Banes Motor České Budějovice

Na vaše otázky odpovídal generální manažer klubu ing. Jaroslav Pařízek.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 851 odpovědí v této kategorii celkem.


Machr 19.3.2004, 12:59
Tak co ,jak se chystáte na Písek,Beroun atd.atd.atd.atd. :-)

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka :
Zatím stále hrajeme extraligu.

Todo 19.3.2004, 08:11
Chtěl bych se zeptat kdy začne předprodej lístků na 5 a 7 utkání s Jihlavou. Todo

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
Vše upřesníme, ale pravděpodobně ve středu.

B-Man 18.3.2004, 13:28
Muzete mi vysvetlit co hodlate v teto situaci podniknout aby se Budejovice zachranily?

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
Myslím si, že včerejším utkáním se nám podařilo mužstvo nastartovat a věřím, že serii ještě otočíme.

Mila 18.3.2004, 10:13
Pane GM! Celou sezonu Vám fandím, chodil jsem pravidelně na utkání i když se nedařilo, ale co říct k prvnímu barážovému utkání?!? Hrůza. Když pominu hru a chyby v ní, tak nejví co mi vadí, že když se dostaneme např. do přesilovky, tak jakoby jsme se báli vystřeliut. Obránci si furt předávají puk, jako by se jednalo o drahé zboží a báli se, že když vystřelí, tak že by se mohlo stát, že skončí za mantinelem a bude v nenávratnu. a to nemluvim o jednom zápase, ale o většině sezony. Jestli se hráči brzo neproberou, tak bude V NENÁVRATNU uplně něco jiného a sice EXTRALIGA!!! Doufám, že kluci zabojujou, mám totiž lístky i di Jihlavy a nerad bych tam jel pro výsměch za stavu 0:2.!!!

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
Kluci včera skutečně zabojovali a myslím si, že odehráli výborný zápas, ale náš celosezónní problém koncovka nás opět zradila. Musíme tomu jít dál naproti v tomto tempu a hlavně se zlepšit střelecky. V žádném případě nic nevzdáváme, serie zdaleka nekončí.

Peši 18.3.2004, 08:50
Dobrý den pane GM.Máme baráž koupenou ?

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
To je vtip????

Anetka 17.3.2004, 19:54
Dobry den chtela jsem se zeptat jak to bude pristi sezonu vypadat s Milanem Kostourkem..jestli nastoupi za budejovice nebo pripadne za chomutov??dekuji za odpoved

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
Milan je kmenovým hráčem Budějovic a po baráži se bude rozhodovat o kádru na příští sezónu. Myslím, že má předpoklady hrát v ČB extraligu.

sajmon 17.3.2004, 14:43
pane pařízek sice je tato sezona hodně špatná, ale všechno špatné je k něčemu dobré. Třeba si sponzoři uvědomí kde jsme a dají i více peněz, a pozná se kolik je tady věrných diváků. Vždycky jsem si myslel že v Budějcích je málo věrných fanoušků ale spletl jsem se. I když jsme byli beznadějně poslední přesto jich chodilo pořád kolem 3000. A neni to vůbec vaše chyba dnešní situace. Vy jste přivedl dobré hráče a vytvořil jste jim super podnímky. Že neumí svoje výkony prodat je jiná a hlavně jejich podstatná chyba. Jenom by se chtělo se s nima mín mazlit. HLAVNĚ PROBOHA NEODCHÁZEJTE. Jinak budu zděšen a budu mít strach o Budějovický hokej. S Váma v čele ho nemám. Takový je sport. Jednou dole jednou náhoře. Příští rok bude líp a PEVNĚ DOUFÁM ŽE S VÁMA VE FUNKCI MANAGERA. Děkuji.

Odpověď Ing.Jaroslava Pařízka :
Děkuji za povzbudivá slova v těchto těžkých chvílích, ale o tom co bude v příští sezóně se bude rozhodovat po baráži, já osobně nechci vůbec spekulovat, své odpovědnosti se nezbavuji a právě proto jsem šel k mužstvu i na střídačku.

Jaroslav Klicha 16.3.2004, 11:36
Dobry den.Chci se zeptat,jestli udržíte v příští sezoně v bráně Andreje Mezina.Také se chci zeptat,jestli se vrati Filip Turek pristi rok.Uz se vi,kteri hraci jdou po sezone pric.Co Rudolf Suchanek,budete s nim pocitat.Preji vam hodne stesti do baraze a uspechy v pristim rocniku extraligi.

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
Nezlobte se, ale na tyto dotazy vám opodvím až po baráži.

cebe 13.3.2004, 18:33
Pane generální manažere! Jako budějovický patriot jsem byl zděšen letošními výkony extraligového mančaftu, pod kterými jste, zcela nepochybně, podepsán i Vy. Bohužel, stalo se,snad to kluci na ledě v baráži napraví. Ale jako nehoráznost, pro mně zcela nepochopitelná, je to, že na barážová utkání budete prodávat vstupenky! Správné by bylo, kdyby klub každému potencionálnímu divákovi vstupenku daroval a k tomu ještě zdarma občerstvení, které by jste, jako odměnu za svoji mizernou celoroční práci, mohl roznášet po tribunách i Vy.

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
Souhlasím s vámi že letošní sezóna se nám vůbec nepovedla, ale je věc diskuze, zda první domácí barážová utkání odehrát zdarma. Jak dobře víte nejsme žádný bohatý klub ba naopak a myslím si, že takto uparavené vstupné na dvojzápas není nějak přehnané. S touto baráží pochopitelnhě narostly i finanční náklady pro náš klub.

Eda 11.3.2004, 12:33
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká je situace ohledně Romana Turka? Zaslechl jsem, že po letošní sezoně v NHL končí. Jste s ním v kontaku a v případě že jo, jak by se stavěl k případnému angažmá v české extralize (Českých Budějovicích)? Nebo už nemá v úmyslu po skončení kariéry v NHL jinde hrát? Děkuji fanoušek HCČB!

Odpověď Ing. Jaroslava Pařízka:
Nezlobte se, ale k této otázce Vám nyní z jasných důvodů nemohu říct vůbec nic.


Další stránky
123456>>
Sociální sítě

Letní příprava pokračuje soustředěním ve Frymburku!??

Další poděkování za podporu v sezoně 2024-25 patří i společnosti VAVI. Plaketku od prezidenta klubu Romana Turka a generálního...

Včera oslavil 65. narozeniny bývalý útočník Motoru Jan Tlačil. V A týmu hrál 8 sezon (1980-88), celkem 285 zápasů, v nichž dal 38...

Jáchym Kondelík je 14. hráčem našeho klubu, který se stal mistrem světa! Fantastické zakončení úžasné sezony. Tohle je přehlídka...