MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
08.09.2012, Matěj Mayer

SDO: CEB - JIH 3:0 - První body pro Jihočechy

Č e s k é   B u d ě j o v i c e - Českobudějovičtí starší dorostenci vybojovali v novém ročníku první body. Ve svém prvním letošním domácím utkání přetlačili Duklu Jihlava a připsali si tři body do tabulky. Utkání mělo celkem jednoznačný průběh, domácí jasně soupeře přestříleli a nedovolili mu vstřelit jedinou branku. Gól a přihrávku si připsal Aleš Krátoška.

MOUNTFIELD začal duel daleko lépe a brzy šel po zásluze do vedení. V 10. minutě se po Smejkalově pasu trefil Pavel Samohejl. Obraz hry se moc neměnil. Domácí diktovali tempo zápasu a do konce první části přidali druhou trefu. Jejím autorem byl jednadvacet vteřin před koncem Josef Žáček, který těžil ze spolupráce Krátošky s Prokešem.

V prostřední třetině si Jihočeši hlídali získané vedení a soupeře z Jihlavy nepouštěli do vážnějších situací. Pokud k nim došlo, vše řešil výborný brankář Trocl, jenž nakonec uhájil čisté konto.

Pojistku v podobě třetího gólu obstaral v 47. minutě Aleš Krátoška, když v přesilovce zaznamenal svůj druhý bod v zápase. Vedení si již domácí hokejisté do konce bez problémů uhlídali a po úvodní prohře si do tabulky připsali první tři body.

Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...