MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 čt 2.2.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 2:3
 
43 út 31.1.2023 Vítkovice Třinec 1:2
43 ne 29.1.2023 Litvínov Č.Budějovice 1:0sn
43 ne 29.1.2023 Hr. Králové Kladno 4:2
43 ne 29.1.2023 Olomouc K. Vary 3:4
43 ne 29.1.2023 Kometa Liberec 3:0
43 ne 29.1.2023 Ml. Boleslav Pardubice 3:5
43 ne 29.1.2023 Plzeň Sparta 4:3sn
 
42 pá 27.1.2023 Vítkovice Hr. Králové 2:5
42 pá 27.1.2023 Č.Budějovice Ml. Boleslav 5:4p
42 pá 27.1.2023 K. Vary Třinec 4:1
42 pá 27.1.2023 Kladno Kometa 0:3
42 pá 27.1.2023 Liberec Litvínov 5:1
42 čt 26.1.2023 Pardubice Plzeň 4:3
 
41 st 25.1.2023 Sparta Litvínov 3:2
41 út 24.1.2023 Třinec Pardubice 0:4
41 út 24.1.2023 Ml. Boleslav Olomouc 4:0
41 út 24.1.2023 Kladno Liberec 3:2
41 út 24.1.2023 Hr. Králové K. Vary 3:0
41 út 24.1.2023 Kometa Č.Budějovice 5:2
41 út 10.1.2023 Plzeň Vítkovice 2:3
 
40 ne 22.1.2023 K. Vary Kometa 5:4
40 ne 22.1.2023 Liberec Hr. Králové 3:1
40 ne 22.1.2023 Sparta Ml. Boleslav 4:1
40 ne 22.1.2023 Vítkovice Litvínov 2:3sn
40 ne 22.1.2023 Pardubice Kladno 4:2
40 ne 22.1.2023 Olomouc Plzeň 3:2
40 ne 22.1.2023 Č.Budějovice Třinec 3:2
 
39 pá 20.1.2023 Ml. Boleslav Třinec 1:0
39 pá 20.1.2023 Vítkovice Liberec 2:0
39 pá 20.1.2023 K. Vary Kladno 4:2
39 pá 20.1.2023 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
39 pá 20.1.2023 Pardubice Hr. Králové 4:1
39 pá 20.1.2023 Olomouc Litvínov 1:8
39 pá 20.1.2023 Sparta Kometa 5:3
 
38 út 17.1.2023 Třinec Olomouc 1:3
38 ne 15.1.2023 Litvínov Pardubice 1:2
38 ne 15.1.2023 Liberec K. Vary 3:1
38 ne 15.1.2023 Hr. Králové Sparta 3:4p
38 ne 15.1.2023 Plzeň Ml. Boleslav 3:2p
38 ne 15.1.2023 Č.Budějovice Kladno 6:2
38 ne 15.1.2023 Kometa Vítkovice 2:5
 
37 pá 13.1.2023 Č.Budějovice K. Vary 2:4
37 pá 13.1.2023 Vítkovice Kladno 0:3
37 pá 13.1.2023 Plzeň Litvínov 4:1
37 pá 13.1.2023 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:2p
37 pá 13.1.2023 Liberec Pardubice 3:4
37 st 11.1.2023 Olomouc Kometa 1:4
37 st 16.11.2022 Třinec Sparta 2:1
 
36 ne 8.1.2023 K. Vary Vítkovice 1:3
36 ne 8.1.2023 Litvínov Ml. Boleslav 4:3
36 ne 8.1.2023 Sparta Kladno 4:0
36 ne 8.1.2023 Liberec Č.Budějovice 2:3p
36 ne 8.1.2023 Hr. Králové Olomouc 5:4p
36 ne 8.1.2023 Kometa Pardubice 1:4
36 ne 8.1.2023 Třinec Plzeň 6:1
 
35 pá 6.1.2023 Třinec Litvínov 3:2p
35 pá 6.1.2023 Č.Budějovice Vítkovice 0:2
35 pá 6.1.2023 Ml. Boleslav Kometa 7:3
35 pá 6.1.2023 Olomouc Kladno 6:2
35 pá 6.1.2023 Pardubice K. Vary 7:4
35 pá 6.1.2023 Sparta Liberec 2:5
35 čt 5.1.2023 Plzeň Hr. Králové 0:4
 
34 út 3.1.2023 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
34 út 3.1.2023 Vítkovice Pardubice 2:3p
34 út 3.1.2023 Liberec Olomouc 6:1
34 út 3.1.2023 Kladno Plzeň 3:4
34 út 3.1.2023 Kometa Litvínov 3:1
34 út 3.1.2023 Hr. Králové Třinec 2:3p
34 út 3.1.2023 Sparta Č.Budějovice 5:3
 
33 út 31.1.2023 Sparta K. Vary 6:3
33 pá 30.12.2022 Třinec Liberec 6:3
33 pá 30.12.2022 Plzeň Kometa 5:2
33 pá 30.12.2022 Ml. Boleslav Kladno 1:2
33 pá 30.12.2022 Litvínov Hr. Králové 2:3p
33 pá 30.12.2022 Pardubice Č.Budějovice 4:1
33 pá 30.12.2022 Olomouc Vítkovice 2:4
 
32 út 10.1.2023 Pardubice Sparta 0:3
32 st 28.12.2022 K. Vary Litvínov 3:0
32 st 28.12.2022 Č.Budějovice Olomouc 4:2
32 st 28.12.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 5:2
32 st 28.12.2022 Kometa Hr. Králové 2:3p
32 st 28.12.2022 Liberec Plzeň 2:1p
32 st 28.12.2022 Kladno Třinec 4:3
 
31 po 26.12.2022 Litvínov Kladno 2:3
31 po 26.12.2022 Ml. Boleslav Liberec 3:7
31 po 26.12.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 1:4
31 po 26.12.2022 Plzeň K. Vary 1:0
31 po 26.12.2022 Třinec Kometa 7:2
31 po 26.12.2022 Olomouc Pardubice 3:2p
31 st 26.10.2022 Sparta Vítkovice 3:2p
 
30 čt 22.12.2022 K. Vary Olomouc 0:3
30 čt 22.12.2022 Vítkovice Třinec 1:2
30 čt 22.12.2022 Č.Budějovice Litvínov 2:5
30 čt 22.12.2022 Liberec Kometa 2:1
30 čt 22.12.2022 Kladno Hr. Králové 3:6
30 čt 22.12.2022 Sparta Plzeň 3:0
30 čt 22.12.2022 Pardubice Ml. Boleslav 2:1sn
 
29 út 20.12.2022 Třinec K. Vary 4:2
29 út 20.12.2022 Plzeň Pardubice 0:2
29 út 20.12.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1
29 út 20.12.2022 Litvínov Liberec 3:2sn
29 út 20.12.2022 Olomouc Sparta 0:1
29 út 20.12.2022 Kometa Kladno 3:2p
29 út 20.12.2022 Hr. Králové Vítkovice 4:3p
 
28 ne 11.12.2022 K. Vary Hr. Králové 1:4
28 ne 11.12.2022 Litvínov Sparta 5:2
28 ne 11.12.2022 Liberec Kladno 7:3
28 ne 11.12.2022 Vítkovice Plzeň 3:2sn
28 ne 11.12.2022 Pardubice Třinec 0:3
28 ne 11.12.2022 Olomouc Ml. Boleslav 2:0
28 ne 11.12.2022 Č.Budějovice Kometa 3:1
 
27 st 18.1.2023 Kladno Pardubice 1:4
27 út 10.1.2023 Hr. Králové Liberec 5:4p
27 pá 9.12.2022 Třinec Č.Budějovice 2:3sn
27 pá 9.12.2022 Plzeň Olomouc 5:4
27 pá 9.12.2022 Ml. Boleslav Sparta 1:2
27 pá 9.12.2022 Litvínov Vítkovice 5:3
27 pá 9.12.2022 Kometa K. Vary 2:3
 
26 ne 4.12.2022 Třinec Ml. Boleslav 3:0
26 ne 4.12.2022 Litvínov Olomouc 5:3
26 ne 4.12.2022 Liberec Vítkovice 2:3sn
26 ne 4.12.2022 Kladno K. Vary 4:1
26 ne 4.12.2022 Plzeň Č.Budějovice 4:1
26 ne 4.12.2022 Kometa Sparta 2:6
26 ne 4.12.2022 Hr. Králové Pardubice 4:0
 
25 út 6.12.2022 Pardubice Litvínov 1:0
25 pá 2.12.2022 K. Vary Liberec 0:2
25 pá 2.12.2022 Vítkovice Kometa 4:1
25 pá 2.12.2022 Kladno Č.Budějovice 1:6
25 pá 2.12.2022 Olomouc Třinec 4:2
25 pá 2.12.2022 Sparta Hr. Králové 2:1
25 čt 1.12.2022 Ml. Boleslav Plzeň 0:1
 
24 út 29.11.2022 Kladno Vítkovice 2:3
24 út 29.11.2022 Litvínov Plzeň 2:4
24 út 29.11.2022 Č.Budějovice K. Vary 0:3
24 út 29.11.2022 Hr. Králové Ml. Boleslav 0:2
24 út 29.11.2022 Pardubice Liberec 1:3
24 út 29.11.2022 Kometa Olomouc 1:0sn
24 út 29.11.2022 Sparta Třinec 1:0
 
23 ne 27.11.2022 Č.Budějovice Liberec 4:1
23 ne 27.11.2022 Olomouc Hr. Králové 5:0
23 ne 27.11.2022 Ml. Boleslav Litvínov 6:4
23 ne 27.11.2022 Pardubice Kometa 4:3sn
23 ne 27.11.2022 Sparta Kladno 5:1
23 ne 27.11.2022 Vítkovice K. Vary 4:2
23 ne 27.11.2022 Plzeň Třinec 2:1
 
22 út 6.12.2022 Liberec Sparta 0:1
22 pá 25.11.2022 K. Vary Pardubice 1:3
22 pá 25.11.2022 Vítkovice Č.Budějovice 4:3
22 pá 25.11.2022 Litvínov Třinec 1:2p
22 pá 25.11.2022 Hr. Králové Plzeň 1:4
22 pá 25.11.2022 Kometa Ml. Boleslav 1:3
22 pá 25.11.2022 Kladno Olomouc 5:2
 
21 út 17.1.2023 Sparta Č.Budějovice 5:0
21 út 22.11.2022 Vítkovice Pardubice 4:5sn
21 ne 20.11.2022 Třinec Hr. Králové 4:1
21 ne 20.11.2022 Litvínov Kometa 5:1
21 ne 20.11.2022 K. Vary Ml. Boleslav 4:3sn
21 ne 20.11.2022 Plzeň Kladno 1:2p
21 ne 20.11.2022 Olomouc Liberec 4:1
 
20 pá 18.11.2022 Vítkovice Olomouc 3:0
20 pá 18.11.2022 K. Vary Sparta 1:5
20 pá 18.11.2022 Kometa Plzeň 3:1
20 pá 18.11.2022 Liberec Třinec 1:4
20 pá 18.11.2022 Kladno Ml. Boleslav 1:2p
20 pá 18.11.2022 Hr. Králové Litvínov 3:0
20 čt 17.11.2022 Č.Budějovice Pardubice 2:4
 
19 út 17.1.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2sn
19 ne 6.11.2022 Třinec Kladno 8:0
19 ne 6.11.2022 Litvínov K. Vary 5:3
19 ne 6.11.2022 Hr. Králové Kometa 5:1
19 ne 6.11.2022 Plzeň Liberec 3:4p
19 ne 6.11.2022 Olomouc Č.Budějovice 3:1
19 ne 6.11.2022 Sparta Pardubice 2:3
 
18 pá 13.1.2023 Třinec Kometa 6:1
18 pá 4.11.2022 Vítkovice Sparta 3:2
18 pá 4.11.2022 K. Vary Plzeň 4:5p
18 pá 4.11.2022 Č.Budějovice Hr. Králové 2:1
18 pá 4.11.2022 Liberec Ml. Boleslav 6:2
18 pá 4.11.2022 Kladno Litvínov 3:2p
18 čt 3.11.2022 Pardubice Olomouc 3:0
 
17 út 22.11.2022 Kometa Liberec 0:5
17 st 2.11.2022 Třinec Vítkovice 1:2sn
17 st 2.11.2022 Plzeň Sparta 4:0
17 út 1.11.2022 Litvínov Č.Budějovice 6:4
17 út 1.11.2022 Ml. Boleslav Pardubice 0:1
17 út 1.11.2022 Olomouc K. Vary 2:0
17 út 1.11.2022 Hr. Králové Kladno 8:7p
 
16 ne 30.10.2022 K. Vary Třinec 2:6
16 ne 30.10.2022 Kladno Kometa 3:5
16 ne 30.10.2022 Sparta Olomouc 2:5
16 ne 30.10.2022 Vítkovice Hr. Králové 5:2
16 ne 30.10.2022 Liberec Litvínov 2:3p
16 ne 30.10.2022 Pardubice Plzeň 7:2
16 ne 30.10.2022 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:0
 
15 pá 28.10.2022 Kladno Liberec 3:2
15 pá 28.10.2022 Ml. Boleslav Olomouc 2:3sn
15 pá 28.10.2022 Hr. Králové K. Vary 1:2
15 pá 28.10.2022 Plzeň Vítkovice 4:3p
15 pá 28.10.2022 Kometa Č.Budějovice 3:0
15 pá 28.10.2022 Litvínov Sparta 4:0
15 čt 27.10.2022 Třinec Pardubice 2:3
 
14 ne 23.10.2022 K. Vary Kometa 2:3sn
14 ne 23.10.2022 Vítkovice Litvínov 5:3
14 ne 23.10.2022 Sparta Ml. Boleslav 3:2p
14 ne 23.10.2022 Olomouc Plzeň 1:4
14 ne 23.10.2022 Pardubice Kladno 6:2
14 ne 23.10.2022 Č.Budějovice Třinec 3:2sn
14 ne 23.10.2022 Liberec Hr. Králové 3:6
 
13 pá 21.10.2022 K. Vary Kladno 4:3
13 pá 21.10.2022 Ml. Boleslav Třinec 2:3p
13 pá 21.10.2022 Vítkovice Liberec 6:3
13 pá 21.10.2022 Pardubice Hr. Králové 5:2
13 pá 21.10.2022 Olomouc Litvínov 5:3
13 pá 21.10.2022 Sparta Kometa 2:3
13 čt 20.10.2022 Č.Budějovice Plzeň 3:2sn
 
12 út 22.11.2022 Třinec Olomouc 2:3
12 út 18.10.2022 Kometa Vítkovice 2:1
12 út 18.10.2022 Plzeň Ml. Boleslav 1:2sn
12 út 18.10.2022 Litvínov Pardubice 0:1sn
12 út 18.10.2022 Kladno Č.Budějovice 2:1
12 út 18.10.2022 Hr. Králové Sparta 3:2
12 út 18.10.2022 Liberec K. Vary 3:4sn
 
11 ne 16.10.2022 Ml. Boleslav Hr. Králové 0:2
11 ne 16.10.2022 Plzeň Litvínov 4:3
11 ne 16.10.2022 Pardubice Liberec 1:0p
11 ne 16.10.2022 Olomouc Kometa 2:3
11 ne 16.10.2022 Třinec Sparta 4:2
11 ne 16.10.2022 K. Vary Č.Budějovice 4:3
11 ne 16.10.2022 Vítkovice Kladno 2:0
 
10 pá 14.10.2022 Třinec Plzeň 3:2
10 pá 14.10.2022 K. Vary Vítkovice 4:5
10 pá 14.10.2022 Litvínov Ml. Boleslav 3:4
10 pá 14.10.2022 Hr. Králové Olomouc 0:3
10 pá 14.10.2022 Kladno Sparta 2:5
10 čt 13.10.2022 Kometa Pardubice 4:3p
10 út 4.10.2022 Liberec Č.Budějovice 6:1
 
9 pá 25.11.2022 Sparta Liberec 3:1
9 ne 9.10.2022 Ml. Boleslav Kometa 3:2
9 ne 9.10.2022 Plzeň Hr. Králové 2:5
9 ne 9.10.2022 Olomouc Kladno 3:0
9 ne 9.10.2022 Třinec Litvínov 4:1
9 ne 9.10.2022 Č.Budějovice Vítkovice 2:3sn
9 ne 9.10.2022 Pardubice K. Vary 2:4
 
8 pá 7.10.2022 Č.Budějovice Sparta 2:3p
8 pá 7.10.2022 Kladno Plzeň 0:4
8 pá 7.10.2022 Kometa Litvínov 5:4
8 pá 7.10.2022 Liberec Olomouc 6:2
8 čt 6.10.2022 Ml. Boleslav K. Vary 0:1
8 čt 6.10.2022 Pardubice Vítkovice 2:1
 
7 ne 2.10.2022 Sparta K. Vary 4:5p
7 ne 2.10.2022 Ml. Boleslav Kladno 4:0
7 ne 2.10.2022 Plzeň Kometa 3:4p
7 ne 2.10.2022 Třinec Liberec 3:4p
7 ne 2.10.2022 Pardubice Č.Budějovice 6:1
7 ne 2.10.2022 Olomouc Vítkovice 5:4sn
7 ne 2.10.2022 Litvínov Hr. Králové 3:2
 
6 út 4.10.2022 K. Vary Litvínov 1:4
6 pá 30.9.2022 Č.Budějovice Olomouc 1:2p
6 pá 30.9.2022 Kometa Hr. Králové 4:0
6 pá 30.9.2022 Pardubice Sparta 2:3sn
6 čt 29.9.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 4:0
6 čt 29.9.2022 Kladno Třinec 1:2
6 čt 29.9.2022 Liberec Plzeň 2:3p
 
5 út 27.9.2022 Olomouc Pardubice 1:2
5 út 27.9.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 3:1
5 út 27.9.2022 Sparta Vítkovice 5:3
5 út 27.9.2022 Kometa Třinec 2:4
5 út 27.9.2022 Litvínov Kladno 1:2p
5 út 27.9.2022 Ml. Boleslav Liberec 2:1p
5 út 27.9.2022 Plzeň K. Vary 6:3
 
4 út 15.11.2022 K. Vary Olomouc 3:2
4 ne 25.9.2022 Kladno Hr. Králové 2:1
4 ne 25.9.2022 Liberec Kometa 2:3sn
4 ne 25.9.2022 Třinec Vítkovice 3:5
4 ne 25.9.2022 Sparta Plzeň 3:2
4 ne 25.9.2022 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
4 út 20.9.2022 Č.Budějovice Litvínov 6:3
 
3 pá 23.9.2022 Třinec K. Vary 1:2
3 pá 23.9.2022 Plzeň Pardubice 1:4
3 pá 23.9.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:1
3 pá 23.9.2022 Litvínov Liberec 2:3sn
3 pá 23.9.2022 Kometa Kladno 1:3
3 pá 23.9.2022 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
3 čt 22.9.2022 Olomouc Sparta 4:0
 
2 ne 18.9.2022 K. Vary Hr. Králové 2:3
2 ne 18.9.2022 Vítkovice Plzeň 4:2
2 ne 18.9.2022 Sparta Litvínov 3:0
2 ne 18.9.2022 Liberec Kladno 4:3sn
2 ne 18.9.2022 Pardubice Třinec 4:3p
2 ne 18.9.2022 Č.Budějovice Kometa 6:2
2 ne 18.9.2022 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
 
1 pá 16.9.2022 Třinec Č.Budějovice 0:2
1 pá 16.9.2022 Ml. Boleslav Sparta 4:2
1 pá 16.9.2022 Plzeň Olomouc 1:2
1 pá 16.9.2022 Litvínov Vítkovice 2:3
1 pá 16.9.2022 Hr. Králové Liberec 1:2p
1 pá 16.9.2022 Kladno Pardubice 4:5p
1 čt 15.9.2022 Kometa K. Vary 6:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0pp1x
1:0sn2x
2:04x
2:111x
2:1pp2x
2:1sn1x
3:012x
3:18x
3:212x
3:2pp8x
3:2sn6x
4:09x
4:113x
4:210x
4:37x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:02x
5:15x
5:27x
5:38x
5:43x
5:4pp3x
5:4sn1x
6:16x
6:26x
6:35x
6:42x
7:22x
7:32x
7:41x
8:01x
8:7pp1x
0:15x
0:1sn1x
0:26x
0:37x
0:43x
0:51x
1:210x
1:2pp6x
1:2sn2x
1:36x
1:410x
1:51x
1:61x
1:81x
2:312x
2:3pp10x
2:3sn9x
2:46x
2:57x
2:62x
3:44x
3:4pp5x
3:4sn1x
3:53x
3:62x
3:71x
4:51x
4:5pp3x
4:5sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Už dnes nás čeká jako vždy vypjatý zápas s Hradcem, vstupenky můřete buď koupit:...

ROZHOVOR S JOSEFEM NOVÁKEM (70): ''Pocit po vyhraném vám žádné civilní zaměstnání nedá. Tyto pocity krásné nálady se střídají s...

Máme tu po delší době soutěž s naším partnerem! Pokud chcete vyhrát, JE NUTNÉ KLIKNOUT NA FOTKU A TIPOVAT U PŘÍSPĚVKU společnosti...

Českobudějovičtí hokejisté se znovu představí před domácím publikem, ve čtvrtek změří síly s Hradcem Králové!??