Dejvas:Ne tvůj příspěvek nikoho nebude unavovat.Tvé postřehy sou opravdu zajímavé a přiznám se,že při hře to člověk vůbec

Reagovat
15.02.2007, 13:47

dajvas: Nuda :-)

Ježiš, samozřejmě ten smajlík měl bejt se smíchem, ne zamračenej, přece nejsem perverz Smajlík

Celý dopoledne jsem byl ve městě a až teď jsem se připojil a koukám na ranní diskuzi o buly i o hodnocení pana Říhy. Včera jsem počítal střely i buly a tady jsou postřehy:

Střely na branku v jednotlivých třetinách: 11:11, 8:12, 10:1 (z toho Šimánek 4!). Takže argument pana Říhy o aktivitě platí jen pro druhou třetinu, kdy Pardubice hrály opravdu hodně aktivně. A připomínám, že se jedná jen o střely na branku.

No a k těm buly, když jsem to včera večer počítal, tak jsem se opět nestačil divit, jak je ten hokej taktická věc, protože spoustu věcí během zápasu nepostřehnu. Tak například od druhé třetiny se poměrně ustálily dvojičky na buly - Hübl chodil hlavně na Hlinku, Stantien na Puchera. A tady jsou čísla.

Šimánek - 1 tř. 3/3, 2.tř. 4/5 (jediné prohrál s Cetkovským), 3.tř. 1/1

Hübl - 1. tř. 1/3, 2.tř. 6/11, 3. tř. 4/11

Stantien - 1. tř. 2/5, 2.tř. 6/9, 3.tř. 9/14

No a ještě kdo s kým byl (samozřejmě je myšleno buly):

Šimánek - Pucher 5x, Pivko, Rolinek, Hlinka a Cetkovský 1x

Hübl - Hlinka 17x, Rolinek a Cetkovský 3x, Pucher 2x, Ondřej 1x

Stantien - Pucher 12x, Cetkovský 6x, Rolinek 4x, Hlinka 3x, Koukal, Pivko a Ondřej 1x.

Stantien byl proti Cetkovskému hlavně v první třetině a moc se mu nedařilo, proto od druhé třetiny ho Jandač posílal proti jiným a ve třetí třetině už skoro jenom chodil proti Pucherovi.

Je vidět, že na play-off už trénují nejen hráči, ale i trenéři :-) A omlouvám se za delší a možná ne moc záživnej příspěvek.

15.02.2007, 13:27

Zdar nevite nekdo proc vcera nehral Kutli?

Papo: Vůbec nemáš zač, rád jsem pomohl. Hlavně že jste dobře dojeli domů. Bod by vám včera určitě slyšel...

Prstiku, já prosím o poslání tý vlajky taky ... :-)

DejvasPosmyk - Arsenal | PODME VSICHNI MOTOR
Reagovat
15.02.2007, 13:23

teeda, dobrý rachot :-) jeste k tomu vymyslet nejaky pokrik. Jake jsou rozmery?

Reagovat

presne tak,dohrano vcera NEBYLO! O to vetsi skoda, ze se k tem zapasum uz nevrati, v sobotu pobezi uz jen patecni sestrih. Docela bych rad videl i ostatni stadaky Smajlík

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

DNES HRAJEME VENKU! | Dnes nás čeká první venkovní zápas a to rovnou proti úřadujícímu mistrovi ??! Držte nám palce ??.

Zatímco rychle mizí vstupenky na nedělní domácí duel s Pardubicemi, čeká na Banes Motor páteční těžká šichta na ledě třineckých...

41. narozeniny dnes slaví Lukáš Pech! Přejeme všechno nejlepší ????!

Banes Motor České Budějovice aktualizoval(a) úvodní fotku.