08.03.2014,

Reportáž ze zápasu: Beroun – České Budějovice 8:3

Nad síly budějovických hráčů byly v sobotu 8.3.2014 hráči Berounských medvědů v mistrovském utkání hrané v Berouně. Domácí šli od začátku za vítězstvím a hosté z Budějovic přes veškerou snahu nedokázali zastavovat útoky obrovitých hráčů Berouna. Po první třetině vedli domácí 2:0. Na začátku druhé třetiny dokázali hosté snížit na 2:1, gólem Hrubce, ale domácí dokázali ve 35. minutě opět odskočit na rozdíl dvou branek. Tři branky přinesla 39. minuta. V čase 38:08 zvýšil Hasman na 4:1, v 38:33 Najman snížil za Budějovice Najman na 4:2a v 38:47 domácí Procházka zvyšoval na 5:2. Tímto výsledkem skončila druhá třetina. Ani v posledním dějství nenašli hráči Budějovic recept na berounskou obranu a je potřeba říct, že jim v tom nepomohlo časté vylučování. Ve 48. minutě dokázal Dekret ještě jednou snížit, tentokrát na 5:3, ale to bylo ze strany hostí všechno. Domácí pak ještě třikrát překonali budějovického gĺmana Dvořáka a ustanovili tak výsledek zápasu na konečných 8:3. Beroun se tímto výsledkem dostal do čela tabulky a Budějovice můžou začít mrzet obě prohraná utkání s Lužnicí.