Diskusní fórum
Pudingo78
Reagovat
Uvidime po nedeli, snad ve vitkach aspon jednou vyhrajou i kdyz to na tom letisti bude tezky.
Uvidime po nedeli, snad ve vitkach aspon jednou vyhrajou i kdyz to na tom letisti bude tezky.
Jo a Malík? To je
Snad to kluci jeste otoci.
Včerejší zápas, 2. třetina, čas 11:05 - ať mi nikdo neříká, že tohle není kopnutí bruslí...byť by to chtělo záběr z kamery nad brankou.
! Malinkým negativem byla koncovka, protože z toho tlaku už jsme měli po dvou třetinách vést minimálně o čtyři góly... A taky mně trochu vadily zkraje zápasu ty nebezpečné výpady útočníků Vítkovic, kteří procházeli středem naprosto jednoduše a naši obránci jim hrozně ustupovali - naštěstí se to časem zlepšilo a jak už jsem řekl, výborný zážitek! Jo a samozřejmě nesmím zapomenout na Kantora - vytáhnul minimálně tři skvělý zákroky a to bylo, myslím, za stavu 2:0, což bylo moc důležitý. Za mě jednoznačně
. Doufám, že dnes nebude obraz hry jiný...
Tohle jsem nečekal! Na ledě byl jenom jedem tým.
Úspěch je týmovou záležitostí a lépe mu jít naproti nejde. Draslík naordinoval správný kapičky a konečně meducína zabrala a přinesla to správný vovoce
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.














