Banes Motor České Budějovice

Výsledkový servis

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CHB CHM DEC HRO KOB KRA LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC
MÍSTO:všude | doma | venku |
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně je vyznačen tým soupeře
KoloDatumDomácíHostéSkore
Skupina B so 2.3.2024 CHB Kobra Praha 3:2p
Skupina B st 28.2.2024 KRA Kobra Praha 2:4
Skupina B st 21.2.2024 Kobra Praha Benátky n/J 7:3
Skupina B so 17.2.2024 Řisuty Kobra Praha 4:5
Skupina B st 14.2.2024 Kobra Praha HRO 3:5
Skupina B so 10.2.2024 Kobra Praha Písek 7:4
Skupina B st 7.2.2024 Kobra Praha CHB 3:2sn
Skupina B st 31.1.2024 Kobra Praha KRA 6:2
Skupina B po 29.1.2024 Kobra Praha Řisuty 6:1
Skupina B st 24.1.2024 Benátky n/J Kobra Praha 8:2
Skupina B so 20.1.2024 Písek Kobra Praha 4:3sn
Skupina B st 17.1.2024 HRO Kobra Praha 2:4
Skupina Západ so 13.1.2024 Ústí n/L Kobra Praha 4:1
Skupina Západ st 10.1.2024 Řisuty Kobra Praha 3:8
Skupina Západ so 6.1.2024 Kobra Praha KRA 5:2
Skupina Západ st 3.1.2024 Kobra Praha Most 5:6
Skupina Západ st 27.12.2023 HRO Kobra Praha 4:1
Skupina Západ st 20.12.2023 CHB Kobra Praha 6:2
Skupina Západ st 13.12.2023 Chomutov Kobra Praha 5:2
Skupina Západ út 12.12.2023 KRA Kobra Praha 3:2
Skupina Západ so 9.12.2023 Děčín Kobra Praha 10:3
Skupina Západ st 6.12.2023 Kobra Praha Příbram 2:6
Skupina Západ po 4.12.2023 Kobra Praha Benátky n/J 5:3
Skupina Západ so 2.12.2023 Kobra Praha Letňany 4:2
Skupina Západ st 29.11.2023 Tábor Kobra Praha 6:1
Skupina Západ so 25.11.2023 Vrchlabí Kobra Praha 2:3
Skupina Západ st 22.11.2023 Kobra Praha Písek 3:6
Skupina Západ so 11.11.2023 Kobra Praha Ústí n/L 6:4
Skupina Západ st 8.11.2023 Kobra Praha Řisuty 4:3p
Skupina Západ st 1.11.2023 Most Kobra Praha 3:5
Skupina Západ so 28.10.2023 Kobra Praha HRO 11:3
Skupina Západ st 25.10.2023 Kobra Praha CHB 6:2
Skupina Západ st 18.10.2023 Kobra Praha Chomutov 1:4
Skupina Západ so 14.10.2023 Kobra Praha Děčín 3:7
Skupina Západ st 11.10.2023 Příbram Kobra Praha 6:4
Skupina Západ so 7.10.2023 Letňany Kobra Praha 9:1
Skupina Západ st 4.10.2023 Kobra Praha Tábor 4:5
Skupina Západ so 30.9.2023 Kobra Praha Vrchlabí 4:6
Skupina Západ st 27.9.2023 Písek Kobra Praha 4:3p
Skupina Západ so 23.9.2023 Benátky n/J Kobra Praha 2:3

Četnost výsledků

výhry KOB | remízy | prohry KOB
3:22x
3:2sn1x
4:23x
4:3pp1x
5:21x
5:32x
5:41x
6:11x
6:22x
6:41x
7:31x
7:41x
8:31x
11:31x
1:43x
1:61x
1:91x
2:31x
2:3pp1x
2:51x
2:62x
2:81x
3:4pp1x
3:4sn1x
3:51x
3:61x
3:71x
3:101x
4:51x
4:62x
5:61x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....