07.09.2002,

Reportáž ze zápasu: Kladno – České Budějovice 5:2

Ani ve druhém utkání této sezóny juniorské extraligy nedokázali českobudějovičtí junioři vsítit víc jak dvě branky v zápase a díky slabší 3.třetině, kdy budějovičtí hokejisté nedohrávali souboje, nechávali se zbytečně vylučovat, podlehly domácímu Kladnu 5:2. Jihočeši opět nastoupili bez tří hráčů základní sestavy. Řehoř, Žákovský a Škoda plní reprezentační povinnosti.
Vladimír Caldr: "Ačkoli jsme dnes s Kladnem hráli teprve druhé utkání této sezóny, myslím že zápas měl velice svižné tempo a dobrou úroveň. Ve 3.třetině jsme hru stáhli na 3 pětky ve snaze zkorigovat výsledek , ale jen díky svojí nedisciplinovaností jsme se nechali třikrát zbytečně vyloučit a z toho jsme dostali dva góly. Nedohrávali jsme souboje, Kladno bylo v poslední části lepším týmem a dokázalo si výsledek 5:2 podržet.