MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
18.05.2021, Tisková zpráva

Více zápasů, stejné ceny! Permanentky na sezonu 2021-22 v prodeji!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Život v Česku se pomalu vrací do normálu a že to tak bude i v hokeji, věříme všichni. Proto startuje i prodej permanentek na sezonu 2021-22, která, doufejme, bude už s fanoušky v hledišti. Ještě jednou chceme drtivé většině permanentkářů poděkovat, že nežádali kompenzaci za sezonu předchozí. I proto mohl klub přežít složitý ročník a i proto se můžeme s mnoha posilami těšit na ten následující. V něm čeká Motor díky účasti patnáctého týmu více zápasů, ceny permanentek ale zůstávají stejné, jako v sezoně minulé. Prosíme, pečlivě si přečtěte veškeré informace v článku.

Prodej permanentek on-line, od června i napřímo

Zásadní změnou oproti předchozí sezoně je, že za permanentky zakoupené na sezonu 2021-22 nebude možné požadovat jakoukoliv kompenzaci v případě, že nadřízené orgány zákáží účast diváků na zápasech. Klub k tomuto kroku musel nevyhnutelně sáhnout, jelikož není možné řídit plnění rozpočtu s tím, že do konce dubna následujícího roku není jisté, s jakými penězi za permanentky lze počítat. Chápeme, že rozhodování nemusí být pro někoho snadné, nicméně právě proto jsme sáhli k prodloužení rezervace dosavadních míst až do 31. července, kdy už by mohla být epidemiologická situace v zemi jasnější. Výjimkou jsou lonští noví permanentkáři, kteří si nechali své permanentky plně kompenzovat, ti mají své místo rezervované pouze do 30. června.

Stávajícím permanentkářům stačí zadat své číslo permanentky ze sezony 2020-21 do on-line prodeje, zaplatit a novou permanentku si můžete nechat v systému poslat poštou v průběhu června, případně bude později (nejspíše také během června) k vyzvednutí na sekretariátu klubu. Vše lze pohodlně vyřídit ZDE. Všichni ostatní si mohou vybírat ze zbylých volných míst. Prodloužit permanentku on-line si však mohou jen ti, kteří ji měli zakoupenou jako fyzické osoby, nikoli jako osoby právnické. Takoví musí poslat objednávku na klub@hcmotor.cz, případně musí přijít s objednávkou na sekretariát. Tam bude probíhat i přímý prodej, ale nejdříve v červnu.

Kupovat lze permanentky na celou sezonu, nebo jen na základní část. Tuto volbu necháváme na vás. Je ale třeba mít na paměti, že pokud zvolíte variantu pouze na základní část a Motor postoupí do play-off, budete mít šanci koupit si přednostně lístek na zápas play-off na své místo pouze on-line a v časovém okně, které může být pouze několik hodin! Vzhledem k tomu, že počet zápasů play-off nelze dopředu odhadnout, nebude možné koupit permanentku na celé play-off, dokupovat se budou pouze jednotlivé lístky!

Jak být klubu ještě blíž?

Už několikátou sezonu nabízíme členství v prémiovém Klubu 1928. Za 12 000 korun můžete získat nejen vstup na všechny zápasy všech fází soutěže, k tomu dostanete i občerstvení v každém zápase, k tomu nový dres Motoru (navíc je možný i bez reklam!) a kromě toho i pozvánky na veškeré klubové akce (například týmové divadlo, kino, rozlučka s hráči atp.) Chápeme, že tato možnost není pro každého, nicméně stát se majitelem speciálního odznaku, díky kterému je možné Motoru v této složité době přispět, už je přece jen dostupnější.

Uvolňování permanentek

Věříme, že permanentkami naši fandové letos opravdu zaplní podstatnou část stadionu, budeme ale moc rádi, pokud v případě, že nebudete moci přijít, pošlete pomocí aplikace Motor České Budějovice pro iPhony i telefony se systémem Android svou permanentku kamarádovi, případně uvolníte své místo zpět do prodeje (za což můžete získat do aplikace odměnu).

Permanentky na kompletní sezonu 2021-22

Permanentní karta je platná pro všechny domácí zápasy v základní části Tipsport extraligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play-off.


Kategorie      Základní cena    Dosavadní permanentkáři
Klub 1928      12000 Kč          -
I. kategorie     7000 Kč       5900 Kč
II. kategorie     6000 Kč       5000 Kč
Stání         3800 Kč       3100 Kč
Fanklub           -       2500 Kč

Permanentky na základní část sezony 2021-22

Permanentní karta je platná pro všechny domácí zápasy v základní části Tipsport extraligy ledního hokeje.


Kategorie      Základní cena    Dosavadní permanentkáři
I. kategorie     6000 Kč       5000 Kč
II. kategorie    5400 Kč       4500 Kč
Stání        3300 Kč       2700 Kč

Ceny vstupenek na základní část sezony 2021-22


Kategorie      Základní cena
I. kategorie     260 Kč
II. kategorie    220 Kč
III. kategorie    200 Kč
Stání        180 Kč
Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 20 Kč.

Ceny vstupenek na případné play-off 2022


Kategorie      Základní cena
I. kategorie     440 Kč
II. kategorie    420 Kč
III. kategorie    400 Kč
Stání        380 Kč
Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 20 Kč.

Rozdělení kategorií vstupenek a permanentek

Kategorie      Sektory
I. kategorie     A2, A3, A4, C3, C4, C5
II. kategorie    A5, A6, B2, B3, B4, B5, C1, C2, C6, C7, D1, D2
III. kategorie    D3, D4
Stání        D5
 • Slevy pro dosavadní permanentkáře neplatí pro ty, kteří měli v sezoně 2020-21 permanentku nově a nechali si peníze za ni plně kompenzovat
 • Děti do 130 centimetrů a do 6 let věku mají vstup na zápasy základní části zdarma bez nároku na konkrétní místo! Neplatí pro utkání play-off!
 • Při nákupu permanentky na sekretariátu nelze použít platební kartu!
 • V případě jakýchkoliv dotazů na permanentní vstupenky vám je rádi zodpovíme na e-mailu klub@hcmotor.cz nebo na telefonu +420 606 877 674, p. Firman. Pokud máte problémy s permanentkami zakoupenými on-line, pište na e-mail info@enigoo.cz nebo volejte na telefon 461 049 232.
 • Sociální sítě

  Už v předminulé sezoně se na Motoru hrál zápas pro centrum ARPIDA, aby se děti mohly jet zrekreovat k moři. V loňském roce to...

  Dalším hráčem, kterého jsme v průběhu letní přípravy vyzpovídali, byl obránce Jan Štencel ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

  Svěřence Jaroslava Modrého čeká před startem extraligového ročníku celkem devět přátelských utkání s atraktivními soupeři...

  Václav Svach, Ivan Lytvynov a Jakub Čížek za sebou mají maturitní zkoušku ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…