MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN FRM HAV JIH KAD KOL LTM POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE UNL VRC VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
51 st 2.3.2022 Kadaň Jihlava 0:5
 
49 so 26.2.2022 Šumperk Kadaň 5:0
 
48 st 23.2.2022 Kadaň Kolín 0:5
 
47 so 19.2.2022 Benátky n/J Kadaň 5:0
 
46 st 16.2.2022 Kadaň Frýdek-Místek 0:5
 
45 so 5.2.2022 Havířov Kadaň 5:0
 
44 st 2.2.2022 Kadaň Ústí n/L 0:5
 
43 po 31.1.2022 Prostějov Kadaň 5:0
 
42 so 29.1.2022 Kadaň Sokolov 0:5
 
41 st 26.1.2022 Třebíč Kadaň 5:0
 
40 so 22.1.2022 Kadaň Slavia 0:5
 
39 st 19.1.2022 Litoměřice Kadaň 5:0
 
38 po 17.1.2022 Kadaň Vrchlabí 0:5
 
37 so 15.1.2022 Přerov Kadaň 5:0
 
36 st 12.1.2022 Kadaň Poruba 0:5
 
35 so 8.1.2022 Vsetín Kadaň 5:0
 
34 st 5.1.2022 Jihlava Kadaň 5:0
 
32 st 29.12.2021 Kadaň Šumperk 0:5
 
31 po 27.12.2021 Kolín Kadaň 5:0
 
30 st 22.12.2021 Kadaň Benátky n/J 0:5
 
29 po 20.12.2021 Frýdek-Místek Kadaň 5:0
 
28 so 11.12.2021 Kadaň Havířov 0:5
 
27 st 8.12.2021 Ústí n/L Kadaň 5:0
 
26 so 4.12.2021 Kadaň Prostějov 0:5
 
25 st 1.12.2021 Sokolov Kadaň 5:0
25 st 1.12.2021 Havířov Benátky n/J 2:4
25 st 1.12.2021 Třebíč Jihlava 2:1
25 st 1.12.2021 Litoměřice Poruba 4:3sn
25 st 1.12.2021 Slavia Vsetín 1:2
25 st 1.12.2021 Ústí n/L Kolín 2:3p
25 st 1.12.2021 Vrchlabí Přerov 5:0
25 st 1.12.2021 Prostějov Šumperk 3:2sn
 
29 po 29.11.2021 Slavia Litoměřice 1:6
 
24 so 27.11.2021 Poruba Vrchlabí 4:5p
24 so 27.11.2021 Benátky n/J Ústí n/L 1:2
24 so 27.11.2021 Frýdek-Místek Havířov 4:0
24 so 27.11.2021 Kolín Prostějov 4:2
24 so 27.11.2021 Šumperk Sokolov 3:5
24 so 27.11.2021 Vsetín Litoměřice 4:5sn
24 so 27.11.2021 Jihlava Slavia 4:5
24 so 27.11.2021 Kadaň Třebíč 0:5
 
23 st 24.11.2021 Slavia Kadaň 5:0
23 st 24.11.2021 Litoměřice Jihlava 5:1
23 st 24.11.2021 Sokolov Kolín 5:1
23 st 24.11.2021 Třebíč Šumperk 4:3sn
23 st 24.11.2021 Přerov Poruba 2:0
23 st 24.11.2021 Prostějov Benátky n/J 3:1
 
40 ne 21.11.2021 Frýdek-Místek Ústí n/L 3:4sn
 
22 so 20.11.2021 Frýdek-Místek Prostějov 5:2
22 so 20.11.2021 Kolín Třebíč 1:2
22 so 20.11.2021 Šumperk Slavia 3:4
22 so 20.11.2021 Havířov Ústí n/L 2:3p
22 so 20.11.2021 Benátky n/J Sokolov 3:4p
22 so 20.11.2021 Vsetín Přerov 5:3
22 so 20.11.2021 Jihlava Vrchlabí 9:2
22 so 20.11.2021 Kadaň Litoměřice 0:5
 
21 st 17.11.2021 Vrchlabí Kadaň 5:0
21 st 17.11.2021 Slavia Kolín 4:0
21 st 17.11.2021 Litoměřice Šumperk 5:3
21 st 17.11.2021 Třebíč Benátky n/J 5:0
21 st 17.11.2021 Poruba Vsetín 2:0
21 st 17.11.2021 Sokolov Frýdek-Místek 3:0
21 st 17.11.2021 Prostějov Havířov 3:2
21 st 17.11.2021 Přerov Jihlava 1:2
 
20 po 15.11.2021 Benátky n/J Slavia 3:1
20 po 15.11.2021 Jihlava Poruba 4:2
20 po 15.11.2021 Havířov Sokolov 1:3
20 po 15.11.2021 Ústí n/L Prostějov 2:5
20 po 15.11.2021 Šumperk Vrchlabí 5:1
20 po 15.11.2021 Kolín Litoměřice 6:1
20 po 15.11.2021 Frýdek-Místek Třebíč 2:3sn
20 po 15.11.2021 Kadaň Přerov 0:5
 
23 ne 7.11.2021 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:5
 
19 so 6.11.2021 Slavia Frýdek-Místek 2:1sn
19 so 6.11.2021 Sokolov Ústí n/L 8:2
19 so 6.11.2021 Litoměřice Benátky n/J 5:2
19 so 6.11.2021 Poruba Kadaň 6:1
19 so 6.11.2021 Vsetín Jihlava 4:2
19 so 6.11.2021 Přerov Šumperk 4:3p
19 so 6.11.2021 Vrchlabí Kolín 4:3
19 so 6.11.2021 Třebíč Havířov 1:2p
 
18 st 3.11.2021 Benátky n/J Vrchlabí 2:3p
18 st 3.11.2021 Havířov Slavia 2:4
18 st 3.11.2021 Kadaň Vsetín 1:6
18 st 3.11.2021 Ústí n/L Třebíč 4:3
18 st 3.11.2021 Kolín Přerov 0:7
18 st 3.11.2021 Prostějov Sokolov 3:4p
18 st 3.11.2021 Šumperk Poruba 6:5p
18 ne 31.10.2021 Frýdek-Místek Litoměřice 4:3
 
17 so 30.10.2021 Prostějov Třebíč 1:2
17 so 30.10.2021 Ústí n/L Slavia 3:4p
17 so 30.10.2021 Havířov Litoměřice 1:3
17 so 30.10.2021 Frýdek-Místek Vrchlabí 1:5
17 so 30.10.2021 Benátky n/J Přerov 3:0
17 so 30.10.2021 Šumperk Vsetín 2:7
17 so 30.10.2021 Kadaň Jihlava 2:5
17 so 30.10.2021 Kolín Poruba 2:1
 
16 st 27.10.2021 Slavia Prostějov 4:1
16 st 27.10.2021 Vsetín Kolín 7:1
16 st 27.10.2021 Třebíč Sokolov 3:2
16 st 27.10.2021 Litoměřice Ústí n/L 4:3
16 st 27.10.2021 Poruba Benátky n/J 3:1
16 st 27.10.2021 Vrchlabí Havířov 2:0
16 st 27.10.2021 Přerov Frýdek-Místek 5:2
16 st 27.10.2021 Jihlava Šumperk 6:5sn
 
15 po 25.10.2021 Benátky n/J Vsetín 2:4
15 po 25.10.2021 Havířov Přerov 3:2p
15 po 25.10.2021 Šumperk Kadaň 5:0
15 po 25.10.2021 Frýdek-Místek Poruba 2:5
15 po 25.10.2021 Prostějov Litoměřice 4:2
15 po 25.10.2021 Kolín Jihlava 3:7
15 po 25.10.2021 Ústí n/L Vrchlabí 3:4sn
15 po 25.10.2021 Sokolov Slavia 3:4sn
 
14 so 23.10.2021 Kadaň Kolín 1:2
14 so 23.10.2021 Slavia Třebíč 2:3
14 so 23.10.2021 Vsetín Frýdek-Místek 1:5
14 so 23.10.2021 Vrchlabí Prostějov 2:6
14 so 23.10.2021 Litoměřice Sokolov 4:5
14 so 23.10.2021 Přerov Ústí n/L 2:1p
14 so 23.10.2021 Poruba Havířov 5:4sn
14 so 23.10.2021 Jihlava Benátky n/J 4:2
 
13 st 20.10.2021 Benátky n/J Kadaň 4:1
13 st 20.10.2021 Havířov Vsetín 1:4
13 st 20.10.2021 Třebíč Litoměřice 6:4
13 st 20.10.2021 Ústí n/L Poruba 5:2
13 st 20.10.2021 Frýdek-Místek Jihlava 2:5
13 st 20.10.2021 Sokolov Vrchlabí 4:1
13 st 20.10.2021 Kolín Šumperk 5:2
13 st 20.10.2021 Prostějov Přerov 3:7
 
11 po 18.10.2021 Frýdek-Místek Šumperk 6:5
 
12 so 16.10.2021 Šumperk Benátky n/J 4:5
12 so 16.10.2021 Přerov Sokolov 4:2
12 so 16.10.2021 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
12 so 16.10.2021 Vrchlabí Třebíč 4:2
12 so 16.10.2021 Poruba Prostějov 1:5
12 so 16.10.2021 Litoměřice Slavia 4:3
12 so 16.10.2021 Vsetín Ústí n/L 3:4sn
12 so 16.10.2021 Jihlava Havířov 3:5
 
11 st 13.10.2021 Benátky n/J Kolín 3:0
11 st 13.10.2021 Havířov Kadaň 4:0
11 st 13.10.2021 Třebíč Přerov 3:0
11 st 13.10.2021 Ústí n/L Jihlava 0:4
11 st 13.10.2021 Prostějov Vsetín 1:3
11 st 13.10.2021 Sokolov Poruba 4:0
11 st 13.10.2021 Slavia Vrchlabí 2:3
 
10 po 11.10.2021 Vsetín Sokolov 3:1
10 po 11.10.2021 Šumperk Havířov 2:1
10 po 11.10.2021 Kadaň Ústí n/L 2:4
10 po 11.10.2021 Poruba Třebíč 1:2sn
10 po 11.10.2021 Přerov Slavia 5:3
10 po 11.10.2021 Vrchlabí Litoměřice 1:3
10 po 11.10.2021 Jihlava Prostějov 1:4
10 ne 10.10.2021 Frýdek-Místek Kolín 2:3sn
 
9 so 9.10.2021 Ústí n/L Šumperk 1:2
9 so 9.10.2021 Litoměřice Přerov 5:2
9 so 9.10.2021 Slavia Poruba 1:5
9 so 9.10.2021 Sokolov Jihlava 1:3
9 so 9.10.2021 Havířov Kolín 2:3p
9 so 9.10.2021 Frýdek-Místek Benátky n/J 1:2
9 so 9.10.2021 Třebíč Vsetín 5:3
9 so 9.10.2021 Prostějov Kadaň 6:2
 
8 st 6.10.2021 Benátky n/J Havířov 1:3
8 st 6.10.2021 Vsetín Slavia 5:0
8 st 6.10.2021 Kadaň Sokolov 3:4
8 st 6.10.2021 Kolín Ústí n/L 5:1
8 st 6.10.2021 Poruba Litoměřice 2:3
8 st 6.10.2021 Přerov Vrchlabí 3:1
8 st 6.10.2021 Jihlava Třebíč 4:5sn
8 st 6.10.2021 Šumperk Prostějov 3:4sn
 
7 so 2.10.2021 Ústí n/L Benátky n/J 1:4
7 so 2.10.2021 Havířov Frýdek-Místek 2:3
7 so 2.10.2021 Sokolov Šumperk 2:5
7 so 2.10.2021 Litoměřice Vsetín 3:2
7 so 2.10.2021 Vrchlabí Poruba 4:3
7 so 2.10.2021 Třebíč Kadaň 5:1
7 so 2.10.2021 Slavia Jihlava 3:7
7 so 2.10.2021 Prostějov Kolín 4:2
 
6 st 29.9.2021 Vsetín Vrchlabí 4:2
6 st 29.9.2021 Jihlava Litoměřice 3:5
6 st 29.9.2021 Kadaň Slavia 1:6
6 st 29.9.2021 Benátky n/J Prostějov 1:4
6 st 29.9.2021 Frýdek-Místek Ústí n/L 3:4p
6 st 29.9.2021 Kolín Sokolov 2:3p
6 st 29.9.2021 Šumperk Třebíč 2:3
6 st 29.9.2021 Poruba Přerov 6:5p
 
5 so 25.9.2021 Ústí n/L Havířov 4:3
5 so 25.9.2021 Litoměřice Kadaň 5:2
5 so 25.9.2021 Sokolov Benátky n/J 4:1
5 so 25.9.2021 Slavia Šumperk 5:4
5 so 25.9.2021 Vrchlabí Jihlava 1:2sn
5 so 25.9.2021 Přerov Vsetín 4:3sn
5 so 25.9.2021 Třebíč Kolín 4:1
5 so 25.9.2021 Prostějov Frýdek-Místek 4:5
 
4 st 22.9.2021 Havířov Prostějov 3:4
4 st 22.9.2021 Benátky n/J Třebíč 2:3
4 st 22.9.2021 Jihlava Přerov 3:1
4 st 22.9.2021 Vsetín Poruba 6:0
4 st 22.9.2021 Frýdek-Místek Sokolov 1:4
4 st 22.9.2021 Kadaň Vrchlabí 2:4
4 st 22.9.2021 Šumperk Litoměřice 4:3p
4 st 22.9.2021 Kolín Slavia 4:3
 
1 ne 19.9.2021 Vsetín Kadaň 7:3
 
3 so 18.9.2021 Přerov Kadaň 5:2
3 so 18.9.2021 Poruba Jihlava 4:2
3 so 18.9.2021 Litoměřice Kolín 5:4
3 so 18.9.2021 Sokolov Havířov 2:3p
3 so 18.9.2021 Slavia Benátky n/J 4:2
3 so 18.9.2021 Vrchlabí Šumperk 3:2sn
3 so 18.9.2021 Třebíč Frýdek-Místek 4:2
3 so 18.9.2021 Prostějov Ústí n/L 0:3
 
2 st 15.9.2021 Benátky n/J Litoměřice 1:3
2 st 15.9.2021 Jihlava Vsetín 3:0
2 st 15.9.2021 Havířov Třebíč 0:4
2 st 15.9.2021 Šumperk Přerov 2:1
2 st 15.9.2021 Kadaň Poruba 1:3
2 st 15.9.2021 Frýdek-Místek Slavia 3:5
2 st 15.9.2021 Ústí n/L Sokolov 3:4
2 st 15.9.2021 Kolín Vrchlabí 4:5sn
 
1 so 11.9.2021 Sokolov Prostějov 0:5
1 so 11.9.2021 Přerov Kolín 4:0
1 so 11.9.2021 Vrchlabí Benátky n/J 2:0
1 so 11.9.2021 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3p
1 so 11.9.2021 Poruba Šumperk 2:3sn
1 so 11.9.2021 Slavia Havířov 10:4
1 so 11.9.2021 Třebíč Ústí n/L 5:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
2:04x
2:14x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:05x
3:16x
3:23x
3:2pp1x
3:2sn2x
4:05x
4:15x
4:212x
4:38x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:019x
5:15x
5:29x
5:34x
5:42x
5:4sn1x
6:01x
6:12x
6:21x
6:41x
6:51x
6:5pp2x
6:5sn1x
7:11x
7:31x
8:21x
9:21x
10:41x
0:31x
0:42x
0:516x
0:71x
1:28x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:38x
1:45x
1:54x
1:63x
1:81x
2:36x
2:3pp6x
2:3sn3x
2:45x
2:55x
2:61x
2:71x
3:44x
3:4pp4x
3:4sn5x
3:54x
3:73x
4:55x
4:5pp1x
4:5sn3x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě