Banes Motor České Budějovice

Výsledkový servis

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CHB CHM DEC HRO JBL KLT KOB LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
1 st 21.9.2022 Ústí n/L Děčín 2:1
1 st 21.9.2022 Chomutov Klatovy 6:2
1 st 21.9.2022 Písek Příbram 1:5
1 st 21.9.2022 Tábor Kobra Praha 6:3
1 st 21.9.2022 Jablonec Řisuty 5:2
1 st 21.9.2022 Most CHB 3:0
1 st 21.9.2022 Benátky n/J HRO 2:1p
1 st 21.9.2022 Letňany Vrchlabí 6:2
 
2 so 24.9.2022 Benátky n/J Klatovy 2:1
2 so 24.9.2022 Ústí n/L Kobra Praha 3:0
2 so 24.9.2022 Letňany Tábor 5:1
2 so 24.9.2022 Jablonec Most 2:3
2 so 24.9.2022 Děčín Písek 7:2
2 so 24.9.2022 Vrchlabí Chomutov 0:5
2 so 24.9.2022 CHB Řisuty 2:4
2 so 24.9.2022 HRO Příbram 0:9
 
3 st 28.9.2022 Chomutov Jablonec 6:4
3 st 28.9.2022 Kobra Praha HRO 1:3
3 st 28.9.2022 Písek Letňany 3:5
3 st 28.9.2022 Tábor Benátky n/J 5:2
3 st 28.9.2022 Klatovy Řisuty 6:4
3 st 28.9.2022 Most Děčín 6:4
3 st 28.9.2022 Příbram Vrchlabí 5:0
3 st 28.9.2022 CHB Ústí n/L 3:4
 
4 so 1.10.2022 Benátky n/J Písek 2:5
4 so 1.10.2022 Ústí n/L Klatovy 1:4
4 so 1.10.2022 HRO CHB 1:5
4 so 1.10.2022 Letňany Most 2:0
4 so 1.10.2022 Děčín Chomutov 4:9
4 so 1.10.2022 Tábor Řisuty 5:0
4 so 1.10.2022 Vrchlabí Kobra Praha 3:4p
4 so 1.10.2022 Jablonec Příbram 2:4
 
5 st 5.10.2022 Klatovy Tábor 1:5
5 st 5.10.2022 Děčín Letňany 1:4
5 st 5.10.2022 Jablonec Benátky n/J 1:5
5 st 5.10.2022 Kobra Praha Most 6:1
5 st 5.10.2022 HRO Ústí n/L 1:6
5 st 5.10.2022 Příbram Chomutov 6:3
5 st 5.10.2022 CHB Písek 5:4sn
 
6 so 8.10.2022 Příbram Děčín 2:5
6 so 8.10.2022 Letňany Chomutov 3:2
6 so 8.10.2022 Písek Řisuty 6:4
6 so 8.10.2022 Klatovy HRO 4:1
6 so 8.10.2022 Most Benátky n/J 8:3
6 so 8.10.2022 CHB Vrchlabí 0:4
6 so 8.10.2022 Kobra Praha Jablonec 6:2
6 so 8.10.2022 Tábor Ústí n/L 4:3p
 
7 st 12.10.2022 Chomutov CHB 2:1
7 st 12.10.2022 Ústí n/L Jablonec 6:1
7 st 12.10.2022 Písek Tábor 2:5
7 st 12.10.2022 Most Klatovy 7:4
7 st 12.10.2022 Benátky n/J Letňany 4:9
7 st 12.10.2022 HRO Vrchlabí 1:9
7 st 12.10.2022 Příbram Kobra Praha 5:0
7 st 12.10.2022 Řisuty Děčín 2:3p
 
8 so 15.10.2022 HRO Tábor 3:10
8 so 15.10.2022 Ústí n/L Písek 6:1
8 so 15.10.2022 Letňany Příbram 3:6
8 so 15.10.2022 Chomutov Benátky n/J 8:2
8 so 15.10.2022 Děčín Kobra Praha 1:2
8 so 15.10.2022 Řisuty Most 7:4
8 so 15.10.2022 Vrchlabí Klatovy 4:3
8 so 15.10.2022 Jablonec CHB 5:6sn
 
5 po 17.10.2022 Vrchlabí Řisuty 3:1
 
9 st 19.10.2022 Klatovy Písek 1:3
9 st 19.10.2022 Letňany Řisuty 12:2
9 st 19.10.2022 Tábor Most 7:2
9 st 19.10.2022 Kobra Praha Chomutov 6:4
9 st 19.10.2022 Děčín Benátky n/J 4:2
9 st 19.10.2022 Jablonec HRO 5:3
9 st 19.10.2022 Vrchlabí Ústí n/L 7:5
9 st 19.10.2022 CHB Příbram 4:8
 
10 so 22.10.2022 Příbram Benátky n/J 5:3
10 so 22.10.2022 Písek HRO 10:4
10 so 22.10.2022 Klatovy Jablonec 3:6
10 so 22.10.2022 Most Ústí n/L 1:7
10 so 22.10.2022 CHB Děčín 8:1
10 so 22.10.2022 Tábor Vrchlabí 0:5
10 so 22.10.2022 Kobra Praha Letňany 2:4
10 so 22.10.2022 Řisuty Chomutov 1:13
 
11 st 26.10.2022 Chomutov Tábor 7:5
11 st 26.10.2022 Vrchlabí Jablonec 2:3p
11 st 26.10.2022 Kobra Praha CHB 2:1
11 st 26.10.2022 Ústí n/L Letňany 4:5
11 st 26.10.2022 Most Písek 4:3sn
11 st 26.10.2022 Příbram Klatovy 5:1
11 st 26.10.2022 HRO Děčín 5:4sn
11 st 26.10.2022 Řisuty Benátky n/J 2:8
 
12 pá 28.10.2022 Vrchlabí Písek 5:2
12 so 29.10.2022 Benátky n/J Kobra Praha 1:5
12 so 29.10.2022 Ústí n/L Chomutov 5:3
12 so 29.10.2022 HRO Most 4:5p
12 so 29.10.2022 Letňany CHB 9:3
12 so 29.10.2022 Děčín Klatovy 5:0
12 so 29.10.2022 Jablonec Tábor 3:15
12 so 29.10.2022 Řisuty Příbram 3:7
 
13 st 2.11.2022 Děčín Vrchlabí 3:6
13 st 2.11.2022 Klatovy Kobra Praha 4:2
13 st 2.11.2022 Most Příbram 2:5
13 st 2.11.2022 Letňany Jablonec 9:3
13 st 2.11.2022 Benátky n/J Ústí n/L 3:4p
13 st 2.11.2022 Tábor CHB 5:1
13 st 2.11.2022 Písek Chomutov 4:3p
13 st 2.11.2022 Řisuty HRO 4:8
 
14 so 5.11.2022 Příbram Ústí n/L 4:0
14 so 5.11.2022 Písek Jablonec 5:1
14 so 5.11.2022 Most Vrchlabí 4:6
14 so 5.11.2022 Klatovy Letňany 2:3
14 so 5.11.2022 Chomutov HRO 8:4
14 so 5.11.2022 CHB Benátky n/J 1:2
14 so 5.11.2022 Tábor Děčín 6:1
14 so 5.11.2022 Kobra Praha Řisuty 3:0
 
15 út 8.11.2022 Ústí n/L Řisuty 7:2
15 st 9.11.2022 Chomutov Most 9:2
15 st 9.11.2022 Kobra Praha Písek 3:1
15 st 9.11.2022 CHB Klatovy 4:2
15 st 9.11.2022 Vrchlabí Benátky n/J 1:2
15 st 9.11.2022 Jablonec Děčín 2:7
15 st 9.11.2022 HRO Letňany 2:5
15 st 9.11.2022 Příbram Tábor 2:4
 
16 so 12.11.2022 Písek Děčín 3:6
16 so 12.11.2022 Příbram HRO 10:4
16 so 12.11.2022 Klatovy Benátky n/J 3:4
16 so 12.11.2022 Most Jablonec 6:5
16 so 12.11.2022 Chomutov Vrchlabí 4:3
16 so 12.11.2022 Kobra Praha Ústí n/L 6:5
16 so 12.11.2022 Tábor Letňany 3:4
16 so 12.11.2022 Řisuty CHB 2:3
 
17 st 16.11.2022 Kobra Praha Tábor 1:10
17 st 16.11.2022 Klatovy Chomutov 1:6
17 st 16.11.2022 Vrchlabí Letňany 1:3
17 st 16.11.2022 CHB Most 3:1
17 st 16.11.2022 HRO Benátky n/J 3:8
17 st 16.11.2022 Děčín Ústí n/L 2:3
17 st 16.11.2022 Příbram Písek 4:3
17 st 16.11.2022 Řisuty Jablonec 6:2
 
18 so 19.11.2022 Most Letňany 0:7
18 so 19.11.2022 Chomutov Děčín 3:2p
18 so 19.11.2022 Kobra Praha Vrchlabí 3:1
18 so 19.11.2022 CHB HRO 4:2
18 so 19.11.2022 Řisuty Tábor 4:7
18 so 19.11.2022 Písek Benátky n/J 2:1
18 so 19.11.2022 Příbram Jablonec 2:1
18 so 19.11.2022 Klatovy Ústí n/L 0:2
 
19 st 23.11.2022 Chomutov Příbram 4:5
19 st 23.11.2022 Benátky n/J Jablonec 6:2
19 st 23.11.2022 Letňany Děčín 6:2
19 st 23.11.2022 Most Kobra Praha 5:1
19 st 23.11.2022 Ústí n/L HRO 7:2
19 st 23.11.2022 Písek CHB 3:5
19 st 23.11.2022 Tábor Klatovy 5:1
19 st 23.11.2022 Řisuty Vrchlabí 3:7
 
20 so 26.11.2022 Benátky n/J Most 9:4
20 so 26.11.2022 Ústí n/L Tábor 4:2
20 so 26.11.2022 HRO Klatovy 2:4
20 so 26.11.2022 Chomutov Letňany 1:5
20 so 26.11.2022 Děčín Příbram 3:5
20 so 26.11.2022 Jablonec Kobra Praha 5:1
20 so 26.11.2022 Vrchlabí CHB 7:2
 
21 st 30.11.2022 Děčín Řisuty 5:3
21 st 30.11.2022 CHB Chomutov 2:9
21 st 30.11.2022 Klatovy Most 1:3
21 st 30.11.2022 Jablonec Ústí n/L 2:9
21 st 30.11.2022 Kobra Praha Příbram 1:6
21 st 30.11.2022 Vrchlabí HRO 6:5
21 st 30.11.2022 Letňany Benátky n/J 1:2sn
21 st 30.11.2022 Tábor Písek 8:1
 
22 so 3.12.2022 Benátky n/J Chomutov 3:5
22 so 3.12.2022 Písek Ústí n/L 2:1p
22 so 3.12.2022 Příbram Letňany 5:4p
22 so 3.12.2022 Most Řisuty 9:3
22 so 3.12.2022 Kobra Praha Děčín 3:2
22 so 3.12.2022 Tábor HRO 10:1
22 so 3.12.2022 CHB Jablonec 1:0sn
 
27 po 5.12.2022 Letňany Písek 3:0
 
23 st 7.12.2022 Chomutov Kobra Praha 5:3
23 st 7.12.2022 Písek Klatovy 4:3
23 st 7.12.2022 Benátky n/J Děčín 4:3p
23 st 7.12.2022 Most Tábor 7:4
23 st 7.12.2022 HRO Jablonec 8:5
23 st 7.12.2022 Příbram CHB 3:4
23 st 7.12.2022 Řisuty Letňany 1:4
 
24 so 10.12.2022 Benátky n/J Příbram 7:5
24 so 10.12.2022 Ústí n/L Most 5:1
24 so 10.12.2022 Letňany Kobra Praha 2:3
24 so 10.12.2022 Chomutov Řisuty 6:4
24 so 10.12.2022 Jablonec Klatovy 6:3
24 so 10.12.2022 Děčín CHB 3:4
24 so 10.12.2022 Vrchlabí Tábor 3:4p
24 so 10.12.2022 HRO Písek 0:5
 
25 st 14.12.2022 Klatovy Příbram 1:5
25 st 14.12.2022 Děčín HRO 12:3
25 st 14.12.2022 CHB Kobra Praha 5:3
25 st 14.12.2022 Benátky n/J Řisuty 8:4
25 st 14.12.2022 Letňany Ústí n/L 5:1
25 st 14.12.2022 Jablonec Vrchlabí 2:8
25 st 14.12.2022 Tábor Chomutov 4:3p
25 st 14.12.2022 Písek Most 5:4p
 
26 so 17.12.2022 Příbram Řisuty 7:4
26 so 17.12.2022 CHB Letňany 1:6
26 so 17.12.2022 Most HRO 11:1
26 so 17.12.2022 Klatovy Děčín 3:4
26 so 17.12.2022 Písek Vrchlabí 4:2
26 so 17.12.2022 Chomutov Ústí n/L 6:3
26 so 17.12.2022 Tábor Jablonec 11:0
26 so 17.12.2022 Kobra Praha Benátky n/J 5:2
 
22 ne 18.12.2022 Klatovy Vrchlabí 1:3
 
20 st 21.12.2022 Řisuty Písek 5:2
 
27 st 21.12.2022 Benátky n/J Tábor 2:4
27 st 21.12.2022 Jablonec Chomutov 2:4
27 st 21.12.2022 Ústí n/L CHB 6:1
27 st 21.12.2022 Vrchlabí Příbram 3:1
27 st 21.12.2022 Děčín Most 2:5
27 st 28.12.2022 HRO Kobra Praha 1:5
27 st 28.12.2022 Řisuty Klatovy 7:3
 
28 st 4.1.2023 Chomutov Písek 6:2
28 st 4.1.2023 Jablonec Letňany 2:8
28 st 4.1.2023 Kobra Praha Klatovy 4:1
28 st 4.1.2023 Vrchlabí Děčín 5:1
28 st 4.1.2023 Ústí n/L Benátky n/J 4:2
28 st 4.1.2023 CHB Tábor 1:2p
28 st 4.1.2023 HRO Řisuty 4:6
28 st 4.1.2023 Příbram Most 3:5
 
29 so 7.1.2023 Benátky n/J CHB 2:3
29 so 7.1.2023 Ústí n/L Příbram 3:2
29 so 7.1.2023 HRO Chomutov 2:10
29 so 7.1.2023 Letňany Klatovy 4:3
29 so 7.1.2023 Děčín Tábor 0:4
29 so 7.1.2023 Řisuty Kobra Praha 5:2
29 so 7.1.2023 Vrchlabí Most 7:0
29 so 7.1.2023 Jablonec Písek 3:4
 
23 po 9.1.2023 Ústí n/L Vrchlabí 7:3
 
30 st 11.1.2023 Písek Kobra Praha 5:1
30 st 11.1.2023 Klatovy CHB 4:0
30 st 11.1.2023 Letňany HRO 9:2
30 st 11.1.2023 Děčín Jablonec 7:3
30 st 11.1.2023 Benátky n/J Vrchlabí 1:9
30 st 11.1.2023 Most Chomutov 1:2
30 st 11.1.2023 Tábor Příbram 4:5sn
30 st 11.1.2023 Řisuty Ústí n/L 5:6
 
Nadstavba A so 14.1.2023 Ústí n/L Tábor 3:1
Nadstavba A so 14.1.2023 Příbram Chomutov 3:4p
 
Nadstavba B so 14.1.2023 Děčín Klatovy 3:5
 
Nadstavba A so 14.1.2023 Most Letňany 5:4sn
Nadstavba A so 14.1.2023 Kobra Praha Vrchlabí 8:5
 
Nadstavba B so 14.1.2023 Jablonec Písek 3:5
Nadstavba B so 14.1.2023 CHB Benátky n/J 2:3
Nadstavba B so 14.1.2023 Řisuty HRO 4:2
 
Nadstavba A st 18.1.2023 Chomutov Most 3:0
 
Nadstavba B st 18.1.2023 CHB Řisuty 7:3
Nadstavba B st 18.1.2023 Benátky n/J Jablonec 7:4
Nadstavba B st 18.1.2023 Písek Klatovy 4:2
Nadstavba B st 18.1.2023 Děčín HRO 9:4
 
Nadstavba A st 18.1.2023 Vrchlabí Ústí n/L 2:4
Nadstavba A st 18.1.2023 Letňany Tábor 2:3
Nadstavba A st 18.1.2023 Příbram Kobra Praha 2:3
Nadstavba A so 21.1.2023 Ústí n/L Příbram 3:2p
Nadstavba A so 21.1.2023 Letňany Vrchlabí 5:1
 
Nadstavba B so 21.1.2023 Písek HRO 3:0
 
Nadstavba A so 21.1.2023 Most Kobra Praha 2:5
 
Nadstavba B so 21.1.2023 Klatovy Benátky n/J 5:4p
Nadstavba B so 21.1.2023 Jablonec Řisuty 4:2
Nadstavba B so 21.1.2023 Děčín CHB 5:4
 
Nadstavba A so 21.1.2023 Tábor Chomutov 5:4sn
 
Nadstavba B st 25.1.2023 Benátky n/J HRO 5:1
 
Nadstavba A st 25.1.2023 Most Ústí n/L 2:5
 
Nadstavba B st 25.1.2023 Jablonec Děčín 2:9
Nadstavba B st 25.1.2023 CHB Písek 3:5
 
Nadstavba A st 25.1.2023 Kobra Praha Tábor 3:2sn
Nadstavba A st 25.1.2023 Příbram Letňany 3:4
 
Nadstavba B st 25.1.2023 Řisuty Klatovy 6:5
 
Nadstavba A so 28.1.2023 Ústí n/L Kobra Praha 5:3
 
Nadstavba B so 28.1.2023 HRO CHB 5:3
 
Nadstavba A so 28.1.2023 Letňany Chomutov 3:2
 
Nadstavba B so 28.1.2023 Písek Benátky n/J 3:1
Nadstavba B so 28.1.2023 Klatovy Jablonec 5:3
Nadstavba B so 28.1.2023 Děčín Řisuty 7:4
 
Nadstavba A so 28.1.2023 Vrchlabí Příbram 3:6
Nadstavba A so 28.1.2023 Tábor Most 7:0
Nadstavba A st 1.2.2023 Most Vrchlabí 2:5
 
Nadstavba B st 1.2.2023 Jablonec HRO 1:6
 
Nadstavba A st 1.2.2023 Ústí n/L Chomutov 1:2
Nadstavba A st 1.2.2023 Kobra Praha Letňany 2:4
 
Nadstavba B st 1.2.2023 Děčín Benátky n/J 3:5
 
Nadstavba A st 1.2.2023 Tábor Příbram 5:1
 
Nadstavba B st 1.2.2023 Klatovy CHB 0:5
Nadstavba B st 1.2.2023 Řisuty Písek 1:2p
 
Nadstavba A pá 3.2.2023 Chomutov Kobra Praha 4:0
 
Nadstavba B so 4.2.2023 Benátky n/J Řisuty 8:3
Nadstavba B so 4.2.2023 Písek Děčín 2:3
Nadstavba B so 4.2.2023 HRO Klatovy 2:3
 
Nadstavba A so 4.2.2023 Příbram Most 6:3
 
Nadstavba B so 4.2.2023 CHB Jablonec 1:2
 
Nadstavba A so 4.2.2023 Vrchlabí Tábor 5:3
Nadstavba A so 4.2.2023 Letňany Ústí n/L 1:2
Nadstavba A út 7.2.2023 Chomutov Vrchlabí 5:3
 
Nadstavba B st 8.2.2023 Klatovy Písek 4:0
Nadstavba B st 8.2.2023 HRO Děčín 3:7
 
Nadstavba A st 8.2.2023 Ústí n/L Vrchlabí 4:2
Nadstavba A st 8.2.2023 Kobra Praha Příbram 2:4
Nadstavba A st 8.2.2023 Tábor Letňany 2:1
Nadstavba A st 8.2.2023 Most Chomutov 5:6p
 
Nadstavba B st 8.2.2023 Jablonec Benátky n/J 7:6sn
Nadstavba B st 8.2.2023 Řisuty CHB 7:3
Nadstavba B so 11.2.2023 Benátky n/J Klatovy 2:1p
 
Nadstavba A so 11.2.2023 Příbram Ústí n/L 1:2
 
Nadstavba B so 11.2.2023 HRO Písek 7:5
 
Nadstavba A so 11.2.2023 Chomutov Tábor 2:3sn
 
Nadstavba B so 11.2.2023 CHB Děčín 2:4
 
Nadstavba A so 11.2.2023 Kobra Praha Most 2:1
Nadstavba A so 11.2.2023 Vrchlabí Letňany 2:3p
 
Nadstavba B so 11.2.2023 Řisuty Jablonec 5:6sn
 
Nadstavba A st 15.2.2023 Vrchlabí Chomutov 1:6
Nadstavba A st 15.2.2023 Tábor Kobra Praha 6:2
Nadstavba A st 15.2.2023 Ústí n/L Most 3:1
 
Nadstavba B st 15.2.2023 Písek CHB 9:1
Nadstavba B st 15.2.2023 HRO Benátky n/J 2:10
 
Nadstavba A st 15.2.2023 Letňany Příbram 8:4
 
Nadstavba B st 15.2.2023 Klatovy Řisuty 3:5
Nadstavba B st 15.2.2023 Děčín Jablonec 4:1
Nadstavba B so 18.2.2023 Benátky n/J Písek 4:5p
 
Nadstavba A so 18.2.2023 Příbram Vrchlabí 5:4p
Nadstavba A so 18.2.2023 Most Tábor 1:10
Nadstavba A so 18.2.2023 Chomutov Letňany 4:2
Nadstavba A so 18.2.2023 Kobra Praha Ústí n/L 4:5p
 
Nadstavba B so 18.2.2023 Jablonec KTB 3:1
Nadstavba B so 18.2.2023 CHB HRO 5:4
Nadstavba B so 18.2.2023 Řisuty Děčín 5:1
 
Nadstavba A po 20.2.2023 Chomutov Ústí n/L 5:3
 
Nadstavba B st 22.2.2023 Benátky n/J Děčín 2:11
Nadstavba B st 22.2.2023 Písek Řisuty 5:4
Nadstavba B st 22.2.2023 HRO Jablonec 6:3
 
Nadstavba A st 22.2.2023 Letňany Kobra Praha 5:1
 
Nadstavba B st 22.2.2023 CHB Klatovy 4:1
 
Nadstavba A st 22.2.2023 Příbram Tábor 1:2sn
Nadstavba A so 25.2.2023 Ústí n/L Letňany 5:4sn
Nadstavba A so 25.2.2023 Most Příbram 2:10
 
Nadstavba B so 25.2.2023 Řisuty Benátky n/J 5:4p
Nadstavba B so 25.2.2023 Jablonec CHB 4:6
 
Nadstavba A so 25.2.2023 Kobra Praha Chomutov 1:2
Nadstavba A so 25.2.2023 Tábor Vrchlabí 7:3
 
Nadstavba B so 25.2.2023 Děčín Písek 9:1
Nadstavba B so 25.2.2023 Klatovy HRO 2:6
Nadstavba B st 1.3.2023 Písek Jablonec 5:0
 
Nadstavba A st 1.3.2023 Chomutov Příbram 3:4
 
Nadstavba B st 1.3.2023 Klatovy Děčín 2:6
 
Nadstavba A st 1.3.2023 Vrchlabí Kobra Praha 4:1
 
Nadstavba B st 1.3.2023 Benátky n/J CHB 3:4p
 
Nadstavba A st 1.3.2023 Tábor Ústí n/L 4:5
Nadstavba A st 1.3.2023 Letňany Most 4:5p
 
Nadstavba B st 1.3.2023 HRO Řisuty 5:6sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:01x
2:18x
2:1pp3x
3:06x
3:19x
3:24x
3:2pp2x
3:2sn1x
4:04x
4:15x
4:212x
4:35x
4:3pp4x
4:3sn1x
5:05x
5:116x
5:26x
5:312x
5:43x
5:4pp5x
5:4sn5x
6:15x
6:28x
6:36x
6:46x
6:54x
7:02x
7:25x
7:36x
7:46x
7:54x
7:6sn1x
8:12x
8:21x
8:32x
8:43x
8:52x
9:12x
9:22x
9:33x
9:42x
10:11x
10:42x
11:01x
11:11x
12:21x
12:31x
0:21x
0:42x
0:54x
0:71x
0:91x
1:29x
1:2pp2x
1:2sn2x
1:35x
1:43x
1:58x
1:66x
1:71x
1:92x
1:102x
1:131x
2:311x
2:3pp3x
2:3sn1x
2:411x
2:59x
2:62x
2:71x
2:83x
2:93x
2:103x
2:111x
3:49x
3:4pp5x
3:510x
3:65x
3:73x
3:81x
3:101x
3:151x
4:53x
4:5pp4x
4:5sn1x
4:63x
4:71x
4:82x
4:92x
5:61x
5:6pp1x
5:6sn3x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Další poděkování za podporu v sezoně 2024-25 patří i společnosti VAVI. Plaketku od prezidenta klubu Romana Turka a generálního...

Včera oslavil 65. narozeniny bývalý útočník Motoru Jan Tlačil. V A týmu hrál 8 sezon (1980-88), celkem 285 zápasů, v nichž dal 38...

Jáchym Kondelík je 14. hráčem našeho klubu, který se stal mistrem světa! Fantastické zakončení úžasné sezony. Tohle je přehlídka...

Mistři!!!!!!!!!!!!!!!!!!