MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
1 st 8.9.2021 K. Vary Kometa 4:3
1 pá 10.9.2021 Třinec Č.Budějovice 4:0
1 pá 10.9.2021 Zlín Litvínov 2:4
1 pá 10.9.2021 Liberec Hr. Králové 1:0
1 pá 10.9.2021 Pardubice Plzeň 4:0
1 pá 10.9.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:2p
1 pá 10.9.2021 Kladno Vítkovice 1:2
 
2 ne 12.9.2021 K. Vary Vítkovice 4:1
2 ne 12.9.2021 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 ne 12.9.2021 Kometa Zlín 3:2p
2 ne 12.9.2021 Č.Budějovice Kladno 7:5
2 ne 12.9.2021 Plzeň Třinec 3:2
2 ne 12.9.2021 Litvínov Liberec 3:2sn
 
3 út 14.9.2021 Pardubice Sparta 2:5
3 út 14.9.2021 Třinec Litvínov 4:3p
3 út 14.9.2021 K. Vary Liberec 2:3
3 út 14.9.2021 Zlín Č.Budějovice 3:4
3 út 14.9.2021 Ml. Boleslav Kometa 5:1
3 út 14.9.2021 Olomouc Plzeň 4:1
3 út 14.9.2021 Kladno Hr. Králové 0:3
 
4 čt 16.9.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
4 čt 16.9.2021 Kometa Pardubice 3:2
4 pá 17.9.2021 Zlín Vítkovice 3:6
4 pá 17.9.2021 Č.Budějovice Olomouc 5:2
4 pá 17.9.2021 Liberec Kladno 3:2
4 pá 17.9.2021 Hr. Králové K. Vary 3:2
4 pá 17.9.2021 Sparta Třinec 4:7
 
5 ne 19.9.2021 Sparta Plzeň 4:3p
5 ne 19.9.2021 Kladno Litvínov 3:2
5 ne 19.9.2021 Zlín Hr. Králové 2:3sn
5 ne 19.9.2021 Třinec Kometa 2:3p
5 ne 19.9.2021 Olomouc K. Vary 3:2p
5 ne 19.9.2021 Ml. Boleslav Liberec 2:1
 
6 út 21.9.2021 K. Vary Kladno 7:4
6 út 21.9.2021 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
6 út 21.9.2021 Litvínov Pardubice 4:7
6 út 21.9.2021 Liberec Zlín 3:4p
6 út 21.9.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:1
6 st 22.9.2021 Hr. Králové Třinec 2:3
 
7 čt 23.9.2021 Sparta Litvínov 6:4
7 pá 24.9.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
7 pá 24.9.2021 Zlín K. Vary 0:3
7 pá 24.9.2021 Plzeň Kometa 5:6sn
7 pá 24.9.2021 Olomouc Hr. Králové 2:3
7 pá 24.9.2021 Pardubice Č.Budějovice 3:2
7 pá 24.9.2021 Kladno Třinec 4:3sn
 
8 ne 26.9.2021 Sparta Kometa 3:2p
8 ne 26.9.2021 Kladno Zlín 3:2p
8 ne 26.9.2021 Olomouc Liberec 3:1
8 ne 26.9.2021 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:6
8 ne 26.9.2021 Hr. Králové Pardubice 5:2
8 ne 26.9.2021 Litvínov Plzeň 2:5
 
9 út 28.9.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
9 út 28.9.2021 Plzeň Hr. Králové 4:2
9 út 28.9.2021 Pardubice K. Vary 2:1
9 út 28.9.2021 Kometa Č.Budějovice 1:4
9 út 28.9.2021 Třinec Liberec 7:2
9 út 28.9.2021 Olomouc Zlín 4:2
9 út 28.9.2021 Sparta Vítkovice 3:1
 
10 čt 30.9.2021 Kladno Olomouc 2:3
10 pá 1.10.2021 Třinec K. Vary 3:2p
10 pá 1.10.2021 Č.Budějovice Sparta 5:2
10 pá 1.10.2021 Litvínov Kometa 3:4
10 pá 1.10.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
10 pá 1.10.2021 Liberec Pardubice 3:4
 
11 ne 3.10.2021 Sparta Hr. Králové 2:3sn
11 ne 3.10.2021 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
11 ne 3.10.2021 Plzeň Liberec 3:1
11 ne 3.10.2021 Třinec Zlín 2:1
11 ne 3.10.2021 Č.Budějovice Litvínov 0:3
11 ne 3.10.2021 Kometa Vítkovice 1:2
11 ne 3.10.2021 Pardubice Kladno 4:3sn
 
14 út 5.10.2021 Liberec Č.Budějovice 3:2
 
15 út 5.10.2021 Pardubice Zlín 5:1
 
12 pá 8.10.2021 K. Vary Č.Budějovice 3:5
12 pá 8.10.2021 Vítkovice Litvínov 1:4
12 pá 8.10.2021 Zlín Ml. Boleslav 0:4
12 pá 8.10.2021 Hr. Králové Kometa 3:0
12 pá 8.10.2021 Liberec Sparta 2:3sn
12 pá 8.10.2021 Kladno Plzeň 1:8
12 pá 8.10.2021 Olomouc Třinec 1:2
 
13 ne 10.10.2021 Sparta K. Vary 8:4
13 ne 10.10.2021 Plzeň Zlín 4:1
13 ne 10.10.2021 Č.Budějovice Vítkovice 1:2p
13 ne 10.10.2021 Ml. Boleslav Kladno 3:0
13 ne 10.10.2021 Litvínov Hr. Králové 3:4
13 ne 10.10.2021 Pardubice Olomouc 0:1p
13 út 12.10.2021 Kometa Liberec 3:1
 
5 st 13.10.2021 Pardubice Vítkovice 6:0
 
14 čt 14.10.2021 K. Vary Plzeň 3:0
14 čt 14.10.2021 Kladno Kometa 5:6p
14 pá 15.10.2021 Třinec Pardubice 2:3sn
14 pá 15.10.2021 Zlín Sparta 1:4
14 pá 15.10.2021 Olomouc Litvínov 1:0
14 pá 15.10.2021 Hr. Králové Vítkovice 4:2
 
15 ne 17.10.2021 Litvínov K. Vary 4:3
15 ne 17.10.2021 Vítkovice Liberec 1:0p
15 ne 17.10.2021 Sparta Kladno 3:4sn
15 ne 17.10.2021 Třinec Ml. Boleslav 5:0
15 ne 17.10.2021 Č.Budějovice Hr. Králové 4:3
15 ne 17.10.2021 Kometa Olomouc 4:1
 
35 út 19.10.2021 Plzeň Sparta 5:4
 
8 st 20.10.2021 Vítkovice Třinec 1:4
 
18 st 20.10.2021 Sparta Pardubice 1:2sn
 
16 čt 21.10.2021 K. Vary Kometa 5:3
16 čt 21.10.2021 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
16 pá 22.10.2021 Č.Budějovice Třinec 0:1
16 pá 22.10.2021 Litvínov Zlín 2:1
16 pá 22.10.2021 Vítkovice Kladno 2:1
16 pá 22.10.2021 Plzeň Pardubice 3:2
16 pá 22.10.2021 Hr. Králové Liberec 4:1
 
17 ne 24.10.2021 Plzeň Třinec 1:2
17 ne 24.10.2021 K. Vary Vítkovice 2:3
17 ne 24.10.2021 Zlín Kometa 5:3
17 ne 24.10.2021 Liberec Litvínov 3:0
17 ne 24.10.2021 Kladno Č.Budějovice 4:3
17 ne 24.10.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
17 ne 24.10.2021 Olomouc Sparta 4:3sn
 
18 út 26.10.2021 Litvínov Třinec 2:5
18 út 26.10.2021 Plzeň Olomouc 6:1
18 út 26.10.2021 Č.Budějovice Zlín 4:2
18 út 26.10.2021 Liberec K. Vary 3:2
18 út 26.10.2021 Kometa Ml. Boleslav 6:1
18 út 26.10.2021 Hr. Králové Kladno 4:3p
 
19 pá 29.10.2021 Třinec Sparta 4:2
19 pá 29.10.2021 Ml. Boleslav Plzeň 2:1
19 pá 29.10.2021 K. Vary Hr. Králové 1:4
19 pá 29.10.2021 Vítkovice Zlín 2:1
19 pá 29.10.2021 Kladno Liberec 2:4
19 pá 29.10.2021 Olomouc Č.Budějovice 2:5
19 pá 29.10.2021 Pardubice Kometa 3:2p
 
20 ne 31.10.2021 K. Vary Olomouc 3:2p
20 ne 31.10.2021 Hr. Králové Zlín 4:1
20 ne 31.10.2021 Liberec Ml. Boleslav 2:3p
20 ne 31.10.2021 Plzeň Sparta 6:3
20 ne 31.10.2021 Kometa Třinec 2:3
20 ne 31.10.2021 Litvínov Kladno 4:3
20 ne 31.10.2021 Vítkovice Pardubice 4:1
 
21 út 2.11.2021 Třinec Hr. Králové 0:2
21 út 2.11.2021 Zlín Liberec 1:2
21 út 2.11.2021 Ml. Boleslav Sparta 3:2
21 út 2.11.2021 Plzeň Č.Budějovice 3:4sn
21 út 2.11.2021 Pardubice Litvínov 4:2
21 út 2.11.2021 Olomouc Vítkovice 2:0
 
22 čt 4.11.2021 Litvínov Sparta 3:2
22 pá 5.11.2021 Třinec Kladno 2:0
22 pá 5.11.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 1:2
22 pá 5.11.2021 K. Vary Zlín 4:1
22 pá 5.11.2021 Č.Budějovice Pardubice 2:3
22 pá 5.11.2021 Hr. Králové Olomouc 5:1
22 pá 5.11.2021 Kometa Plzeň 2:1sn
 
23 ne 7.11.2021 Třinec Vítkovice 2:1
23 ne 7.11.2021 Zlín Kladno 1:5
23 ne 7.11.2021 Ml. Boleslav Č.Budějovice 1:4
23 ne 7.11.2021 Liberec Olomouc 4:6
23 ne 7.11.2021 Kometa Sparta 2:5
23 ne 7.11.2021 Plzeň Litvínov 3:4
23 ne 7.11.2021 Pardubice Hr. Králové 3:4p
 
10 st 17.11.2021 Vítkovice Plzeň 2:3
 
21 st 17.11.2021 Kladno K. Vary 3:2
 
24 čt 18.11.2021 Č.Budějovice Kometa 2:3
24 pá 19.11.2021 Zlín Olomouc 3:2
24 pá 19.11.2021 K. Vary Pardubice 4:1
24 pá 19.11.2021 Litvínov Ml. Boleslav 5:0
24 pá 19.11.2021 Vítkovice Sparta 3:2
24 pá 19.11.2021 Liberec Třinec 2:4
24 pá 19.11.2021 Hr. Králové Plzeň 7:4
 
25 ne 21.11.2021 K. Vary Třinec 2:5
25 ne 21.11.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
25 ne 21.11.2021 Plzeň Vítkovice 3:2p
25 ne 21.11.2021 Kometa Litvínov 4:2
25 ne 21.11.2021 Olomouc Kladno 4:3
25 ne 21.11.2021 Č.Budějovice Sparta 2:0
25 út 23.11.2021 Pardubice Liberec 2:3p
 
27 út 23.11.2021 Č.Budějovice K. Vary 2:5
 
6 st 24.11.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
 
26 čt 25.11.2021 Zlín Třinec 2:1p
26 pá 26.11.2021 Hr. Králové Sparta 3:8
26 pá 26.11.2021 K. Vary Ml. Boleslav 3:0
26 pá 26.11.2021 Litvínov Č.Budějovice 3:2
26 pá 26.11.2021 Vítkovice Kometa 3:2
26 pá 26.11.2021 Liberec Plzeň 4:2
 
27 ne 28.11.2021 Sparta Liberec 4:1
27 ne 28.11.2021 Třinec Olomouc 5:1
27 ne 28.11.2021 Litvínov Vítkovice 3:4sn
27 ne 28.11.2021 Ml. Boleslav Zlín 3:1
27 ne 28.11.2021 Plzeň Kladno 4:1
27 ne 28.11.2021 Kometa Hr. Králové 1:3
 
28 út 30.11.2021 Zlín Plzeň 1:2
28 út 30.11.2021 K. Vary Sparta 4:5p
28 út 30.11.2021 Vítkovice Č.Budějovice 4:2
28 út 30.11.2021 Hr. Králové Litvínov 3:2
28 út 30.11.2021 Olomouc Pardubice 1:4
28 út 30.11.2021 Kladno Ml. Boleslav 2:1
28 st 1.12.2021 Liberec Kometa 2:4

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:04x
2:19x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:05x
3:17x
3:217x
3:2pp9x
3:2sn2x
4:02x
4:112x
4:29x
4:36x
4:3pp5x
4:3sn3x
5:02x
5:14x
5:23x
5:33x
5:41x
6:01x
6:12x
6:31x
6:41x
7:21x
7:42x
7:51x
8:41x
0:11x
0:1pp1x
0:22x
0:33x
0:41x
1:27x
1:2pp1x
1:2sn1x
1:31x
1:47x
1:51x
1:61x
1:81x
2:39x
2:3pp3x
2:3sn4x
2:45x
2:57x
3:46x
3:4pp3x
3:4sn3x
3:51x
3:61x
3:81x
4:5pp1x
4:61x
4:72x
5:6pp1x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě