Banes Motor České Budějovice

Zápasy – U9 - Základna B

Rozpis zápasů do mobilního telefonu
Google kalendář
Outlook / Apple kalendář

1.,  sobota 1.10., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Milevsko
1.,  sobota 1.10., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Český Krumlov
1.,  neděle 2.10., Vimperk, Zimní stadion
České Budějovice - Písek
2.,  neděle 16.10., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Soběslav
13:20
2.,  neděle 16.10., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Milevsko
3.,  neděle 30.10., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Tábor
3.,  neděle 30.10., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Vimperk
4.,  neděle 13.11., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Písek
13:20
4.,  neděle 13.11., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Tábor
5.,  neděle 27.11., Tábor, Zimní stadion
České Budějovice - Milevsko
6.,  neděle 11.12., Písek, Zimní stadion
České Budějovice - Soběslav
6.,  neděle 11.12., České Budějovice, Hokejová hala POUZAR
České Budějovice - Český Krumlov
7.,  neděle 18.12., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Milevsko
7.,  neděle 18.12., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Vimperk
8.,  neděle 15.1., Veselí nad Lužnicí, Zimní stadion
České Budějovice - České Budějovice
9.,  sobota 28.1., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Vimperk
14:35
9.,  sobota 28.1., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Soběslav
12:15
9.,  sobota 28.1., České Budějovice, Hokejová hala POUZAR
České Budějovice - Český Krumlov
10.,  sobota 11.2., Soběslav, ZS TJ Spartak Soběslav
České Budějovice - Mad Bull
10.,  neděle 12.2., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Tábor
10.,  neděle 12.2., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Veselí n. Luž.
11. ,  sobota 25.2., Jindřichův Hradec, Zimní stadion
České Budějovice - České Budějovice
12.,  sobota 11.3., Strakonice, Vertiv Aréna
České Budějovice - Český Krumlov
10:15
12.,  neděle 12.3., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Tábor
13:20
12.,  neděle 12.3., Budvar aréna I. LP
České Budějovice - Mad Bull
11:00
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 02:36 Fleischman (Přibyl, Čečetka; 5/4), 57:27 Koníř (Barna, Jaroš; 5/5) – 19:23 Klíma (Páleník, Studnický;...