07.10.2006,

Reportáž ze zápasu: Pardubice – České Budějovice 2:5

Komentář pardubického trenéra Šejby: „Do první třetiny jsme vstoupili velice rozpačitě a měli jsme velké problémy v naší obranné třetině. Špatně jsme řešili situace v rozích, ze kterých se hráči hostí dostávali do šancí. V úvodu druhé části jsme nevyužili přesilovou hru, kdy jsme mohli utkání výsledkově vyrovnat a hned na to jsme dostali dvě branky po našich osobních chybách. Soupeř už nás sice na rozdíl od první třetiny nepřehrával, ale bohužel jsme propadali osobně. Do třetí třetiny jsme udělali změny v sestavě, do hry se dostali mladší hráči a právě oni zpřesnili kombinační hru. Je vidět, že dokud mají dostatek sil, můžou směle hrát. Dali jsme dvě branky, bohužel také dvě opět po osobních chybách dostali a zápas tak skončil 2:5.“