ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
21.06.2012, HC MOUNTFIELD a.s.

Pomoc Romanu Bernatovi

Č. B u d ě j o v i c e - Jak sdělil předseda představenstva HC Mountfield a.s. a generální manažer Ing. Zdeněk Blažek, tak po splnění všech administrativních náležitostí vytvoří HC Mountfield konto na pomoc Romanu Bernatovi. Osmnáctiletý hokejista se během tréninku nešťastně srazil s nákladním automobilem a způsobil si vážné zranění. V důsledku tohoto zranění mu lékaři museli amputovat dolní končetinu. Představenstvo HC Mountfield rozhodlo, že podpoří sbírku na pomoc Romanu Bernatovi vkladem 200 tis. Kč.

Veřejnost a fanoušci klubu budou moci přispět na vytvořené konto finanční částkou dle svého uvážení. Číslo konta bude zveřejněno na webových stránkách klubu www.hokejcb.cz.

Konto se zakládá po vzájemné dohodě vedení klubu s rodinou Romana Bernata, který je v současné době stále v péči lékařů českobudějovické nemocnice.

Roman Bernat je rodákem ze Soběslavi, který v mládežnických letech působil v Č. Budějovicích. Poslední dvě sezony odehrál v juniorce Kladna, v minulém ročníku odehrál také dva zápasy za prvoligový Písek. Před začátkem letošní sezony se vrátil na jih Čech a zapojil se do letní přípravy s HC Mountfield.

Sociální sítě

Wir bitten alle Fans des @BlackWingsLinz um Entschuldigung für die Ausschreitungen während des Spiels, zu denen es in...

Premiéru v dresu Motoru si připsal Roman #Přikryl a hned dokázal pro Pavla Pýchu připravit vítěznou branku....

Připisujeme si druhou výhru v přípravě! @BlackWingsLinz jsme přestříleli 6:5 po prodloužení! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Proti @BlackWingsLinz nastoupíme v následující sestavě!Startujeme v 17 hodin, vstupenky koupíte zde: goo.gl/qpdvsGPřímý přenos...