Banes Motor České Budějovice
14.05.2024, Tisková zpráva

Permanentky na sezonu 2024-25 v prodeji!

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Loňská sezona znamenala pro Banes Motor České Budějovice obrovský nejen sportovní posun dopředu, to je velmi dobrá zpráva. Aby stejný trend mohl pokračovat i přesto, že náklady týkající se nájmů, energií, sportovního vybavení a zejména inflace v uplynulých dobách výrazně vzrostly, není jiná možnost, než poněkud zvýšit cenu vstupenek, včetně těch permanentních. "Navýšení cen je platné pro nejbližší dvě sezony. Protože ale v příštím roce hrozí, že budeme muset odehrát některé zápasy kvůli světovému šampionátu žen mimo Budvar arénu, rozhodli jsme se cenu permanentek pro následující ročník o něco snížit," vysvětlil změnu generální manažer Stanislav Bednařík. Největší výhody permanentek jsou ale trvalé - veškeré play-off hrané v Budvar aréně zůstává v ceně permanentky, zůstává i mnohem nižší cena na jedno utkání než při koupi lístků, zachovány jsou velké slevy pro věrné permanentkáře a více zvýhodněna bude možnost své místo uvolnit či přeposlat v motorácké aplikaci v případě, že držitel permanentky nemůže na hokej dorazit. Pokud některý z fanoušků v minulé sezoně kupoval lístek na každé utkání, včetně play-off, zaplatil celkem víc než 10 000 korun, a to ještě musel kupovat v předprodeji. Cena permanentky pro následující ročník je tak stále znatelně levnější než tato možnost. A to může být zápasů ještě více. I nadále pak zůstává možnost získat ještě lepší servis, protože členové KLUBU 1928 mohou počítat nejen s přednostním občerstvením v ceně permanentky, ale i dresem dle přání a širokou škálou možností navštěvovat rozličné klubové akce.

Prodej permanentek on-line, od 15. července i napřímo

Stávajícím permanentkářům jako obvykle stačí zadat do on-line prodejního systému číslo permanentky ze sezony 2023-24, zaplatit a okamžitě dostanou do mailu voucher, který už sám o sobě může sloužit jako permanentka. Tu novou plastovou si můžete nechat v systému poslat poštou, případně bude od 15. července k vyzvednutí na sekretariátu klubu. Své místo mají všichni stávající permanentkáři rezervované do 12. srpna. Vše lze pohodlně vyřídit ZDE

Všichni noví permanentkáři si mohou vybírat ze zbylých volných míst. Prodloužit permanentku on-line si však mohou jen ti, kteří ji měli zakoupenu jako fyzické osoby, nikoli jako osoby právnické. Takoví musí poslat objednávku na klub@hcmotor.cz, případně musí přijít s objednávkou na sekretariát. Tam bude probíhat i přímý prodej, ale to až od 15. července 2024.

Jak být klubu ještě blíž?

Už několikátou sezonu nabízíme členství v prémiovém Klubu 1928. Za 16 000 korun můžete získat nejen vstup na všechny zápasy všech fází soutěže, včetně přátelských, k tomu dostanete i občerstvení v každém zápase, k tomu nový dres Motoru a kromě toho i pozvánky na veškeré klubové akce jako například týmové divadlo, kino, rozlučka s hráči atp.

Mobilní aplikace vylepšuje permanentky

Už několik sezon je k dispozici aplikace Motor České Budějovice pro iPhony i telefony se systémem Android. Díky ní nemusíte mít u sebe svou plastovou permanentku, stačí ukazovat jen QR kód v aplikaci mobilu a jdete do haly. Rychlé, praktické a výhodné. Svou permanentku totiž v aplikaci můžete i přeposlat kamarádovi, případně můžete své místo uvolnit zpět do prodeje, za což po jejich prodeji dostanete do aplikace body, které lze proměnit za občerstvení, lístky či gratulace na kostce.

Kolize s MS žen

V roce 2025 se v Českých Budějovicích odehraje světový šampionát v hokeji žen. Kvůli této mezinárodní události se teoreticky může stát, že Motor bude muset sehrát některé zápasy mimo Budvar arénu. Konkrétně se to může týkat semifinálových duelů číslo 5, 6 a 7 a případných finálových zápasů 1 a 2, které tak nejsou zahrnuty v ceně permanentky. "Společně s městem a krajem už jednáme o případných alternativách pro tuto výjimečnou situaci. Každopádně chápeme, že pro fanoušky to může znamenat jisté omezení, proto jsme se rozhodli snížit cenu permanentek pro následující ročník oproti původně plánovanému navýšení. Zároveň by ale permanentkáři i pro jakékoli domácí utkání na jiném stadionu měli zajištěné přednostní právo nákupu. Věřím, že tenhle vstřícný krok týkající se jedné výjimečné sezony všichni fandové pochopí," osvětlil detaily specifické situace generální manažer.

Permanentky na kompletní sezonu 2024-25

Permanentní karta je platná pro všechny domácí zápasy v základní části Tipsport extraligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play-off hrané v Budvar aréně.

Kategorie      Základní cena    Dosavadní permanentkář
Klub 1928      16000 Kč          -
I. kategorie     9500 Kč       7900 Kč
II. kategorie     8300 Kč       6900 Kč
Stání         5300 Kč       4300 Kč
Fanklub           -       3600 Kč

Permanentky na kompletní sezonu 2025-26

Permanentní karta je platná pro všechny domácí zápasy v základní části Tipsport extraligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play-off.

Kategorie      Základní cena    Dosavadní permanentkář
Klub 1928      17000 Kč          -
I. kategorie     10000 Kč       8400 Kč
II. kategorie     8800 Kč       7400 Kč
Stání         5800 Kč       4800 Kč
Fanklub           -       4100 Kč

Výhoda zakoupení permanentky bude ještě větší při zvážení ceny vstupenek, které také jako obvykle zveřejňujeme už na začátku sezony, aby si každý mohl zvolit nejvhodnější způsob, jak chodit na Motor podle svých možností.

Ceny vstupenek na základní část sezon 2024-25 a 2025-26

Kategorie      Základní cena
I. kategorie     350 Kč
II. kategorie    310 Kč
Stání        260 Kč

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 30 Kč.

Ceny vstupenek na případné předkolo play-off 2025 a 2026

Kategorie      Základní cena
I. kategorie     440 Kč
II. kategorie    420 Kč
Stání        380 Kč

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 40 Kč.

Ceny vstupenek na případné čtvrtfinále play-off 2025 a 2026

Kategorie      Základní cena
I. kategorie     550 Kč
II. kategorie    530 Kč
Stání        460 Kč

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 40 Kč.

Ceny vstupenek na případné semifinále play-off 2025 a 2026 v Budvar aréně

Kategorie      Základní cena
I. kategorie     610 Kč
II. kategorie    590 Kč
Stání        510 Kč

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 40 Kč.

Ceny vstupenek na případné finále play-off 2025 a 2026 v Budvar aréně

Kategorie      Základní cena
I. kategorie     860 Kč
II. kategorie    840 Kč
Stání        610 Kč

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 40 Kč.

Rozdělení kategorií vstupenek a permanentek

Kategorie      Sektory
I. kategorie     A2, A3, A4, C3, C4, C5
II. kategorie    A5, A6, B2, B3, B4, B5, C1, C2, C6, C7, D1, D2, D3, D4
Stání        D5
 • Děti do 130 centimetrů a do 6 let věku mají vstup na zápasy základní části zdarma bez nároku na konkrétní místo! Neplatí to ale pro utkání play-off!
 • Při nákupu permanentky na sekretariátu nelze použít platební kartu!
 • V případě jakýchkoliv dotazů na permanentní vstupenky vám je rádi zodpovíme na e-mailu klub@hcmotor.cz nebo na telefonu +420 606 877 674, p. Firman. Pokud máte problémy s permanentkami zakoupenými on-line, pište na e-mail info@enigoo.cz nebo volejte na telefon 461 049 232.
 • Sociální sítě

  Ondřej Kovařčík, velká útočná předsezónní posila Motoru, už po operaci pilně trénuje. ''Volna jsem si užil až až, takže teď si...

  V loňském retro zápase jsme vzpomněli na tým, který vyhrál v roce 1988 základní část nejvyšší soutěže. Tehdy nemohl jeden z jeho...

  Jako další vyplnil náš dotazník Daniel Bukač. Jste také fanouškem seriálu Gangy z Birminghamu? ;)

  50. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický brankář Andrej Mezin. V A týmu chytal v sezoně 2003-04 19 zápasů, celkem...