30.12.2022, Zbyněk Rýpar

Tým U15 přivezl zlato z kvalitně obsazeného turnaje ve Zlíně!

Ve zlínské PSG Aréně se krátce po vánočních svátcích konal turnaj kategorie U15 s názvem PROFIMA CUP. Turnaj pěti mužstev byl velmi dobře obsazen, zúčastnily se týmy pražské Slavie, jihlavské Dukly, domácího Zlína, českobudějovického Motoru a Vítkovic.

Motor zahájil turnaj vítězstvím 4:1 nad pražskou Slavií, na které navázal vítězstvím 3:1 nad Vítkovicemi. Následoval duel proti domácím Beranům, který došel až do prodloužení, když zlínští vyrovnávali na 4:4 necelou půl minuty před koncem. Motor však v prodloužení strhl vítězství na svou stranu - 5:4pp. Vstup do posledního utkání Motoru vůbec nevyšel, když prohrával už 0:4! Svěřenci trenérů Chaloupky a Koldy však zabrali a duel nakonec zvrátili ve svůj prospěch, když jihlavskou Duklu porazili 6:5. Motor tak za celý turnaj nepoznal hořkost porážky a turnaj s 11 body ovládl a na jih Čech dovezl zlaté medaile!