DOR: Napínavá přestřelka v Pardubicích. Motor bere dva body
Už od začátku zápasu se hrálo ve velkém tempu. Hned v první minutě se do velké šance dostal budějovický Shrbený, jenž si sám najel před Osvalda, ale ten ho skvěle vychytal. V desáté minutě padla první branka v zápase, o kterou se postaral budějovický celek. Michal Šíma dokázal napodruhé dorazit kotouč do pardubické branky. Domácí Dynamo ale v první části ještě vyrovnalo, a to v osmnácté minutě, kdy se trefil Nicolas Novák – 1:1.
Úvod druhé pasáže přinesl další gól na straně Motoru, kdy z ostrého úhlu střílel Pavel Tobiáš a jeho střela se štěstím zapadla do branky. Hned o dvě minuty později odskočil Banes do dvoubrankového vedení. Tentokrát se trefil Matouš Kořánek – 1:3. Poté se ke skvělé příležitosti dostal pardubický Mach, jenž pálil z první, ale Novotný schoval střelu pod betony. Před druhou sirénou ale padl ještě jeden gól, kdy Pardubice inkasovaly počtvrté. Do klece Dynama se podařilo dostat puk Tadeáši Mikšovi – 1:4.
Třetí třetina patřila především domácímu Dynamu, kterému se podařilo vyrovnat. Nejdříve se ve 45. minutě po dělovce od modré prosadil Richard Čihák. Další pardubický gól přišel po pár minutách, kdy se do rohu branky trefil Jakub Řehoř. V 54. minutě padl vyrovnávací gól, o který se znovu postaral Jakub Řehoř – 4:4.
Vyrovnaný stav vydržel pouze patnáct vteřin a Motor šel znovu do vedení. Dorážku dokázal využít Jan Maroušek. Dynamo ale poté odvolalo Osvalda a hru bez brankáře dokázalo využít. Vyrovnávací gól vstřelil Nicolas Novák, který zajistil prodloužení.
V prodloužení se rozhodlo až v samotném konci, kdy byly úspěšnější České Budějovice. Tadeáš Mikš rozhodl zápas. Pardubické Dynamo tak prohrálo 5:4.









