Zápasy – ELIOD liga mladšího dorostu
Rozpis zápasů do mobilního telefonu
Google kalendář
Outlook / Apple kalendář
Branky a nahrávky: . 13. Pouzar (Jasečko), 18.Pouzar (Jasečko, Hanák), 34.Pechlát, 60.Masopust (Novotný)
Branky a nahrávky: . 2.Pechlát (Endl), 20.Novotný (Ryba), 26.Novotný (Pouzar, Endl), 27.Hanák (Masopust), 35.Novotný (Bartoš), 38. Pouzar (Novotný)
Branky a nahrávky: . 6.Bartoš (Pechlát), 12.Masopust (Anderle), 35.Masopust (Hanák)
Branky a nahrávky: . 13.MASOPUST (PECHLÁT,CIBUZAR) 16. POJAR (BARTOŠ,MASOPUST) 21. MASOPUST (CIBUZAR) 38. BARTOŠ (PECHLÁT) 40 .NOVOTNÝ 53.PECHLÁT (MELICHAR,CIBUZAR)
Branky a nahrávky: . 18.BŘEZINA(HANÁK) 19.KAŠPAR(CIBUZAR,ENDL) 32.POUZAR(RYBA A.) 39.HRUBEC(ŘEHOUT) 47.MASOPUST(KAŠPAR)
Branky a nahrávky: Ryba A. z TS
Branky a nahrávky: 30.Hrubec (Ryba A.), 41.Novotný, 44.Škvarek (Anderle), 60.Škvarek (Pojar)
Branky a nahrávky:
4.HRUBEC(ŠKVAREK) 16.KOUBA(BROUSEK) 29.ŘEHOUT(ŠKVAREK) 31.BARTOŠ(ŘEHOUT) 32.HRUBEC 49.JASEČKO(NEVŠÍMAL) 54. HRUBEC 59.BROUSEK
Branky a nahrávky: . 7.MASOPUST(ŘEHOUT) 13.MASOPUST(ANDERLE,BROUČEK) 13.RYBA A. (HANÁK,ENDL) 23.HANÁK(HRUBEC.ENDL) 32.ŘEHOUT(ENDL,HRUBEC) 34.RYBA A.(ENDL) 36.HRUBEC 45.HRUBEC(ENDL) 57.BROUČEK(MASOPUST,RYBA A.)60. RYBA K.(HRUBEC)
Branky a nahrávky: . 7.ANDERLE(ŠKVAREK) 14.POUZAR(CIBUZAR,KOUBA) 18.ŠKVAREK(SCHWARTZ) 22.HRUBEC 56.ŠKVAREK(SCHWARTZ)
Branky a nahrávky: . 8. Škvarek (Hrubec), 13. Hrubec (Škvarek), 15. Škvarek (Masopust), 20. Masopust (Hrubec), 29. Škvarek (Masopust)
Branky a nahrávky: . 17.MASOPUST(JASEČKO) 24.POUZAR(HOLLAR,HRUBEC) 36.POUZAR (HRUBEC)
Branky a nahrávky: . 24.HOLLAR(ŠKVAREK) 26.ŠKVAREK (HOLLAR,BŘEZINA) 33.POJAR(ŠKVAREK) 36.ŠKVAREK (KAŠPAR) 39.BŘEZINA(KAŠPAR,POJAR) 44.ŠKVAREK(HOLLAR) 56.KAŠPAR(ŠKVAREK)
6.Hanák (Kašpar, Endl) 24.Dekret (Cibuzar, Jasečko) 33.Anderle (Ryba A.) 34.Hollar (Hanák) 31.Dekret (Pojar) 50.Hollar (Hanák) 59. Hanák
Branky a nahrávky: . 6.BŘEZINA(HANÁK) 15.MASOPUST(HRUBEC) 17.KOUBA(SCHWARTZ) 27.BŘEZINA(DVOŘÁK,PUTZ) 49.PUTZ(ŘEHOUT) 53.POJAR(PUTZ, CIBUZAR)
Branky a nahrávky: .
21.Masopust (Škvarek,Hrubec) 38.Putz (Škvarek,Hrubec) 44.Škvarek
6.JANOCH (FOUSEK) 39.HOLLAR (POUZAR,RYBA K.) 43.HANÁK (JANOCH) 47.JANOCH (RYBA A.) 53.KOUBA (RYBA A.) 54.JANOCH (POJAR) 58.SVACH (HOLLAR)
2.Schwartz 14.Ryba A (Schwartz,Masopust) 20.Endl (Putz,Pojar) 25. Endl (Kouba) 50.Hanák (Masopust,Pouzar)
13.Kouba 34.Kouba(Anderle) Hanák (Cibuzar) 47.Masopust (Anderle,Ryba A.) 55.Ryba A. 59.Anderle(Ryba A.)
18.Houdek (Procházka,Škvarek) 32.Kouba (Nevšímal,Houdek) 38.Škvarek (Houdek) 58.Houdek(Grosmann,Procházka) 59.Houdek (Škvarek,Procházka)
30. kolo,
pátek 3.2., Budvar aréna
České Budějovice - Benátky nad Jizerou
17:30
33. kolo,
neděle 12.2., II.plocha
České Budějovice - Jihlava
11:30
35. kolo,
středa 22.2., Budvar aréna
České Budějovice - Liberec
17:00
36. kolo,
sobota 25.2., Budvar aréna
České Budějovice - Pardubice
12:00