Banes Motor České Budějovice

Výsledkový servis

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CHB CHM DEC HRO JBL KLT KOB LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
Nadstavba B st 1.3.2023 Písek Jablonec 5:0
 
Nadstavba A st 1.3.2023 Chomutov Příbram 3:4
 
Nadstavba B st 1.3.2023 Klatovy Děčín 2:6
 
Nadstavba A st 1.3.2023 Vrchlabí Kobra Praha 4:1
 
Nadstavba B st 1.3.2023 Benátky n/J CHB 3:4p
 
Nadstavba A st 1.3.2023 Tábor Ústí n/L 4:5
Nadstavba A st 1.3.2023 Letňany Most 4:5p
 
Nadstavba B st 1.3.2023 HRO Řisuty 5:6sn
 
Nadstavba A so 25.2.2023 Ústí n/L Letňany 5:4sn
Nadstavba A so 25.2.2023 Most Příbram 2:10
 
Nadstavba B so 25.2.2023 Řisuty Benátky n/J 5:4p
Nadstavba B so 25.2.2023 Jablonec CHB 4:6
 
Nadstavba A so 25.2.2023 Kobra Praha Chomutov 1:2
Nadstavba A so 25.2.2023 Tábor Vrchlabí 7:3
 
Nadstavba B so 25.2.2023 Děčín Písek 9:1
Nadstavba B so 25.2.2023 Klatovy HRO 2:6
Nadstavba B st 22.2.2023 Benátky n/J Děčín 2:11
Nadstavba B st 22.2.2023 Písek Řisuty 5:4
Nadstavba B st 22.2.2023 HRO Jablonec 6:3
 
Nadstavba A st 22.2.2023 Letňany Kobra Praha 5:1
 
Nadstavba B st 22.2.2023 CHB Klatovy 4:1
 
Nadstavba A st 22.2.2023 Příbram Tábor 1:2sn
Nadstavba A po 20.2.2023 Chomutov Ústí n/L 5:3
 
Nadstavba B so 18.2.2023 Benátky n/J Písek 4:5p
 
Nadstavba A so 18.2.2023 Příbram Vrchlabí 5:4p
Nadstavba A so 18.2.2023 Most Tábor 1:10
Nadstavba A so 18.2.2023 Chomutov Letňany 4:2
Nadstavba A so 18.2.2023 Kobra Praha Ústí n/L 4:5p
 
Nadstavba B so 18.2.2023 Jablonec KTB 3:1
Nadstavba B so 18.2.2023 CHB HRO 5:4
Nadstavba B so 18.2.2023 Řisuty Děčín 5:1
 
Nadstavba A st 15.2.2023 Vrchlabí Chomutov 1:6
Nadstavba A st 15.2.2023 Tábor Kobra Praha 6:2
Nadstavba A st 15.2.2023 Ústí n/L Most 3:1
 
Nadstavba B st 15.2.2023 Písek CHB 9:1
Nadstavba B st 15.2.2023 HRO Benátky n/J 2:10
 
Nadstavba A st 15.2.2023 Letňany Příbram 8:4
 
Nadstavba B st 15.2.2023 Klatovy Řisuty 3:5
Nadstavba B st 15.2.2023 Děčín Jablonec 4:1
Nadstavba B so 11.2.2023 Benátky n/J Klatovy 2:1p
 
Nadstavba A so 11.2.2023 Příbram Ústí n/L 1:2
 
Nadstavba B so 11.2.2023 HRO Písek 7:5
 
Nadstavba A so 11.2.2023 Chomutov Tábor 2:3sn
 
Nadstavba B so 11.2.2023 CHB Děčín 2:4
 
Nadstavba A so 11.2.2023 Kobra Praha Most 2:1
Nadstavba A so 11.2.2023 Vrchlabí Letňany 2:3p
 
Nadstavba B so 11.2.2023 Řisuty Jablonec 5:6sn
Nadstavba B st 8.2.2023 Klatovy Písek 4:0
Nadstavba B st 8.2.2023 HRO Děčín 3:7
 
Nadstavba A st 8.2.2023 Ústí n/L Vrchlabí 4:2
Nadstavba A st 8.2.2023 Kobra Praha Příbram 2:4
Nadstavba A st 8.2.2023 Tábor Letňany 2:1
Nadstavba A st 8.2.2023 Most Chomutov 5:6p
 
Nadstavba B st 8.2.2023 Jablonec Benátky n/J 7:6sn
Nadstavba B st 8.2.2023 Řisuty CHB 7:3
 
Nadstavba A út 7.2.2023 Chomutov Vrchlabí 5:3
 
Nadstavba B so 4.2.2023 Benátky n/J Řisuty 8:3
Nadstavba B so 4.2.2023 Písek Děčín 2:3
Nadstavba B so 4.2.2023 HRO Klatovy 2:3
 
Nadstavba A so 4.2.2023 Příbram Most 6:3
 
Nadstavba B so 4.2.2023 CHB Jablonec 1:2
 
Nadstavba A so 4.2.2023 Vrchlabí Tábor 5:3
Nadstavba A so 4.2.2023 Letňany Ústí n/L 1:2
Nadstavba A pá 3.2.2023 Chomutov Kobra Praha 4:0
Nadstavba A st 1.2.2023 Most Vrchlabí 2:5
 
Nadstavba B st 1.2.2023 Jablonec HRO 1:6
 
Nadstavba A st 1.2.2023 Ústí n/L Chomutov 1:2
Nadstavba A st 1.2.2023 Kobra Praha Letňany 2:4
 
Nadstavba B st 1.2.2023 Děčín Benátky n/J 3:5
 
Nadstavba A st 1.2.2023 Tábor Příbram 5:1
 
Nadstavba B st 1.2.2023 Klatovy CHB 0:5
Nadstavba B st 1.2.2023 Řisuty Písek 1:2p
 
Nadstavba A so 28.1.2023 Ústí n/L Kobra Praha 5:3
 
Nadstavba B so 28.1.2023 HRO CHB 5:3
 
Nadstavba A so 28.1.2023 Letňany Chomutov 3:2
 
Nadstavba B so 28.1.2023 Písek Benátky n/J 3:1
Nadstavba B so 28.1.2023 Klatovy Jablonec 5:3
Nadstavba B so 28.1.2023 Děčín Řisuty 7:4
 
Nadstavba A so 28.1.2023 Vrchlabí Příbram 3:6
Nadstavba A so 28.1.2023 Tábor Most 7:0
 
Nadstavba B st 25.1.2023 Benátky n/J HRO 5:1
 
Nadstavba A st 25.1.2023 Most Ústí n/L 2:5
 
Nadstavba B st 25.1.2023 Jablonec Děčín 2:9
Nadstavba B st 25.1.2023 CHB Písek 3:5
 
Nadstavba A st 25.1.2023 Kobra Praha Tábor 3:2sn
Nadstavba A st 25.1.2023 Příbram Letňany 3:4
 
Nadstavba B st 25.1.2023 Řisuty Klatovy 6:5
 
Nadstavba A so 21.1.2023 Ústí n/L Příbram 3:2p
Nadstavba A so 21.1.2023 Letňany Vrchlabí 5:1
 
Nadstavba B so 21.1.2023 Písek HRO 3:0
 
Nadstavba A so 21.1.2023 Most Kobra Praha 2:5
 
Nadstavba B so 21.1.2023 Klatovy Benátky n/J 5:4p
Nadstavba B so 21.1.2023 Jablonec Řisuty 4:2
Nadstavba B so 21.1.2023 Děčín CHB 5:4
 
Nadstavba A so 21.1.2023 Tábor Chomutov 5:4sn
Nadstavba A st 18.1.2023 Chomutov Most 3:0
 
Nadstavba B st 18.1.2023 CHB Řisuty 7:3
Nadstavba B st 18.1.2023 Benátky n/J Jablonec 7:4
Nadstavba B st 18.1.2023 Písek Klatovy 4:2
Nadstavba B st 18.1.2023 Děčín HRO 9:4
 
Nadstavba A st 18.1.2023 Vrchlabí Ústí n/L 2:4
Nadstavba A st 18.1.2023 Letňany Tábor 2:3
Nadstavba A st 18.1.2023 Příbram Kobra Praha 2:3
Nadstavba A so 14.1.2023 Ústí n/L Tábor 3:1
Nadstavba A so 14.1.2023 Příbram Chomutov 3:4p
 
Nadstavba B so 14.1.2023 Děčín Klatovy 3:5
 
Nadstavba A so 14.1.2023 Most Letňany 5:4sn
Nadstavba A so 14.1.2023 Kobra Praha Vrchlabí 8:5
 
Nadstavba B so 14.1.2023 Jablonec Písek 3:5
Nadstavba B so 14.1.2023 CHB Benátky n/J 2:3
Nadstavba B so 14.1.2023 Řisuty HRO 4:2
 
30 st 11.1.2023 Písek Kobra Praha 5:1
30 st 11.1.2023 Klatovy CHB 4:0
30 st 11.1.2023 Letňany HRO 9:2
30 st 11.1.2023 Děčín Jablonec 7:3
30 st 11.1.2023 Benátky n/J Vrchlabí 1:9
30 st 11.1.2023 Most Chomutov 1:2
30 st 11.1.2023 Tábor Příbram 4:5sn
30 st 11.1.2023 Řisuty Ústí n/L 5:6
 
23 po 9.1.2023 Ústí n/L Vrchlabí 7:3
 
29 so 7.1.2023 Benátky n/J CHB 2:3
29 so 7.1.2023 Ústí n/L Příbram 3:2
29 so 7.1.2023 HRO Chomutov 2:10
29 so 7.1.2023 Letňany Klatovy 4:3
29 so 7.1.2023 Děčín Tábor 0:4
29 so 7.1.2023 Řisuty Kobra Praha 5:2
29 so 7.1.2023 Vrchlabí Most 7:0
29 so 7.1.2023 Jablonec Písek 3:4
 
28 st 4.1.2023 Chomutov Písek 6:2
28 st 4.1.2023 Jablonec Letňany 2:8
28 st 4.1.2023 Kobra Praha Klatovy 4:1
28 st 4.1.2023 Vrchlabí Děčín 5:1
28 st 4.1.2023 Ústí n/L Benátky n/J 4:2
28 st 4.1.2023 CHB Tábor 1:2p
28 st 4.1.2023 HRO Řisuty 4:6
28 st 4.1.2023 Příbram Most 3:5
 
27 st 28.12.2022 HRO Kobra Praha 1:5
27 st 28.12.2022 Řisuty Klatovy 7:3
27 st 21.12.2022 Benátky n/J Tábor 2:4
27 st 21.12.2022 Jablonec Chomutov 2:4
27 st 21.12.2022 Ústí n/L CHB 6:1
27 st 21.12.2022 Vrchlabí Příbram 3:1
27 st 21.12.2022 Děčín Most 2:5
 
20 st 21.12.2022 Řisuty Písek 5:2
 
22 ne 18.12.2022 Klatovy Vrchlabí 1:3
 
26 so 17.12.2022 Příbram Řisuty 7:4
26 so 17.12.2022 CHB Letňany 1:6
26 so 17.12.2022 Most HRO 11:1
26 so 17.12.2022 Klatovy Děčín 3:4
26 so 17.12.2022 Písek Vrchlabí 4:2
26 so 17.12.2022 Chomutov Ústí n/L 6:3
26 so 17.12.2022 Tábor Jablonec 11:0
26 so 17.12.2022 Kobra Praha Benátky n/J 5:2
 
25 st 14.12.2022 Klatovy Příbram 1:5
25 st 14.12.2022 Děčín HRO 12:3
25 st 14.12.2022 CHB Kobra Praha 5:3
25 st 14.12.2022 Benátky n/J Řisuty 8:4
25 st 14.12.2022 Letňany Ústí n/L 5:1
25 st 14.12.2022 Jablonec Vrchlabí 2:8
25 st 14.12.2022 Tábor Chomutov 4:3p
25 st 14.12.2022 Písek Most 5:4p
 
24 so 10.12.2022 Benátky n/J Příbram 7:5
24 so 10.12.2022 Ústí n/L Most 5:1
24 so 10.12.2022 Letňany Kobra Praha 2:3
24 so 10.12.2022 Chomutov Řisuty 6:4
24 so 10.12.2022 Jablonec Klatovy 6:3
24 so 10.12.2022 Děčín CHB 3:4
24 so 10.12.2022 Vrchlabí Tábor 3:4p
24 so 10.12.2022 HRO Písek 0:5
 
23 st 7.12.2022 Chomutov Kobra Praha 5:3
23 st 7.12.2022 Písek Klatovy 4:3
23 st 7.12.2022 Benátky n/J Děčín 4:3p
23 st 7.12.2022 Most Tábor 7:4
23 st 7.12.2022 HRO Jablonec 8:5
23 st 7.12.2022 Příbram CHB 3:4
23 st 7.12.2022 Řisuty Letňany 1:4
 
27 po 5.12.2022 Letňany Písek 3:0
 
22 so 3.12.2022 Benátky n/J Chomutov 3:5
22 so 3.12.2022 Písek Ústí n/L 2:1p
22 so 3.12.2022 Příbram Letňany 5:4p
22 so 3.12.2022 Most Řisuty 9:3
22 so 3.12.2022 Kobra Praha Děčín 3:2
22 so 3.12.2022 Tábor HRO 10:1
22 so 3.12.2022 CHB Jablonec 1:0sn
 
21 st 30.11.2022 Děčín Řisuty 5:3
21 st 30.11.2022 CHB Chomutov 2:9
21 st 30.11.2022 Klatovy Most 1:3
21 st 30.11.2022 Jablonec Ústí n/L 2:9
21 st 30.11.2022 Kobra Praha Příbram 1:6
21 st 30.11.2022 Vrchlabí HRO 6:5
21 st 30.11.2022 Letňany Benátky n/J 1:2sn
21 st 30.11.2022 Tábor Písek 8:1
 
20 so 26.11.2022 Benátky n/J Most 9:4
20 so 26.11.2022 Ústí n/L Tábor 4:2
20 so 26.11.2022 HRO Klatovy 2:4
20 so 26.11.2022 Chomutov Letňany 1:5
20 so 26.11.2022 Děčín Příbram 3:5
20 so 26.11.2022 Jablonec Kobra Praha 5:1
20 so 26.11.2022 Vrchlabí CHB 7:2
 
19 st 23.11.2022 Chomutov Příbram 4:5
19 st 23.11.2022 Benátky n/J Jablonec 6:2
19 st 23.11.2022 Letňany Děčín 6:2
19 st 23.11.2022 Most Kobra Praha 5:1
19 st 23.11.2022 Ústí n/L HRO 7:2
19 st 23.11.2022 Písek CHB 3:5
19 st 23.11.2022 Tábor Klatovy 5:1
19 st 23.11.2022 Řisuty Vrchlabí 3:7
 
18 so 19.11.2022 Most Letňany 0:7
18 so 19.11.2022 Chomutov Děčín 3:2p
18 so 19.11.2022 Kobra Praha Vrchlabí 3:1
18 so 19.11.2022 CHB HRO 4:2
18 so 19.11.2022 Řisuty Tábor 4:7
18 so 19.11.2022 Písek Benátky n/J 2:1
18 so 19.11.2022 Příbram Jablonec 2:1
18 so 19.11.2022 Klatovy Ústí n/L 0:2
 
17 st 16.11.2022 Kobra Praha Tábor 1:10
17 st 16.11.2022 Klatovy Chomutov 1:6
17 st 16.11.2022 Vrchlabí Letňany 1:3
17 st 16.11.2022 CHB Most 3:1
17 st 16.11.2022 HRO Benátky n/J 3:8
17 st 16.11.2022 Děčín Ústí n/L 2:3
17 st 16.11.2022 Příbram Písek 4:3
17 st 16.11.2022 Řisuty Jablonec 6:2
 
16 so 12.11.2022 Písek Děčín 3:6
16 so 12.11.2022 Příbram HRO 10:4
16 so 12.11.2022 Klatovy Benátky n/J 3:4
16 so 12.11.2022 Most Jablonec 6:5
16 so 12.11.2022 Chomutov Vrchlabí 4:3
16 so 12.11.2022 Kobra Praha Ústí n/L 6:5
16 so 12.11.2022 Tábor Letňany 3:4
16 so 12.11.2022 Řisuty CHB 2:3
 
15 st 9.11.2022 Chomutov Most 9:2
15 st 9.11.2022 Kobra Praha Písek 3:1
15 st 9.11.2022 CHB Klatovy 4:2
15 st 9.11.2022 Vrchlabí Benátky n/J 1:2
15 st 9.11.2022 Jablonec Děčín 2:7
15 st 9.11.2022 HRO Letňany 2:5
15 st 9.11.2022 Příbram Tábor 2:4
15 út 8.11.2022 Ústí n/L Řisuty 7:2
 
14 so 5.11.2022 Příbram Ústí n/L 4:0
14 so 5.11.2022 Písek Jablonec 5:1
14 so 5.11.2022 Most Vrchlabí 4:6
14 so 5.11.2022 Klatovy Letňany 2:3
14 so 5.11.2022 Chomutov HRO 8:4
14 so 5.11.2022 CHB Benátky n/J 1:2
14 so 5.11.2022 Tábor Děčín 6:1
14 so 5.11.2022 Kobra Praha Řisuty 3:0
 
13 st 2.11.2022 Děčín Vrchlabí 3:6
13 st 2.11.2022 Klatovy Kobra Praha 4:2
13 st 2.11.2022 Most Příbram 2:5
13 st 2.11.2022 Letňany Jablonec 9:3
13 st 2.11.2022 Benátky n/J Ústí n/L 3:4p
13 st 2.11.2022 Tábor CHB 5:1
13 st 2.11.2022 Písek Chomutov 4:3p
13 st 2.11.2022 Řisuty HRO 4:8
 
12 so 29.10.2022 Benátky n/J Kobra Praha 1:5
12 so 29.10.2022 Ústí n/L Chomutov 5:3
12 so 29.10.2022 HRO Most 4:5p
12 so 29.10.2022 Letňany CHB 9:3
12 so 29.10.2022 Děčín Klatovy 5:0
12 so 29.10.2022 Jablonec Tábor 3:15
12 so 29.10.2022 Řisuty Příbram 3:7
12 pá 28.10.2022 Vrchlabí Písek 5:2
 
11 st 26.10.2022 Chomutov Tábor 7:5
11 st 26.10.2022 Vrchlabí Jablonec 2:3p
11 st 26.10.2022 Kobra Praha CHB 2:1
11 st 26.10.2022 Ústí n/L Letňany 4:5
11 st 26.10.2022 Most Písek 4:3sn
11 st 26.10.2022 Příbram Klatovy 5:1
11 st 26.10.2022 HRO Děčín 5:4sn
11 st 26.10.2022 Řisuty Benátky n/J 2:8
 
10 so 22.10.2022 Příbram Benátky n/J 5:3
10 so 22.10.2022 Písek HRO 10:4
10 so 22.10.2022 Klatovy Jablonec 3:6
10 so 22.10.2022 Most Ústí n/L 1:7
10 so 22.10.2022 CHB Děčín 8:1
10 so 22.10.2022 Tábor Vrchlabí 0:5
10 so 22.10.2022 Kobra Praha Letňany 2:4
10 so 22.10.2022 Řisuty Chomutov 1:13
 
9 st 19.10.2022 Klatovy Písek 1:3
9 st 19.10.2022 Letňany Řisuty 12:2
9 st 19.10.2022 Tábor Most 7:2
9 st 19.10.2022 Kobra Praha Chomutov 6:4
9 st 19.10.2022 Děčín Benátky n/J 4:2
9 st 19.10.2022 Jablonec HRO 5:3
9 st 19.10.2022 Vrchlabí Ústí n/L 7:5
9 st 19.10.2022 CHB Příbram 4:8
 
5 po 17.10.2022 Vrchlabí Řisuty 3:1
 
8 so 15.10.2022 HRO Tábor 3:10
8 so 15.10.2022 Ústí n/L Písek 6:1
8 so 15.10.2022 Letňany Příbram 3:6
8 so 15.10.2022 Chomutov Benátky n/J 8:2
8 so 15.10.2022 Děčín Kobra Praha 1:2
8 so 15.10.2022 Řisuty Most 7:4
8 so 15.10.2022 Vrchlabí Klatovy 4:3
8 so 15.10.2022 Jablonec CHB 5:6sn
 
7 st 12.10.2022 Chomutov CHB 2:1
7 st 12.10.2022 Ústí n/L Jablonec 6:1
7 st 12.10.2022 Písek Tábor 2:5
7 st 12.10.2022 Most Klatovy 7:4
7 st 12.10.2022 Benátky n/J Letňany 4:9
7 st 12.10.2022 HRO Vrchlabí 1:9
7 st 12.10.2022 Příbram Kobra Praha 5:0
7 st 12.10.2022 Řisuty Děčín 2:3p
 
6 so 8.10.2022 Příbram Děčín 2:5
6 so 8.10.2022 Letňany Chomutov 3:2
6 so 8.10.2022 Písek Řisuty 6:4
6 so 8.10.2022 Klatovy HRO 4:1
6 so 8.10.2022 Most Benátky n/J 8:3
6 so 8.10.2022 CHB Vrchlabí 0:4
6 so 8.10.2022 Kobra Praha Jablonec 6:2
6 so 8.10.2022 Tábor Ústí n/L 4:3p
 
5 st 5.10.2022 Klatovy Tábor 1:5
5 st 5.10.2022 Děčín Letňany 1:4
5 st 5.10.2022 Jablonec Benátky n/J 1:5
5 st 5.10.2022 Kobra Praha Most 6:1
5 st 5.10.2022 HRO Ústí n/L 1:6
5 st 5.10.2022 Příbram Chomutov 6:3
5 st 5.10.2022 CHB Písek 5:4sn
 
4 so 1.10.2022 Benátky n/J Písek 2:5
4 so 1.10.2022 Ústí n/L Klatovy 1:4
4 so 1.10.2022 HRO CHB 1:5
4 so 1.10.2022 Letňany Most 2:0
4 so 1.10.2022 Děčín Chomutov 4:9
4 so 1.10.2022 Tábor Řisuty 5:0
4 so 1.10.2022 Vrchlabí Kobra Praha 3:4p
4 so 1.10.2022 Jablonec Příbram 2:4
 
3 st 28.9.2022 Chomutov Jablonec 6:4
3 st 28.9.2022 Kobra Praha HRO 1:3
3 st 28.9.2022 Písek Letňany 3:5
3 st 28.9.2022 Tábor Benátky n/J 5:2
3 st 28.9.2022 Klatovy Řisuty 6:4
3 st 28.9.2022 Most Děčín 6:4
3 st 28.9.2022 Příbram Vrchlabí 5:0
3 st 28.9.2022 CHB Ústí n/L 3:4
 
2 so 24.9.2022 Benátky n/J Klatovy 2:1
2 so 24.9.2022 Ústí n/L Kobra Praha 3:0
2 so 24.9.2022 Letňany Tábor 5:1
2 so 24.9.2022 Jablonec Most 2:3
2 so 24.9.2022 Děčín Písek 7:2
2 so 24.9.2022 Vrchlabí Chomutov 0:5
2 so 24.9.2022 CHB Řisuty 2:4
2 so 24.9.2022 HRO Příbram 0:9
 
1 st 21.9.2022 Ústí n/L Děčín 2:1
1 st 21.9.2022 Chomutov Klatovy 6:2
1 st 21.9.2022 Písek Příbram 1:5
1 st 21.9.2022 Tábor Kobra Praha 6:3
1 st 21.9.2022 Jablonec Řisuty 5:2
1 st 21.9.2022 Most CHB 3:0
1 st 21.9.2022 Benátky n/J HRO 2:1p
1 st 21.9.2022 Letňany Vrchlabí 6:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:01x
2:18x
2:1pp3x
3:06x
3:19x
3:24x
3:2pp2x
3:2sn1x
4:04x
4:15x
4:212x
4:35x
4:3pp4x
4:3sn1x
5:05x
5:116x
5:26x
5:312x
5:43x
5:4pp5x
5:4sn5x
6:15x
6:28x
6:36x
6:46x
6:54x
7:02x
7:25x
7:36x
7:46x
7:54x
7:6sn1x
8:12x
8:21x
8:32x
8:43x
8:52x
9:12x
9:22x
9:33x
9:42x
10:11x
10:42x
11:01x
11:11x
12:21x
12:31x
0:21x
0:42x
0:54x
0:71x
0:91x
1:29x
1:2pp2x
1:2sn2x
1:35x
1:43x
1:58x
1:66x
1:71x
1:92x
1:102x
1:131x
2:311x
2:3pp3x
2:3sn1x
2:411x
2:59x
2:62x
2:71x
2:83x
2:93x
2:103x
2:111x
3:49x
3:4pp5x
3:510x
3:65x
3:73x
3:81x
3:101x
3:151x
4:53x
4:5pp4x
4:5sn1x
4:63x
4:71x
4:82x
4:92x
5:61x
5:6pp1x
5:6sn3x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

''Vše běží podle plánu,'' pochvaluje si průběh letní přípravy trenér Ladislav Čihák. Ondřej Kovařčík už se zotavuje po operaci.

Před 15 lety zemřel ve věku 69 let bývalý útočník Motoru Julius Šembera. V A týmu hrál 10 sezon (1957-58, 1961-64, 1966-72, v...

Další plaketku jako poděkování za spolupráci (nejen) v sezoně 2023-24 přivezl provozní ředitel Motoru Petr Sailer panu Miroslavu...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický obránce Michal Barinka. V A týmu hrál ve 2 sezonách (2001-03), celkem 38...