ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BIL DEC DVK JBL KOB LET MST RIS SOK TRU VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 st 28.2.2018 Most Letňany 0:5
44 st 28.2.2018 Trutnov Řisuty 4:1
44 st 28.2.2018 Vrchlabí Bílina 3:4
44 st 28.2.2018 Kobra Praha Dvůr Králové 2:3
44 st 28.2.2018 Jablonec Sokolov 3:5
 
43 so 24.2.2018 Bílina Kobra Praha 6:2
43 so 24.2.2018 Sokolov Most 5:0
43 so 24.2.2018 Řisuty Vrchlabí 7:6
43 so 24.2.2018 Dvůr Králové Jablonec 1:4
43 so 24.2.2018 Děčín Trutnov 0:2
 
42 st 21.2.2018 Most Dvůr Králové 0:5
42 st 21.2.2018 Vrchlabí Děčín 7:1
42 st 21.2.2018 Kobra Praha Řisuty 2:3p
42 st 21.2.2018 Jablonec Bílina 1:3
42 út 20.2.2018 Letňany Sokolov 2:5
 
41 so 17.2.2018 Bílina Most 5:0
41 so 17.2.2018 Řisuty Jablonec 4:5
41 so 17.2.2018 Dvůr Králové Letňany 3:2p
41 so 17.2.2018 Děčín Kobra Praha 7:6p
41 so 17.2.2018 Trutnov Vrchlabí 1:2
 
40 st 14.2.2018 Most Řisuty 0:5
40 st 14.2.2018 Kobra Praha Trutnov 0:5
40 st 14.2.2018 Sokolov Dvůr Králové 5:3
40 st 14.2.2018 Jablonec Děčín 2:3sn
40 st 14.2.2018 Letňany Bílina 7:5
 
39 so 10.2.2018 Bílina Sokolov 3:7
39 so 10.2.2018 Řisuty Letňany 8:2
39 so 10.2.2018 Vrchlabí Kobra Praha 2:3
39 so 10.2.2018 Trutnov Jablonec 1:2
39 so 10.2.2018 Děčín Most 5:0
 
38 st 7.2.2018 Sokolov Řisuty 7:2
38 st 7.2.2018 Dvůr Králové Bílina 7:1
38 st 7.2.2018 Jablonec Vrchlabí 8:4
38 st 7.2.2018 Most Trutnov 0:5
38 po 5.2.2018 Letňany Děčín 2:3
 
37 so 3.2.2018 Řisuty Dvůr Králové 2:3p
37 so 3.2.2018 Trutnov Letňany 6:2
37 so 3.2.2018 Kobra Praha Jablonec 3:7
37 so 3.2.2018 Děčín Sokolov 1:9
37 so 3.2.2018 Vrchlabí Most 5:0
 
22 so 3.2.2018 Vrchlabí Bílina 3:2
 
29 st 31.1.2018 Dvůr Králové Sokolov 0:2
29 st 31.1.2018 Děčín Jablonec 2:1
 
st 31.1.2018 Trutnov Bílina 6:3
 
36 so 27.1.2018 Dvůr Králové Děčín 4:7
36 so 27.1.2018 Bílina Řisuty 5:1
36 so 27.1.2018 Sokolov Trutnov 8:5
36 so 27.1.2018 Most Kobra Praha 0:5
36 so 27.1.2018 Letňany Vrchlabí 5:4sn
 
35 st 24.1.2018 Kobra Praha Letňany 6:4
35 st 24.1.2018 Vrchlabí Sokolov 6:3
35 st 24.1.2018 Děčín Bílina 10:2
35 st 24.1.2018 Trutnov Dvůr Králové 3:0
35 st 24.1.2018 Jablonec Most 5:0
 
34 so 20.1.2018 Řisuty Děčín 2:3
34 so 20.1.2018 Dvůr Králové Vrchlabí 3:6
34 so 20.1.2018 Sokolov Kobra Praha 3:5
34 so 20.1.2018 Bílina Trutnov 3:4sn
34 so 20.1.2018 Letňany Jablonec 3:6
 
27 st 17.1.2018 Děčín Letňany 2:6
 
28 po 15.1.2018 Most Děčín 0:5
 
33 so 13.1.2018 Dvůr Králové Kobra Praha 4:3
33 so 13.1.2018 Řisuty Trutnov 3:6
33 so 13.1.2018 Bílina Vrchlabí 5:2
33 so 13.1.2018 Sokolov Jablonec 4:2
33 so 13.1.2018 Letňany Most 5:0
 
32 st 10.1.2018 Vrchlabí Řisuty 6:3
32 st 10.1.2018 Kobra Praha Bílina 3:2p
32 st 10.1.2018 Trutnov Děčín 7:2
32 st 10.1.2018 Jablonec Dvůr Králové 2:4
32 st 10.1.2018 Most Sokolov 0:5
 
31 so 6.1.2018 Dvůr Králové Most 5:0
31 so 6.1.2018 Bílina Jablonec 4:5p
31 so 6.1.2018 Řisuty Kobra Praha 5:4
31 so 6.1.2018 Děčín Vrchlabí 2:11
31 so 6.1.2018 Letňany Sokolov 2:3
 
30 čt 4.1.2018 Letňany Dvůr Králové 6:4
30 st 3.1.2018 Jablonec Řisuty 2:3
30 st 3.1.2018 Kobra Praha Děčín 2:6
30 st 3.1.2018 Vrchlabí Trutnov 4:2
30 st 3.1.2018 Most Bílina 0:5
 
29 so 30.12.2017 Bílina Letňany 5:2
29 so 30.12.2017 Řisuty Most 5:0
 
28 čt 28.12.2017 Řisuty Letňany 3:2
28 st 27.12.2017 Jablonec Trutnov 3:1
28 so 23.12.2017 Kobra Praha Vrchlabí 3:4sn
 
29 st 20.12.2017 Trutnov Kobra Praha 4:1
 
27 st 20.12.2017 Řisuty Sokolov 2:3
27 st 20.12.2017 Bílina Dvůr Králové 3:6
27 st 20.12.2017 Vrchlabí Jablonec 10:5
27 st 20.12.2017 Trutnov Most 5:0
 
26 so 16.12.2017 Dvůr Králové Řisuty 2:4
26 so 16.12.2017 Sokolov Děčín 4:3sn
26 so 16.12.2017 Jablonec Kobra Praha 2:1
26 so 16.12.2017 Letňany Trutnov 7:2
26 so 16.12.2017 Most Vrchlabí 0:5
 
25 st 13.12.2017 Děčín Dvůr Králové 6:1
25 st 13.12.2017 Vrchlabí Letňany 6:3
25 st 13.12.2017 Řisuty Bílina 7:2
25 st 13.12.2017 Trutnov Sokolov 4:0
25 st 13.12.2017 Kobra Praha Most 5:0
 
24 so 9.12.2017 Dvůr Králové Trutnov 2:4
24 so 9.12.2017 Sokolov Vrchlabí 3:2
24 so 9.12.2017 Bílina Děčín 3:6
24 so 9.12.2017 Letňany Kobra Praha 3:4
24 so 9.12.2017 Most Jablonec 0:5
 
23 st 6.12.2017 Děčín Řisuty 4:2
23 st 6.12.2017 Vrchlabí Dvůr Králové 3:1
23 st 6.12.2017 Kobra Praha Sokolov 7:5
23 st 6.12.2017 Jablonec Letňany 5:3
23 st 6.12.2017 Trutnov Bílina 4:3p
 
22 so 2.12.2017 Most Letňany 0:5
22 so 2.12.2017 Kobra Praha Dvůr Králové 1:5
22 so 2.12.2017 Trutnov Řisuty 4:3
22 so 2.12.2017 Jablonec Sokolov 4:7
 
28 st 29.11.2017 Sokolov Bílina 8:5
 
21 st 29.11.2017 Řisuty Vrchlabí 2:5
21 so 25.11.2017 Dvůr Králové Jablonec 8:6
21 so 25.11.2017 Sokolov Most 7:2
21 so 25.11.2017 Bílina Kobra Praha 5:7
21 so 25.11.2017 Děčín Trutnov 3:4sn
 
20 st 22.11.2017 Most Dvůr Králové 3:2
20 st 22.11.2017 Vrchlabí Děčín 2:1
20 st 22.11.2017 Sokolov Letňany 1:3
20 st 22.11.2017 Jablonec Bílina 6:1
20 st 22.11.2017 Kobra Praha Řisuty 4:5sn
 
19 so 18.11.2017 Dvůr Králové Letňany 2:5
19 so 18.11.2017 Řisuty Jablonec 1:8
19 so 18.11.2017 Děčín Kobra Praha 2:5
19 so 18.11.2017 Trutnov Vrchlabí 3:4
19 so 18.11.2017 Bílina Most 6:3
 
18 st 15.11.2017 Most Řisuty 5:3
18 st 15.11.2017 Sokolov Dvůr Králové 4:1
18 st 15.11.2017 Kobra Praha Trutnov 5:2
18 st 15.11.2017 Jablonec Děčín 2:3
18 út 14.11.2017 Letňany Bílina 3:2
 
17 so 11.11.2017 Bílina Sokolov 5:8
17 so 11.11.2017 Děčín Most 6:1
17 so 11.11.2017 Vrchlabí Kobra Praha 2:7
17 so 11.11.2017 Trutnov Jablonec 5:4sn
17 so 11.11.2017 Letňany Řisuty 3:2
 
16 st 8.11.2017 Most Trutnov 4:5sn
16 st 8.11.2017 Sokolov Řisuty 8:1
16 st 8.11.2017 Dvůr Králové Bílina 10:3
16 st 8.11.2017 Jablonec Vrchlabí 4:3
16 st 8.11.2017 Letňany Děčín 3:8
 
15 so 4.11.2017 Řisuty Dvůr Králové 4:1
15 so 4.11.2017 Trutnov Letňany 3:2
15 so 4.11.2017 Kobra Praha Jablonec 1:3
15 so 4.11.2017 Vrchlabí Most 7:3
15 so 4.11.2017 Děčín Sokolov 3:6
 
14 st 1.11.2017 Most Kobra Praha 3:7
14 st 1.11.2017 Bílina Řisuty 6:4
14 st 1.11.2017 Dvůr Králové Děčín 2:5
14 st 1.11.2017 Sokolov Trutnov 5:3
14 st 1.11.2017 Letňany Vrchlabí 8:1
 
13 so 28.10.2017 Děčín Bílina 2:0
13 so 28.10.2017 Jablonec Most 6:4
13 so 28.10.2017 Vrchlabí Sokolov 3:5
13 so 28.10.2017 Trutnov Dvůr Králové 5:0
13 so 28.10.2017 Kobra Praha Letňany 8:7sn
 
12 st 25.10.2017 Sokolov Kobra Praha 2:8
12 st 25.10.2017 Dvůr Králové Vrchlabí 5:3
12 st 25.10.2017 Bílina Trutnov 6:3
12 st 25.10.2017 Řisuty Děčín 4:3sn
12 st 25.10.2017 Letňany Jablonec 2:4
 
11 so 21.10.2017 Řisuty Trutnov 1:0
11 so 21.10.2017 Dvůr Králové Kobra Praha 4:6
11 so 21.10.2017 Sokolov Jablonec 4:5
11 so 21.10.2017 Bílina Vrchlabí 3:5
11 so 21.10.2017 Letňany Most 1:4
 
10 so 14.10.2017 Most Sokolov 4:1
10 so 14.10.2017 Kobra Praha Bílina 4:6
10 so 14.10.2017 Jablonec Dvůr Králové 6:1
10 so 14.10.2017 Vrchlabí Řisuty 5:3
10 so 14.10.2017 Trutnov Děčín 6:4
 
9 st 11.10.2017 Sokolov Letňany 3:2
9 st 11.10.2017 Děčín Vrchlabí 6:3
9 st 11.10.2017 Bílina Jablonec 6:3
9 st 11.10.2017 Dvůr Králové Most 7:2
9 st 11.10.2017 Řisuty Kobra Praha 6:5sn
 
8 so 7.10.2017 Most Bílina 4:3sn
8 so 7.10.2017 Jablonec Řisuty 6:1
8 so 7.10.2017 Kobra Praha Děčín 7:4
8 so 7.10.2017 Vrchlabí Trutnov 3:4p
8 so 7.10.2017 Letňany Dvůr Králové 4:7
 
7 st 4.10.2017 Bílina Letňany 7:3
7 st 4.10.2017 Řisuty Most 5:7
7 st 4.10.2017 Trutnov Kobra Praha 4:2
7 st 4.10.2017 Dvůr Králové Sokolov 1:3
7 st 4.10.2017 Děčín Jablonec 3:4
 
6 so 30.9.2017 Sokolov Bílina 7:3
6 so 30.9.2017 Most Děčín 4:7
6 so 30.9.2017 Kobra Praha Vrchlabí 2:4
6 so 30.9.2017 Jablonec Trutnov 5:0
6 so 30.9.2017 Letňany Řisuty 10:4
 
5 st 27.9.2017 Děčín Letňany 5:1
5 st 27.9.2017 Řisuty Sokolov 3:6
5 st 27.9.2017 Bílina Dvůr Králové 6:10
5 st 27.9.2017 Vrchlabí Jablonec 4:3
5 st 27.9.2017 Trutnov Most 4:3
 
4 so 23.9.2017 Dvůr Králové Řisuty 1:3
4 so 23.9.2017 Most Vrchlabí 4:7
4 so 23.9.2017 Sokolov Děčín 1:4
4 so 23.9.2017 Jablonec Kobra Praha 5:1
4 so 23.9.2017 Letňany Trutnov 1:5
 
3 st 20.9.2017 Kobra Praha Most 7:4
3 st 20.9.2017 Řisuty Bílina 2:4
3 st 20.9.2017 Trutnov Sokolov 1:3
3 st 20.9.2017 Děčín Dvůr Králové 6:2
3 st 20.9.2017 Vrchlabí Letňany 3:6
 
2 so 16.9.2017 Dvůr Králové Trutnov 3:1
2 so 16.9.2017 Most Jablonec 1:5
2 so 16.9.2017 Bílina Děčín 2:7
2 so 16.9.2017 Sokolov Vrchlabí 5:6
2 so 16.9.2017 Letňany Kobra Praha 2:5
 
1 st 13.9.2017 Vrchlabí Dvůr Králové 7:2
1 st 13.9.2017 Děčín Řisuty 6:2
1 st 13.9.2017 Jablonec Letňany 6:2
1 st 13.9.2017 Kobra Praha Sokolov 5:6p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:13x
3:01x
3:13x
3:28x
3:2pp2x
4:01x
4:15x
4:24x
4:35x
4:3pp1x
4:3sn3x
5:012x
5:13x
5:23x
5:36x
5:41x
5:4sn2x
6:15x
6:25x
6:38x
6:45x
6:5sn1x
7:12x
7:27x
7:33x
7:42x
7:52x
7:61x
7:6pp1x
8:12x
8:21x
8:41x
8:52x
8:61x
8:7sn1x
10:21x
10:31x
10:41x
10:51x
0:22x
0:512x
1:22x
1:36x
1:43x
1:53x
1:81x
1:91x
2:38x
2:3pp2x
2:3sn1x
2:46x
2:56x
2:62x
2:72x
2:81x
2:111x
3:44x
3:4pp1x
3:4sn3x
3:54x
3:68x
3:73x
3:81x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn2x
4:62x
4:75x
5:61x
5:6pp1x
5:72x
5:81x
6:101x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Naši junioři byli včera vypomáhat v lese u Rudolfova. Firma Lesy a rybníky města České Budějovice si dvouhodinovou brigádu našich...

V sobotu 23.6. se představí Motor od 15:00 na zeleném pažitu ve Strunkovicích nad Blanicí v exhibičním utkání proti domácímu...

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…