Šimon Kurz (brankář) ::
První třetinu jsme začali hrát opatrně,nechtěli jsme udělat žádnou chybu.To nám vyšlo, využili jsme dvě šance a Kobru jsme do větších šancí nepustili.Druhá třetina od nás nebyla dobrá, ale i přes to, že jsme hráli tři oslabení, tak jsme naštěstí gól nedostali a na konci druhé třetiny jsme dali zlomový gól na 3:0.Do třetí třetiny jsme šli s tím, že nesmíme ztratit vedení a budeme hrát jednoduše, to se nám podařilo. Když kluci přidali ještě dva góly,už bylo rozhodnuto. První lajna výborně sehrála přesilovku a celý zápas hráli dobře. Jenom škoda, že jsem minutu a půl před koncem dostal gól a nepodařilo se mi vychytat čisté konto.Před zápasem jsem byl hodně nervózní , ale kluci mi pomohli a nakonec se nám podařilo vyhrát.