HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
60 út 8.3.2022 Ml. Boleslav Třinec 2:3p
60 út 8.3.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 2:1p
 
59 ne 6.3.2022 Pardubice Třinec 2:3sn
 
58 pá 4.3.2022 Vítkovice Č.Budějovice 4:3p
58 pá 4.3.2022 Zlín Plzeň 3:2sn
 
52 út 1.3.2022 Kometa Plzeň 4:3sn
 
43 út 1.3.2022 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
 
31 út 1.3.2022 Kladno Vítkovice 4:3p
 
55 út 22.2.2022 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3sn
 
54 ne 20.2.2022 Zlín Olomouc 3:2sn
54 ne 20.2.2022 Sparta Vítkovice 2:3sn
 
53 pá 18.2.2022 Plzeň Litvínov 4:3p
53 pá 18.2.2022 Olomouc Liberec 3:2p
 
50 st 16.2.2022 Kometa Třinec 3:2p
 
43 út 8.2.2022 Ml. Boleslav Kladno 0:1p
 
40 út 8.2.2022 K. Vary Třinec 3:2p
 
50 ne 6.2.2022 Liberec Ml. Boleslav 4:3p
 
45 ne 6.2.2022 Litvínov K. Vary 4:3p
 
49 pá 4.2.2022 K. Vary Hr. Králové 3:4sn
49 pá 4.2.2022 Olomouc Č.Budějovice 3:4p
 
51 čt 3.2.2022 Pardubice Litvínov 6:5p
 
48 út 1.2.2022 Č.Budějovice Zlín 3:2sn
 
46 pá 28.1.2022 Č.Budějovice Třinec 5:4p
46 pá 28.1.2022 Vítkovice Kladno 2:1p
46 pá 28.1.2022 Litvínov Zlín 3:4p
46 pá 28.1.2022 Kometa K. Vary 1:2sn
46 čt 27.1.2022 Plzeň Pardubice 3:4p
 
47 st 26.1.2022 Vítkovice K. Vary 7:6p
 
50 ne 23.1.2022 K. Vary Olomouc 4:3p
 
45 ne 23.1.2022 Č.Budějovice Hr. Králové 3:2sn
 
42 ne 16.1.2022 Kladno Plzeň 3:4p
42 ne 16.1.2022 Hr. Králové Kometa 2:3sn
 
41 pá 14.1.2022 Pardubice Kladno 4:3p
 
40 ne 9.1.2022 Litvínov Kometa 2:3p
40 ne 9.1.2022 Liberec Pardubice 3:4p
 
38 út 4.1.2022 Litvínov Plzeň 4:3p
38 út 4.1.2022 Liberec Olomouc 3:4p
38 út 4.1.2022 Sparta Kometa 3:2p
 
37 čt 30.12.2021 Třinec Kladno 3:2p
 
35 ne 26.12.2021 Pardubice Vítkovice 2:3sn
35 ne 26.12.2021 Třinec Kometa 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Olomouc K. Vary 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Kladno Litvínov 3:2p
 
34 čt 23.12.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:1p
34 čt 23.12.2021 Vítkovice Zlín 1:2p
 
32 ne 12.12.2021 Sparta Olomouc 3:4sn
32 ne 12.12.2021 Kometa Zlín 2:1p
 
56 pá 10.12.2021 Hr. Králové Sparta 3:4p
 
26 pá 10.12.2021 Kladno Pardubice 4:5p
 
31 út 7.12.2021 Pardubice Plzeň 4:3sn
 
30 ne 5.12.2021 Liberec Vítkovice 4:3p
30 ne 5.12.2021 Hr. Králové Č.Budějovice 3:2p
 
29 pá 3.12.2021 Vítkovice Hr. Králové 1:2p
 
28 út 30.11.2021 K. Vary Sparta 4:5p
 
27 ne 28.11.2021 Litvínov Vítkovice 3:4sn
 
26 čt 25.11.2021 Zlín Třinec 2:1p
 
25 út 23.11.2021 Pardubice Liberec 2:3p
25 ne 21.11.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
25 ne 21.11.2021 Plzeň Vítkovice 3:2p
 
23 ne 7.11.2021 Pardubice Hr. Králové 3:4p
 
22 pá 5.11.2021 Kometa Plzeň 2:1sn
 
21 út 2.11.2021 Plzeň Č.Budějovice 3:4sn
 
20 ne 31.10.2021 K. Vary Olomouc 3:2p
20 ne 31.10.2021 Liberec Ml. Boleslav 2:3p
 
19 pá 29.10.2021 Pardubice Kometa 3:2p
 
18 út 26.10.2021 Hr. Králové Kladno 4:3p
 
17 ne 24.10.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
17 ne 24.10.2021 Olomouc Sparta 4:3sn
 
18 st 20.10.2021 Sparta Pardubice 1:2sn
 
15 ne 17.10.2021 Vítkovice Liberec 1:0p
15 ne 17.10.2021 Sparta Kladno 3:4sn
 
14 pá 15.10.2021 Třinec Pardubice 2:3sn
14 čt 14.10.2021 Kladno Kometa 5:6p
 
13 ne 10.10.2021 Č.Budějovice Vítkovice 1:2p
13 ne 10.10.2021 Pardubice Olomouc 0:1p
 
12 pá 8.10.2021 Liberec Sparta 2:3sn
 
11 ne 3.10.2021 Sparta Hr. Králové 2:3sn
11 ne 3.10.2021 Pardubice Kladno 4:3sn
 
10 pá 1.10.2021 Třinec K. Vary 3:2p
 
9 út 28.9.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
 
8 ne 26.9.2021 Sparta Kometa 3:2p
8 ne 26.9.2021 Kladno Zlín 3:2p
 
7 pá 24.9.2021 Plzeň Kometa 5:6sn
7 pá 24.9.2021 Kladno Třinec 4:3sn
 
6 út 21.9.2021 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
6 út 21.9.2021 Liberec Zlín 3:4p
 
5 ne 19.9.2021 Sparta Plzeň 4:3p
5 ne 19.9.2021 Zlín Hr. Králové 2:3sn
5 ne 19.9.2021 Třinec Kometa 2:3p
5 ne 19.9.2021 Olomouc K. Vary 3:2p
 
3 út 14.9.2021 Třinec Litvínov 4:3p
 
2 ne 12.9.2021 Kometa Zlín 3:2p
2 ne 12.9.2021 Litvínov Liberec 3:2sn
 
1 pá 10.9.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0pp1x
2:1pp5x
2:1sn1x
3:2pp16x
3:2sn9x
4:3pp14x
4:3sn5x
5:4pp1x
6:5pp1x
7:6pp1x
0:1pp2x
1:2pp3x
1:2sn2x
2:3pp5x
2:3sn9x
3:4pp10x
3:4sn5x
4:5pp2x
5:6pp1x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Před áčkem běžela naše mládež! Běhu Jihočeských nadějí se zúčastnilo více než sto malých motoráků. Celkově pak dnešní běžecký den...

Motoráci se dnes zúčastnili Běhu jihočeských nadějí ?????>??? #hcmotor #behjihoceskychnadeji

OHLAS ??? | Motoru na výhru v Plzni stačil jediný gól. O utkání pohovořil obránce Pavel Pýcha. ??

Mikuláš Hovorka zaznamenal svůj první gól v sezóně. Brankář Dominik Hrachovina se zaskvěl čistým kontem. Motor tak po důsledném...

×
×
Odehrané v 13:30 | U20
HC Verva Litvínov
Banes Motor České Budějovice
×
×
Odehrané v 17:00 | U17
HC Verva Litvínov
Banes Motor České Budějovice