní fórum
MrPesi | České Budějovice
Reagovat
Co na tom, že má Brno víc cizinců než my a my máme v kádru 15 čistých Jihočechů
No, naši odchovanci teď v jeho uvažování asi mají právoplatně hrát pod Bílou věží...
Tak at to vydrzi.
(ba i v současném Motoru, byť ne jako hráči, působící), potkával po domácím i venkovním utkání v restauraci Na Šumavě ještě v 8 hodin ráno. A jak jim to náramně šlo!!!!
- 3. místo v extralize, 4. místo v extralize...
ale v jedny veci fakt drzim palce a to je to privedeni novyho centra. To muze byt klicovej moment v sezone.
Odpověď na Straku je i zde:
Hráčům jsme před sezónou zdůrazňovali, že pokud chtějí mít extraligové ambice, musí začít extraligově myslet a chovat se. Pokud tým sledujete, brzy poznáte, který hráč to „dává".
A každej trenér ať klukovi řekne, že ten papír má fotr doma podepsat a uvidíme, jestli se daj valný hromady dělat ušlechtile usnášeníschopný.
odkaz
MarekŠ: To, že to je problém se ví mnohem, mnohem dýl. Samozřejmě "štulec" od NSS by mohl leccos rozhýbat, ale výkonná moc na tenhle štulec prostě nereagovala. Ono, kdo by se tím zabýval, když se jedná o pár set lidí, že jo..
Asi všichni cítíme, že hráči jsou víc zaměstnanci než OSVČ, na druhou stranu NSS má pravdu v tom, že není jednoduchý říct, vy jste zaměstnanci bez dalšího zrovna u profesionálních sportovců (zmíněnej bordel v přestupech je jenom jednou z mnoha problematickejch otázek..).
Pokud se skutečně připravuje zákon o sportu, je to dobře
O tom, že se sebere hlasovací právo členům spolku nebyla při jednáních ani zmínka a to se v návrhu objevilo až ve chvíli, kdy od právníka Pařízka, bratra poradce Pařizka, dorazil na klub tento nový návrh stanov.
Podle současných platných stanov mělo být také v pozvánce napsáno místo s materiály, kde bych se mohl blíže seznámit s těmito podklady. Očekávám, že pan Ryba na Tvé upozornění nyní nějaký elaborát dává dohromady a jsem připraven si ho přečíst předpokládám na webu a to celé 4 dny před konáním řádné VH.
Co Rybovi bránilo dát každýmu dítěti do kabiny na lavici papír s textem: Mámo, táto, dostav se na VH, bude se projednávat důležitá věc, chceme udělat VH víc usnášeníschopnou a rodiče tvoří 90% hlasujícího kvóra.
Ne, nic takovýho totiž nebylo ani v plánu... Utajit a zavřít hubu. To byl plán!
Zároveň se jedná o polopravdu, protože následná VH už je usnášeníschopná, což se přesně projeví na přístích dvou valných hromadách a to vás upozorňuji, že nejsem jasnovidec.
Jsem tedy nadále zvědav na opravdový argument pana Ryby s odůvodněním návrhu bratrů Pařízků.
Pokud tomu tak je, tak s motivací těch změn problém nemám. Domnívám se ale, že by to šlo vyřešit i jinak.
2 Tveety
Zajímavé.
Co mne ale zaráží ze všeho nejvíc, že to rozhodnutí NSS se datuje do roku 2011, nyní je rok 2016 a stále v tom není jasno. To znamená, že za 5 let v tomhle odpovědný úřad, zřejmě tedy MŠMT, neudělal jasno. Aniž bych se chtěl dotknout cti úředníků, tak rychlost jejich práce je skutečně někdy "obdivuhodná".
Výkal jako Pařízek ovšem v klubu vůbec nemá co pohledávat a je ostuda, že v něm působí. Do Tábora s ním!
A když už jsme u toho - dle článku 16, bod 3, odstavec f) platných stanov, musí pozvánka na VH obsahovat i místo, kde se člen spolku může seznámit s podklady k jednotlivým záležitostem programu valné hromady, pokud nejsou přiloženy k pozvánce.
Návrh nových stanov dle mého takovou záležitostí je a tak by jejich text, či odkaz na ně, měl být součástí pozvánky. To že byl uveden pouze v samostatném článku není v souladu s platným zněním stanov. Dále je v programu bod Návrh nových stanov. Předpokládám, že se ale nejedná jen o nějaké nezávazné seznámení s návrhem, ale že budou nové stanovy předloženy ke schválení hlasováním. Vidím v tom určitý rozdíl a bylo by lepší to formulovat přesněji.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.













