Výsledkový servis
SEZONA: | 2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | |
LIGA: | extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ | |
SEŘADIT: | kolo | datum | SMĚR: sestupně | vzestupně | |
TÝM: | všechny BEN CHB CHM DEC HRO KOB KRA LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC |
MÍSTO: | všude | doma | venku | |
VÝSLEDKY: | všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou | |
- Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
- Tučně je vyznačen tým soupeře
Kolo | Datum | Domácí | Hosté | Skore |
---|---|---|---|---|
Skupina B | so 2.3.2024 | CHB | Kobra Praha | 3:2p |
Skupina B | st 28.2.2024 | KRA | Kobra Praha | 2:4 |
Skupina B | st 21.2.2024 | Kobra Praha | Benátky n/J | 7:3 |
Skupina B | so 17.2.2024 | Řisuty | Kobra Praha | 4:5 |
Skupina B | st 14.2.2024 | Kobra Praha | HRO | 3:5 |
Skupina B | so 10.2.2024 | Kobra Praha | Písek | 7:4 |
Skupina B | st 7.2.2024 | Kobra Praha | CHB | 3:2sn |
Skupina B | st 31.1.2024 | Kobra Praha | KRA | 6:2 |
Skupina B | po 29.1.2024 | Kobra Praha | Řisuty | 6:1 |
Skupina B | st 24.1.2024 | Benátky n/J | Kobra Praha | 8:2 |
Skupina B | so 20.1.2024 | Písek | Kobra Praha | 4:3sn |
Skupina B | st 17.1.2024 | HRO | Kobra Praha | 2:4 |
Skupina Západ | so 13.1.2024 | Ústí n/L | Kobra Praha | 4:1 |
Skupina Západ | st 10.1.2024 | Řisuty | Kobra Praha | 3:8 |
Skupina Západ | so 6.1.2024 | Kobra Praha | KRA | 5:2 |
Skupina Západ | st 3.1.2024 | Kobra Praha | Most | 5:6 |
Skupina Západ | st 27.12.2023 | HRO | Kobra Praha | 4:1 |
Skupina Západ | st 20.12.2023 | CHB | Kobra Praha | 6:2 |
Skupina Západ | st 13.12.2023 | Chomutov | Kobra Praha | 5:2 |
Skupina Západ | út 12.12.2023 | KRA | Kobra Praha | 3:2 |
Skupina Západ | so 9.12.2023 | Děčín | Kobra Praha | 10:3 |
Skupina Západ | st 6.12.2023 | Kobra Praha | Příbram | 2:6 |
Skupina Západ | po 4.12.2023 | Kobra Praha | Benátky n/J | 5:3 |
Skupina Západ | so 2.12.2023 | Kobra Praha | Letňany | 4:2 |
Skupina Západ | st 29.11.2023 | Tábor | Kobra Praha | 6:1 |
Skupina Západ | so 25.11.2023 | Vrchlabí | Kobra Praha | 2:3 |
Skupina Západ | st 22.11.2023 | Kobra Praha | Písek | 3:6 |
Skupina Západ | so 11.11.2023 | Kobra Praha | Ústí n/L | 6:4 |
Skupina Západ | st 8.11.2023 | Kobra Praha | Řisuty | 4:3p |
Skupina Západ | st 1.11.2023 | Most | Kobra Praha | 3:5 |
Skupina Západ | so 28.10.2023 | Kobra Praha | HRO | 11:3 |
Skupina Západ | st 25.10.2023 | Kobra Praha | CHB | 6:2 |
Skupina Západ | st 18.10.2023 | Kobra Praha | Chomutov | 1:4 |
Skupina Západ | so 14.10.2023 | Kobra Praha | Děčín | 3:7 |
Skupina Západ | st 11.10.2023 | Příbram | Kobra Praha | 6:4 |
Skupina Západ | so 7.10.2023 | Letňany | Kobra Praha | 9:1 |
Skupina Západ | st 4.10.2023 | Kobra Praha | Tábor | 4:5 |
Skupina Západ | so 30.9.2023 | Kobra Praha | Vrchlabí | 4:6 |
Skupina Západ | st 27.9.2023 | Písek | Kobra Praha | 4:3p |
Skupina Západ | so 23.9.2023 | Benátky n/J | Kobra Praha | 2:3 |
Četnost výsledků
výhry KOB | | remízy | | prohry KOB | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.