Banes Motor České Budějovice

Zpočátku sezony se prakticky vůbec neobjevoval v základní sestavě. Stačil mu jeden povedený zápas se Vsetínem, aby se okamžitě zařadil mezi klíčové postavy v sestavě extraligového nováčka. Fanoušci mu vymysleli přiléhavou přezdívku - "Bombardér P29". Svými zásahy děsí soupeřovy brankáře a hokejové České Budějovice tlačí do jarních vyřazovacích bojů. Řeč je o Marku Posmykovi!

Urostlý bek odpovídal na vaše otázky ve středu 15. února 2006!!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 49 odpovědí v této kategorii celkem.


Drak 3.2.2006, 22:46
Jak hodnotis naladu v kabine? Vzdycky a vsude se rika: Parta je dobra,... V jakem Tvem pusobisti by jsi hodnotil kolektiv jako ten nejlepsi?

Odpověď:
V každém týmu je nálada hodně podobná. Když se daří je nálada dobrá a z toho hlediska byla nejlepší asi na Slavii.

Drak 3.2.2006, 22:43
Marku, je nekdo v extralize s kym by ses bal pestniho souboje. Vim ze asi ne, ale mas z nekoho prirozeny respekt?

Odpověď:
V extralize je spousta silných hráčů. Ze souboje vyjde většinou jako vítěz ten, kdo dá první ránu.

Verunka 3.2.2006, 19:39
Ahoj Marku!!! Když tě vidím na ledě tak bych se bála být tvůj soupeř. Jsi skvělí obránce. Já a můj strýc jsme ti dali přezdívku ,,Vyklízeč" Dali jsme ti jí,proto když do nikoho najedeš,tak tvůj soupeř odletí daleko od tebe. to není uráška. Má otázka je: jestli by jsi odešel z Motoru do NHL? Dokázal by jsi opustit Motor a svoje fanoušky? Jinak ti přeju hodně štěstí a dobrou formu.

Odpověď:
Zatím zůstávám tady. Kdyby se ale vyskytla šance jít do NHL, určitě bych to zase zkusil. V zámoří jsem byl čtyři roky a tolik šancí jsem nedostal, ale přesto bych si to rád zkusil znovu. Styl hokeje v NHL mi vyhovuje.

Crazy 3.2.2006, 19:21
Nazdárek Marku!!! Nebo P29? To je vlastně jedno... (bombardér jako bombardér). Máš ty, nebo někdo z motoru, před zápasem nějaký zajímavý rituály? Přeju ti hodně štěstí, dobrou formu a pevný zdraví...

Odpověď:
Několik rituálů mám, stejně jako většina ostatních. Ale to se nesmí prozradit. Pak už by to nebyl rituál.

Hopik 3.2.2006, 18:16
Čus Marku. jak se ti hraje v Motoru?????? Doufám že dobře protože tam chci jít hrát taky, ale teprve za mladší žáky:-) Jak si se cítil když si dal ten vítězný gól Pardubicím??? Tak zatim čus!!!!!!

Odpověď:
Samozřejmě jsem se cítil dobře :) Zatím se mi v Budějovicích hraje fajn a doufám, že to tak ještě půjde dál.

Mikásek 3.2.2006, 18:12
Možná trochu tuctová otázka: Jsou Budějčtí diváci tak "studení" a vnímáte to tak i na ledě jako pan Jandač a pan Látal? Je to na jiných stadionech vzhledem k domácím slepší? ... Zkusíme s tím něco udělat, ale spíš se vtírá otázka druhá - kdo má začít dřív - diváci fandit, nebo hráči "řádit" na ledě? Jinak pevně věřím, že zápas se Vsetínem nebude posledním domácím v této sezoně !!!

Odpověď:
Když se daří, pro diváka je to určitě lepší podívaná. Pro nás je ale špatné, když nám to nejde, že diváci pískají. Fanoušek by nás měl podpořit i ve chvílích, kdy se nedaří. Tak jako na jiných zimácích. Tam se diváci snaží spíše svůj tým povzbudit a ne znervóznit.

quak 3.2.2006, 16:25
Ahoj Marku Musím se přiznat, že jsem Tě po pár zápasech na začátku sezóny považoval spíše za "poslabu" než posilu a jsem moc rád že jsem se zmýlil! Všiml jsem si, že navzdory svým fyzickým parametrům šarvátky příliš nevyhledáváš. Jsi spíše klidnější typ nebo se v těch okamžicích obáváš o zdraví soupeře? :-) A víš o tom, že jsi tady v ČB získal novou přezdívku? B 29 byl slavný americký bombardér, P 29 mu ovšem může směle konkurovat! Good Luck!

Odpověď:
Neobávám se o zdraví soupeře, ale v Čechách se hokej k šarvátkám prostě nevede. Bylo by nefér vůči spoluhráčům, kdybych se pral a oslaboval tým. Potřebujeme vyhrávat a ne sedět na trestné.

hehemann 3.2.2006, 13:12
Ahoj Marku. Předně se ti musím omluvit za to, jak jsme si z Tebe dělali na začátku sezony legraci. Tehdy jsi ale opravdu nehrál dobře. Ke střele jsi se nedostával, zato vzadu jsi dělal docela často chyby, resp. podle mě jsi nevyužíval svoje parametry k dostatečně fyzické hře. A ta rozehrávka... Ale teď hraješ i dozadu slušně. A když k tomu přidáš svoje střelecké představení, je to opravdu paráda. Je to samozřejmě zásluha hlavně toho, že se dostaneš na přesilovky, ale to je dobře. Tam je pěkně vidět rozvaha a přehled - teď když si i sám sobě věříš... K otázce: někdy je na tobě vidět snaha neudělat faul, tj. mohl bys hrát asi ještě důrazněji. Je to hodně ovlivněno tím, že ti občas rozhodčí "přišijou" naprosto čistý zákrok a ty tak musíš jít bručet za to, co jiným projde? Přeji hodně štěstí a udržení dobré mušky. A ještě nakonec - už přemýšlíš co bude v příští sezoně? Pokud vím, smlouvu s HC ČB máš jen na tuhle. Není tam alespoň opce? Celkově si myslím, že bychom potřebovali hlavně obranu takhle udržet...

Odpověď:
K začátku sezony bych se nerad vyjadřoval. Zákroků je ve hře celá řada. Hokej se teď vydal směrem, že za chvíli z něj bude bezkontaktní sport. Spíše se bude chodit na basketbal na bruslích. Ale asi to bude hezké a technické. Smlouvu zatím také komentovat nebudu.

David 3.2.2006, 09:22
chtěl bych se zeptat v akém meste ste začínal hrát hokej???

Odpověď:
V Jihlavě.

tomas 2.2.2006, 19:21
co způsobuje že buď prohrajete nebo remízujete

Odpověď:
Naše chyby, samozřejmě.


Další stránky
12345>>
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....