12.12.2002,

Reportáž ze zápasu: České Budějovice – Liberec 3:7

Domácí hráči možná trochu podcenili liberecké soupeře. Zvláš´t po tom, co se dvěma brankami Řehoře v první třetině ujali dvoubrankového vedení. Pak se ale do kanonády pustili hosté. Obránce Špaček ještě v první třetině snížil. Tu druhou jakoby domácí vůbec nenastoupili, jelikož liberečtí mladíci ji vyhráli 5:0!!! Neskutečný výpadek. Skvěle hrající bek Špaček přidal ještě svou druhou branku, na další naamazal do prázdné kasy Hanzlovi. Do třetí třetiny již v domácí brance nastouzpil Anderle. Vystřídal Kubeše a inkasoval jen jedenkrát. Ani to však na nějaký dramatický obrat nestačilo. Svou třetí brankou v utkání snížil z trestného střílení Řehoř, jenže trefa v poslední minutě zápasu za stavu 2:7 pro soupeře neřeší vůbec nic. Hosté vyhráli zaslouženě. Třemi zásahy domácích se zaskvěl již zmiňovaný Řehoř, za hosty se dvakrát trefili Šulc a obránce Špaček, který ale k dobru přidal ještě jednu asistenci...