ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
30.04.2018, Filip Kortus

Hokejový kemp Motorácký víkend 2018

V předposledním dubnovém víkendu se v Českých Budějovicích konal hokejový kemp pro ročníky 2010 a 2011.

Hokejový kemp pořádal HC Motor České Budějovice pro hráče a hráčky ročníku 2010 a 2011 ve víkendovém termínu 21.– 22. dubna. Kempu se zúčastnilo celkem 34 dětí. Pro děti byl připraven na závěr sezóny pestrý program se závěrečným koupáním v bazénu.

Sobotní dopoledne zdokonalovaly děti své dovednosti na ledě s pokračováním na suchu. Odpoledne se navázalo na trénink dovedností obratnostními dráhami se zakončením na brankáře. Sobotní den zakončily kompenzační cvičení, aby se u dětí předešlo přetížení z náročného víkendového programu.

V neděli dopoledne byly děti rozděleny do trojic a celý trénink proběhl v duchu herního myšlení. Po ledě následovaly opičí dráhy a úpolové hry v nedaleké sportovní hale a její blízkosti. Nedělní odpoledne a celý kemp jsme zakončili mokrým řáděním na plaveckém bazénu, kde si každý přišel na své. Kemp byl zakončen v prostorách zimního stadionu, kde děti dostaly za své výkony náležitou odměnu ve formě diplomu za účast na kempu a plnohodnotné ceny od firmy Bauer, které tímto patří poděkování. Dále bychom rádi poděkovali firmám Madeta, Rej a Fontea za celodenní přísun energie dětem. Závěrem hlavní trenér kempu Čelikovský poděkoval dětem za jejich výkony a trenérům v čele s organizačním týmem paní Bartošové za jejich profesionální přístup. Těšíme se na další kemp.

Sociální sítě

Velké množství zástupců měl Motor na včerejším běhu Jihočeských nadějí! ?? Na start se postavili i nejvyšší představitelé klubu....

40. narozeniny slaví bývalý obránce Petr Gřegořek. V ČB 7 sezon, 341 zápasů, 42 gólů a 117 bodů. Člen postupového týmu 2005 a...

Motorácká letní příprava pro příští sezónu již odstartovala. O své dojmy z ní se s námi podělil Jan Strmeň!...

Václav Prospal už se naplno chopil otěží v Motoru. Jeho realizační tým je kompletní! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…